Alchemilla75 Alchemilla75 komentáře u knih

Manažerské příběhy Manažerské příběhy František Hroník

Před panem Hroníkem hluboce smekám za veškerou osvětovou a vzdělávací činnost, které se věnuje. Je to mimořádně inteligentní člověk a vše bere s obrovským humorem a nadhledem. Jeho práce si zaslouží obrovské uznání. Kniha je plná moudrých příběhů. Doporučuji.

07.10.2016 5 z 5

Dost bylo kokotů! Dost bylo kokotů! Xavier Crement

Škoda, že to čtou hlavně ti, kterých se opravdový kokotismus osobně netýká. Někteří "manažeři" by to měli mít jako povinnou a pravidelnou četbu. Jinak úžasná a humorná kniha a autor si zaslouží velké poděkování za to, že se podělil také o svůj příběh. A každý z nás se v té knize nějakým způsobem najde :)

07.10.2016 5 z 5

Lekce z nenávisti Lekce z nenávisti Martina Monošová

Příjemné letní čtení. Kniha se čte dobře a závěr není tak úplně předvídatelný. Jen ten Sváťa mi tam trochu vadil a na konci jsem pochopila proč. Dobré :)

25.08.2016 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Málokterou knihu jsem četla dvakrát.... snad jen Řeku Bohů, Alchymistu a Děti z Bullerbynu :)))
Ale tuhle knihu si ještě jednou určitě přečtu. Doporučuji.

18.04.2016 5 z 5

Dotek zla Dotek zla František Niedl

První kniha, kterou jsem od autora Františka Niedla četla a moc mě bavila. Skvělý příběh, doporučuji.

17.02.2016 5 z 5

Ta nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla. A ne jen jednou. Je prostě dokonalá a před 22 lety mě naprosto fascinovala. Škoda, že další díly nenaplnily očekávání. Čaroděje a Boha pouště jsem ani nedočetla do konce. Ale Řeka bohů I a II, je prostě úžasné čtení.

16.02.2016

Zátiší Zátiší Louise Penny

Příjemná kniha, spíše pro odpočinkové, pohodové čtení. Kdo hledá v detektivkách neustálé napětí, zvraty a nepředvídatelnost děje, ten bude asi zklamaný. Pokud ji budete číst před spaním, rozhodně budete spát klidně ;)

16.02.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá knížka, napínavá až do konce. Každou volnou chvilku jsem věnovala čtení a nemohla se dočkat, jak to jen dopadne.... ;) Rozhodně doporučuji.

16.02.2016 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Doporučuji nejen milovníkům severských detektivek. Kniha je napínavá, čtivá, plná nepředpokládaných zápletek a konec je také zajímavý. Zaujímá trvalé místo v mojí knihovně ;)

16.02.2016 5 z 5