Těla nelžou / Nevinná třicítka

Těla nelžou / Nevinná třicítka https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492022/bmid_tela-nelzou-nevinna-tricitka-i7Y-492022.jpg 1 1 1

Těla nelžou To, co Mia tvrdí, že udělal, aby se jí pomstil, není pravda! Takový bastardi Rocco přece není…! Ale Mia na to má důkazy! Rocco, muž, jehož milovala, ji falešně obvinil a zapudil. A nejenom, že jí nedovolil se hájit, ani jí nedopřál možnost říci mu něco mnohem, mnohem důležitějšího… A až po letech Rocco pochopil, jak moc Mie ublížil. A jak moc ublížil sám sobě. A jak moc ho to bude ještě bolet! Nevinná třicítka Ivy může pomoci jenom expert na jednu noc! Louis už před léty zjistil, že lidé se zamilovávají do těch nesprávných partnerů, a tak se rozhodl – nezamilovávat se. Ani do Ivy! Ale jeden polibek všechno změnil! Ivy byla smířená s tím, že jí zůstanou jen vzpomínky. Nic víc. Jak si ale mohla někdy myslet, že by jí to mohlo stačit? A jak si to mohl myslet Louis?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Sicilian’s Banished Bride / One Night on the Virgin’s Terms , 2020

abrečš
29.04.2023 1 z 5

Wow... jsem jediná a ty jsi zase jediná/ý kdy toto čte. Upřímně mé hodnocení není moc průkazné a jsem jediná :)
Řeknu to takhle všude samý sex, žádný velký děj ani postavy, a mé pocity byly jen trapnost a znechucení. Hodí se to jen bazku
k kde se čiluje...

Autoři knihy