Aghatte Aghatte komentáře u knih

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Asi jsem četla něco jiného, nic nervy drásajícího tam nebylo, spíš pořádná nuda...

13.07.2019 odpad!

Přirozeně Přirozeně Xochi Balfour

Slabší průměr, nic extra, hezké fotografie, překvapila mě informace, že oves je přirozeně bezlepkový...? To nevím. Prolistováno, vráceno do knihovny, nic, co by si člověk koupil.

29.06.2019 1 z 5

Příběhy a moudrosti aztéckých indiánů Příběhy a moudrosti aztéckých indiánů Xokonoschtletl

Příjemné čtení, nic světobornéno, takový "selský rozum" indiánů :-)

14.06.2019 4 z 5

Ta hudba mi stále zní v hlavě Ta hudba mi stále zní v hlavě Agnès Martin-Lugand

Nečekala jsem mnoho, ale to se fakt nedalo. Slátanina.

27.04.2019 odpad!

Duch jeho zemřelé ženy Duch jeho zemřelé ženy Jane Robinson

Velmi rozpačité.
Střídaly se zde dvě roviny:
A) Buď se naši dva hlavní protagonisté objímali a donekonečna opakovali "miluji Tě a život bez Tebe nemá smysl"
(ovšem až do svatby se drželi forem, a ona spala v jiném křídle jeho sídla). Nevím, z jakého roku je originál, případně do jakého roku byl děj zasazen, ale už tam byly telefonní budky, anžto on nedělal nic jiného, než že jí volal a řešil, proč to nebere.

B) Nebo tam duch jeho zemřelé ženy řádil jako černá ruka.

Snažila jsem se přistoupit na vlnu, fajn, je tam duch, budu to brát vážně a vžiju se do jeho/jejího strachu, ale prostě ty výlevy lásky a zároveň nedůvěry a pochybností mezi tím mi to nedovolily. Ona ani nevěděla, že už jednu ženu
měl. Neustále se někde válela v mdlobách na zemi, ale to neva, hlavně když ho miluju, ale radši mu neřeknu, že vidím a slyším peklo v celé své kráse.
Nemuselo to být špatné, ale bylo. Nebýt vlaku, tak to ani nedočtu.

25.05.2024 1 z 5

Krušná cesta ke štěstí Krušná cesta ke štěstí Henry Seymour (p)

Celé to působilo jako taková nepříliš zábavná soudnička z cyklu Stalo se...
Autor - vzhledem, že má i celou sérii Ulička láska - se nějak vzhlédl v prostituci, mně však celý příběh vůbec nesedl. Hlavní hrdinka byla jako výkonný stroj bez emocí, manželství jejího nápadníka byl také jen chladný kalkul, no a potom zásah Yardu.., to už bylo spíše k smíchu.
Přečteno ve vlaku, ale nerada.

25.05.2024 2 z 5

Zázraky archanděla Michaela Zázraky archanděla Michaela Doreen Virtue

Tedy Rafael mě nadchl víc, zde to v podstatě byly jen příhody ze života jiných lidí, Doreen tam měla tak 1% prostor. Nicméně, pokud nevíte kudu kam, zavolejte Michaela, a hlavně své děti seznamte s Michaelem, budete mít bezpečnější a krásnější život, vše zlé se vám obloukem vyhne.

20.01.2021

Léčivé karty archanděla Rafaela Léčivé karty archanděla Rafaela Doreen Virtue

Úžasná knížečka, kupte si ji, nebo věnujte jako dárek někomu nemocnému nebo moc nešťastnému. Já ji miluju!

20.01.2021

Biokuchařka Biokuchařka Thomas Thielemann

Nebrat! Každá jiná je lepší.

20.01.2021 1 z 5

Barvy života Barvy života Pamala Oslie

Zjistila jsem, jakou mám barvu a zda mám správné zaměstnání (ano), knihu posílám dál.... Víc mi nedala.

20.01.2021 2 z 5

Pravda versus nepravda Pravda versus nepravda David R. Hawkins

Nedočteno, nehodnotím, to už je příliš mimo mé chápání

08.01.2021

Kam létají vrány Kam létají vrány Ann-Marie MacDonald

Nedočteno, nehodnotím, na první stránky jsem se vrhla s nadšením, nevychovaně na návštěvě, tak mi ji půjčili domů. Dostala jsem se za půlku, a odložila. Ale také mě to vůbec netrápí. Přešla jsme k jiné knize a už ani nevím, o čem že to bylo a mělo být.

22.12.2020

Syndrom Anastasia Syndrom Anastasia Mary Higgins Clark

Tak to putuje do knihobudky....

15.12.2020 1 z 5

Nebožtík Smallbone Nebožtík Smallbone Michael Gilbert

Tedy nedočteno. Nehodnotím. Zatím odloženo, pokud se vrátím a dočtu, pak budu i hodnotit. Momentálně mám aktuálnější knihy, které musím přečíst.

01.12.2020

Silná trojka Silná trojka Laura Lippman

Vůbec mě to nebavilo, nicneříkající popisné plácání, neměla jsem trpělivost dojít k jádru problému, po první třetině jsem koukla na konec a odložila. Zklamalo mě to, o autorce tam bylo psáno v superlativech, čekala jsem nějaký aaach, s ono nic...

27.07.2019 odpad!