Airin Airin komentáře u knih

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Úžasná kniha!!! Mnohem lepší, než první díl, Cinder. Je zde více napětí a akce. Velmi se mi líbí pár Scarlet a Vlka :333 Jinak zde nebyly nudné pasáže a příběh se četl příjemně a plynule. Určitě všem doporučuji :)))

03.07.2015 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Úžasná kniha, báječná!! Nejraději jsem měla scény, kdy spolu byli Larissa a Derren. Co se škádlívá, to se rádo mívá, že? :)))) DOPORUČUJI

25.01.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Perfektní kniha :) nic lepšího jsem opravdu nečetla, tato série je fantastickááá :))))

20.07.2013

Zrádné hory Dragor Zrádné hory Dragor Michaela Burdová

Druhý díl skvělý :)) po precteni jsem zavrela knihu a nemohla uverit, ze ten konec se vysvetli, az v zaverecnem dile, ktery si musim teprve poridit :) uz se nemuzu dockat, jak to bude dal pokracovat :))

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Poslední díl jako vždy nezklamal :) nejlepší díl z celé trilogie, závěrečná bitva? super! Konec? Skvely, dojeti k slzam :)) skvele bitvy, perfektne propracovane

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Dokonalá kniha :))) vtáhla mě do děje, jako žádná jiná, tak plná dobrodružství, napětí, zvratů a nebezpečí, lásky, bolesti, tajemství, magie a spoustu dalších věcí ;) slovy se to nedá vyjádřit, prostě si to musíte přečíst a sami zjistit, jaké Poselství jednorožců doopravdy je :)

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Kniha mě zaujala svým obalem a pak? Bomba! Od první stránky jsem se až do konce nemohla odtrhnout a musela jsem neustále číst :) přečteno za dva dny. Perfektní kniha, na každé stránce se vždy něco děje, nedokážete odhadnout, co se stane v další kapitole. Opravdu vřele doporučuji. Už se těším na další díl :)))

Běžci po vlnách Běžci po vlnách Kai Meyer

Skvělá, perfektní kniha :))) opravdu doporučuji, je chytlavá, plná dobrodružství, nečekaných zvratů :))) prostě dokonalá, co více k tomu dodat ;)

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Perfektní kniha :) nedalo se od ní odtrhnout, krásný konec, škoda, že není další díl :))) doporučuji

01.07.2013 5 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Kniha byla super! Chytlavá už od první stránky. Řekla bych , že na oddechový čas je to suprová kniha :)) už se těším na druhý díl

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Tato kniha se mi velmi líbila. Myslela jsem si, že nebude tak dobrá, jako série Percyho Jacksona, ale zdání klame. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a hltala jsem stránku po stránce. V každé kapitole se dělo něco dobrodružného a humor zde také nechyběl. Opravdu vřele doporučuji :))))