Běžci po vlnách

Běžci po vlnách

Autor bestsellerů, Kai Meyer, napsal strhující fantastickou trilogii, v níž spojuje dobrodružný svět karibských pirátů a svět magie. Běžci po vlnách - první díl Když pobřežím Karibiku otřese magické zemětřesení, začnou se v pirátských přístavech rodit děti, které mají neobvyklý talent - dokážou chodit po vodě. Po čtrnácti ... celý text

Běžci po vlnách - první díl Když pobřežím Karibiku otřese magické zemětřesení, začnou se v pirátských přístavech rodit děti, které mají neobvyklý talent - dokážou chodit po vodě. Po čtrnácti letech se Jolly domnívá, že se svou schopností zůstala sama. Pak však potkává Munka, chlapce, který oplývá stejnými vlastnostmi. Oba chodce po vlnách však čeká těžký osud - v Atlantiku se rozpoutal obrovský vír Maelstrom, který mohou znovu utišit pouze oni dva. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1355/bezci-po-vlnach-pirati-z-karibiku-1355.jpg 3.865

Piráti z Karibiku (1.)

Die Wellenlaufer (2003)

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Nava

AlexisG
25.10.2016

Pamatuji si, že jsem jí četla jako malá a mám na ní jen hezké vzpomínky.

jaja1989
19.10.2016odpad!

Bože...... takhle zkazit piraty z Karibiku.....

EXTRABUBAK
22.10.2015

Četl jsem všechny tři díly, no dá se to.... Není to nic ohromujícího, ale pro dospívající mládež si myslím, že by to šlo !
Co mě hodně zaujalo jsou ilustrace, hlavně obálky ! Moc se mi líbí a tak jsem si cosi málo vypátral po internetu o autorovi a musím se ptát proč neilustruje více knih, či proč není více žádán aby ilustroval ?!
(To jest taková řečnická otázka, neb do špinavých machinací také trochu vidím !) SUPER !

radusak9806
11.02.2015

Moje první představa a nebojím se říct, že bude stejná u většiny, bylo knižní pojetí filmu Piráti z Karibiku. Naprosto chápu záměr se kterým to bylo na přebalu takto uvedeno. Po počátečním "zklamání" jsem ale byla ráda, příběh mě naprosto semlel a nedokázala jsem se odtrhnout až dokonce. Doporučuji všem co mají rádi pirátské příběhy okořeněné velkou dávkou magie.

1v8na
07.08.2014

původně jsem si myslela, že je to podle filmu Piráti z Karibiku, ale pletla jsem se. I přesto se mi příběh velmi líbil a stál za to.

alimrix
14.10.2013

jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla, doporučuji všem nadšencům Harryho Pottera či Pána prstenů

puplik
12.09.2013

Hezká kniha :) nic extra,ale pěkné

Airin
01.07.2013

Skvělá, perfektní kniha :))) opravdu doporučuji, je chytlavá, plná dobrodružství, nečekaných zvratů :))) prostě dokonalá, co více k tomu dodat ;)

dennie3
14.01.2013

Pěkná kniha, spisovatel dokáže skvěle navodit atmosféru. Rádi se ke knize vrátíte už kvůli ní - kvůli slanému vzduchu, šumnějícím vlnám, zapadajícímu slunci.
Kniha je možná trochu víc sci-fi a šílená, co se týče nestvůr, ale jinak nemám co vytknout. Skvěle napsáno, příběh má skvělý spád, skvělé momenty, kdy se nemůžete odtrhnout, a skvěle vystižené charaktery. Skvělé, skvělé, a ještě jednou skvělé.
Taková pohádka pro starší.

Dandulka
11.03.2012

Něco jako Piráti z Karibiku a mistrně napsané.

německá literatura

Kai Meyer