Její královská Výsost

Její královská Výsost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1847/bmid_jeji-kralovska-vysost-feI-1847.jpg 3 44 11

Mladá lichtenštejnská princezna Christiana se po studiích v Americe vrací do rodného knížectví a ví, že čas volnosti pro ni skončil. Ode dneška už ji čeká jen jednotvárný život plný oficiálních povinností, formalit a politických rozhodnutí. Jenže Christiana touží být jako ostatní lidé: mít své soukromí, vybrat si povolání, a hlavně najít muže svého srdce. Když se naposled osvobodí od tíhy povinnosti a odjede do Afriky jako dobrovolnice Červeného kříže, právě takového muže potká. Parker je vynikající lékař a skvělý člověk, ale sňatek s neurozeným Američanem pro princeznu nepřichází v úvahu. Christiana stojí před nejtěžším rozhodnutím svého života - je důležitější láska a štěstí, nebo povinnost vůči otci, rodu a zemi? A to ještě netuší, že osud pro ni chystá další a další rány a překvapení…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

H.R.H , 2006

Máca216
02.08.2023 3 z 5

Danielle Steel moc nevyhledávám. Po knize jsem sáhla z toho důvodu, že jsem nic jiného ke čtení zrovna neměla. Nakonec mě ale příjemně překvapila. Některé pasáže se sice opakovaly a byly takové o ničem, ale celkový dojem je pozitivní a příjemný.

Zelvicka03
28.10.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila, sice jsem trochu předpokládala o čem kniha je, ale přesto se mi líbila.

zimolka
05.05.2019 3 z 5

Kdyby hlavní postava byla něco trochu méně než princezna byl by děj pravděpodobnější,ale číst se kniha dala.

ajka91
24.08.2017 4 z 5

Příjemná oddechovka.

janaky
29.11.2016

hoci je táto kniha paperbook je to zaujímavá kniha, ktorá poskytne čitateľovi vtiahnutie do deja veľmi rýchlo.

Príbeh je o princeznej, ktorá svoje postavenie nenávidí a rada pomáha druhým. Keď ďaleký východ ovládnu teroristi, ide za hlasom svojho srdca a ide pomáhať. Zisťuje, že nie všetci si žijú ako ona, ako v bavlnke. Pri svojej novej práci stretáva muža svojich snov. Je kvôli nemu odhodlaná odporovať otcovi, kráľovi ich zeme. Pre neustále nepokoje sa z nej na konci príbehu stáva ešte vyšší člen rodiny, kde ona sama musí rozhodnúť čo spraví so svojím životom a objavenou láskou...

Knihu odporúčam si prečítať.

adelinka
14.02.2016 3 z 5

Steelová nebola nikdy môj žáner, ale náhodne po dvoch prečítaných knihách, ktoré sa čítali dobre, som siahla aj na túto a táto ma zrovna až tak neoslovila....láska medzi princeznou a "obyčajným smrteľníkom" - bude im súdené zostať spolu?

sabca
16.07.2015 3 z 5

Knížka se četla celkem dobře. Zajímavá byla cesta princezny do Afriky. Je zajímavé, že tato spisovatelka má pořád nové nápady do jakého prostředí román zasadit. Protože některé její knihy se mi líbí víc, musela jsem dát pouze 3 hvězdičky.

Manifest blech
02.04.2014

Úžasně sepsaná romance, kterou jsem prostě musela přečíst do konce.

kika 13
28.10.2012 3 z 5

Tato knížka je pěkná a dobře se mi četla.

Alexxandra
07.07.2012 odpad!

Nedostala jsem se ani do půlky a musela tu knihu zaklapnout a nechat čtení protože absolutně souhlasím s tím co napsala Ajulka21.Ne že bych měla něco proti autorce,ale tahle kniha je na odpis:(

meduzka123
20.04.2011 5 z 5

Tato autorka mě nijak moc nenadchla, ale tato kniha je pěkná :-)

milostné romány

Danielle Steel