adlak adlak komentáře u knih

Lekce lásky Lekce lásky Jacqueline Wilson

Rychlé počtení. Trošku mě mrzelo, jak byla knížka smutná. Nemohla jsem si pomoct, ale připadalo mi to hodně podobné životu, který Vám dělá naschvály... na to, že to čtou mladé dívky (co si pamatuju, tak jsem v těch letech četla jen hezké věci)...přesto některé scénky byly šťastné :)

13.05.2018 3 z 5

Lázně v ráji, aneb Houtyš Lázně v ráji, aneb Houtyš Richard Medek

Ke knížce jsem se dostala přímo přes autora, který mi ji věnoval. Můj obvyklý žánr to sice nebyl, ale zaujala mě. Když jsem ji četla, tak jsem si živě dokázala představit příběh. V přítomnosti se často hlavní hrdina vracel do minulých vzpomínek, které se do sebe poté prolínaly. Knížka je psaná o životě...nejspíš i trochu ze života. Kdo ví...

13.05.2018 4 z 5

Zděděná manželka Zděděná manželka Barbara McMahon

Každá knížka je jiná. Bylo to rychlé počtení. Nenáročné. Pro někoho zvláštní, pro někoho třeba zajímavé.

21.02.2018 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Hezký romantický příběh. Knížka na oddech. I když si příběh nedokážu představit v reálu - proto si takové knížky čtu. Dobře se to čte. Chlapi by si někdy z takových knížek měli brát příklad. Jak potěšit ženu :D

31.01.2018 4 z 5

Jelikož mě tyto věci zajímají, tak to byl pro mě dobrý přínos nových Informací. I když se některé věci často opakovaly, připadalo mi to spíš, že autorka chtěla, aby se to vrylo do paměti. Takové to opakování matka moudrosti. Přesto se to nedá brát úplně doslova a skoro všechno vyhodit. Když však každá věc bude mít své vlastní místo, pak by neměl vzniknout ten nepořádek..taky mě to přimělo k některým změnám v domácnosti, které bych chtěla časem zavést.

19.10.2017 5 z 5

Manželský sex Manželský sex Jesse Kornbluth

Začátek vypadal slibně, ale čekala jsem od knihy více. Ale byla celkem čtivá. Spíš na oddech.

19.10.2017 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Knížku jsem přečetla během chvíle. Připadalo mi to trochu jako porno a občas jsem si říkala kolik je tam obsažených žánrů. Kniha mě zaujala, ale určitě není pro každého...

19.10.2017 5 z 5

Megan se vdává Megan se vdává Annette Broadrick

Takove knizky mam rada. Da se přečíst pred spaním a hned mam lepší sny. Jednoduchý pribeh a překrásný šťastný konec. Presto to v živote tak nebývá...

18.01.2017 5 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Když jsem se prokousala začátkem, tak kniha super. Příběh mě zaujal. Připadalo mi jako život... jednou jsi dole - jednou hoře. Chvíli byli v pohodě a pak v jedné chvíli zas přišli o všechno. Jinak ten konec bych fakt nečekala. Mile mě překvapil.

16.01.2017 4 z 5

Má noc je tvůj den Má noc je tvůj den Melanie Rose

Zajímavý příběh. Od začátku jsem byla zvědavá jak to skončí. Jen jsem si konce představovala trochu jinak. Hlavně že to dobře dopadlo. Doporučuji.

16.01.2017 5 z 5

Její svatba Její svatba Suzanne Simms

Po dlouhé době harlequin, který stál za to. Poutavý příběh Diany a Rosse, kteří se do sebe jako vždycky bláznivě a vášnivě zamilují. Nejvíc se mi líbila část v džungli - tam, kde se stromy dotýkají nebe...

20.09.2016 5 z 5

Setkat se znovu Setkat se znovu Lass Small

Kniha od začátku zaujala je tak napůl. Očekávala jsem trochu více, ale dalo se to přečíst. Líbila se mi Laura jako umělkyně a Tanner jako zajímavý chlap.

15.09.2016 3 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Podle mě je první a poslední knížka této série přímo úžasná. Nakonec svatba, svatební cesta a dítě. Kdo by to čekal. Na závěr zápletka s Volturiovými. Hezký konec. Nechápu lidi, kteří to odsuzují. Podle mě má každý rád jiný styl, a když se mu tento žánr nelíbí, ať čte něco jiného.

12.09.2016 5 z 5

Jedna letní láska Jedna letní láska Irena Brandejsová

Knížka se mi líbila. Jen mě trochu zklamalo, jak se chovala hlavní hrdinka. Podle mě byla strašně namyšlená. Ale na druhou stranu věděla o všech svých přednostech a měla sebevědomí :D

11.09.2016 4 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Knížka je knížka. Druhý díl se od první liší tím, že Edward ve snaze ochránit svou Bellu opouští a do popředí se dostává (ve filmu úžasný herec s úchvatným tělem) vlkodlak Jacob, ve kterém Bella nachází útěch a odreagování od zlomeného srdce.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Film jsem sice viděla dřív než jsem četla knížku, ale nic to neměnilo na tom, že knížka byla naprosto dokonalá. Už si ani nepamatuji, kolikrát jsem knížku četla (skoro desetkrát), ale stále jsem do ní byla blázen. Moc se mi líbí ten příběh, i když vím, že v reálu nic takové samozřejmě není.

08.09.2016 5 z 5

Dva kroky od ráje Dva kroky od ráje Lenka Lanczová

Kniha od oblíbené autorky se mi líbila. Akorát jsem doufala, že se gambler Aleš kvůli lásky změní. Ani knížce to však nevyšlo, tak jak to bývá ve skutečnosti.

Lidské potřeby ve stáří Lidské potřeby ve stáří Hugo Přibyl

Knížku jsem četla kvůli zápočtu do školy. Jak se píše o knize - není tu učebnice. Přečetla jsem ji za dva dny. Jelikož mě tato problematika zajímá, byla pro mě i na mou zkoušku přínosem.

08.09.2016 2 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knížku mám strašně ráda. Jednou jsem ji i namluvenou poslouchala před spaním, ovšem samotnému čtení se do nedokáže vyrovnat. Líbí se mi, jak autor (jakožto dospělý) popisu příběh dítěte, který je "nezkažený" světem dospělých. Knížka se čte jedním dechem. Jestliže ji zrovna budeme mít v povinné četbě a nikdy jste ji nečetli, tak neváhejte. Stojí to za to.

08.09.2016 5 z 5

Sex k lásce nestačí Sex k lásce nestačí Luděk Stínil

Na tomto románu se mi líbilo, jak autor dokázal proplést všechny osoby a jejich příběhy do sebe. Některé scény mi přišly úsměvné a zábavné.