abrečš abrečš komentáře u knih

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Upřímně film krásný: stará Itálie, teplo a léto, mládí milenci, zakázaná láska...
a knížka, až tam poznáte jak silné byly Eliotovy pocity, jak velkou měl touhu...
Cítíš málo odvahy, přečti začátek
Cítíš samotu, přečti knihu
Nic necítíš, přečti konec

18.01.2024 4 z 5

Časoběžník Časoběžník Ryan Graudin

kámo, jestli chceš něco kde se pořád něco děje, toto VEM!!!! Miluju když se velikost příběhu neustále nabaluje, jakože příběh byl pak cool. Mínus je že se mi knížka špatně a dlouho četla:/

19.10.2023 3 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Ta kniha mi přišla dokonalá (inteligentní, pravdivá, plná emocí). Přesně takové příběhy potřebujeme, abychom se nikdy nestalo jejich součástí!!!

13.08.2023 5 z 5

Těla nelžou / Nevinná třicítka Těla nelžou / Nevinná třicítka Melanie Milburne

Wow... jsem jediná a ty jsi zase jediná/ý kdy toto čte. Upřímně mé hodnocení není moc průkazné a jsem jediná :)
Řeknu to takhle všude samý sex, žádný velký děj ani postavy, a mé pocity byly jen trapnost a znechucení. Hodí se to jen bazku
k kde se čiluje...

29.04.2023 1 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Dlouze jsem uvažovala nad výškou hodnocení, knižka totiž byla že začátku zdlouhavá, nudná a příběh neefektivní. Postupem s prví Theovou pusou Laney se ale kvalitě velmi zlepšila. Myslím že mě kniha udělala dojem a příběh si do života zapamatuji.

18.01.2023 3 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Hezká kniha, ale upozorňuji, velmi zdlouhavé jest toto čtení.
Ufffffff ;⁠-⁠)
Mně se přednáška, od oného autora, o knize líbila mockrát víc.
Nevím zda doporučit, snad jen dloooouhé večery.

07.12.2022 3 z 5

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Naprosto úžasné, smutný konec, tohle vážně muluju

06.09.2022 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Je to první kniha kterou od pana Jo Nesbø přečetla, a i když jsem na ni slyšela pozitivní recezna. Mě bohužel zklamala. Neuměla jsem se do ni včíst, ani konec mi nepřišel napínaví. Nejsem si jistá zda budu číst další detektivní díly.

22.08.2022 2 z 5