Akainkan - Komentáře

Píseň krvePíseň krveA. Ryan

Po dlouhé době kniha která mně nepustla spát. Byl jsem u ní nadšený. Známý o tom tvrdil že je to jako Harry Potter, ale jako sakra drsnej Harry Potter. :)

09.12.2015

Velké problémy v Malém VietnamuVelké problémy v Malém VietnamuF. Kotleta (pseudonym)

Kniha není špatná. Dle mého soudu by jí více slušelo kdyby byla psaná formou jednotlivých povídek, ale jakožto velký Kotletův fanda jsem ochoten lecos odpustit. Pražáci samozřejmě ocení že pasáže si mohou představovat v sobě známých lokalitách. V konečné fázi hodnotím knihu 4 hvězdami což podle mně plně odpovídá. Je to nadprůměrné dílko v rámci žánru který kotleta dnes již zosobňuje ale lepší to podle mne taky mohlo být, alespoň o kousek. :)

18.08.2016

Řeky LondýnaŘeky LondýnaB. Aaronovitch

Popravdě u této knihy jsem dlouho váhal jestli číst nebo ne. Námět sympatický, odkaz na Harryho Pottera naprosto zavádějící. Spousty protichůdných recenzí. Nakonec jsem neodolal a jsem rád. Zajímavé podchycení magických principů. Naštěstí hlavní hrdina nebyl úplný trouba i když k tomu měl místy nakročeno :). Občas přílišně komplikovaná zápletka, ale i to se dalo a po pár stránkách vše zapadlo kam mělo. Jen to zatím celkově působilo tak nějak nedotaženě, proto jedna hvězda dolů. Jinak se těším na další díly.

ProklatýProklatýK. Hearne

Další výborný díl železného druida, tento díl získal trochu více na surovosti i na humoru. Ale to vše z knihy dělá výborné pokračování série.

16.01.2016

Jiný světJiný světD. Rus

Kniha pro mně byla super. Až pro mně jako pro bývalého hráče WoW měla místy dost nostalgický nádech.
Velmi příjemné bylo že ústřední hrdina nebyl žádný trouba a už vůbec se nedržel zajetých standartů. I jeho velmi dobré logické uvažování z něj dělalo příjemného sympaťáka.
Děj dle mého názoru osdsýpal přesně podle potřeby, kde bylo potřeba tam jel svižně a naopak v určitých situacích byl dost podrobný.
Knihu rozhodně doporučuji a to nejen všem hráčům RPG. ;)