812kopretina 812kopretina komentáře u knih

Hadí žena Hadí žena Hernán Huarache Mamani

Strhující příběh, krásně popsané zážitky a praktické návody.

24.04.2019 5 z 5

Novodobé ženské rituály - Praktická příručka ceremonialistky Novodobé ženské rituály - Praktická příručka ceremonialistky Lilia Khousnoutdinova

Kniha s praktickýi návody, stále ji používáma čtu, dle potřeby.

24.04.2019 5 z 5

Mandaly mezisvětí: Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy Mandaly mezisvětí: Mystické, šamanské, zenové povídky a obrazy Gato (p)

Mystický příběh s několika časově dějovými liniemi, Ayahuasca je mocná :)

Karty Bohyně Karty Bohyně Amy Sophia Marashinsky

Uživatelské karty a průvodní kniha, moc hezky zpracováno.

24.04.2019 5 z 5

Bytosti přírody a léčení Země: Život s jiným světem Bytosti přírody a léčení Země: Život s jiným světem Margot Ruis

(y) naproto úchvatná kniha, svým obsahem, krásně se čte.

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Krásný příběh na ženské téma a objevení vnitřní síly. V knize je pár rad, tipů, jak se sebou pracovat. Moc hezky zpracovaný román.

22.04.2016 5 z 5

Kouzelná láska Kouzelná láska Marianne Williamson

Kniha obsahuje krásné návody na motlitby, plno lásky a meditace :).
Děkuji za ni.
Četla se mi lehce a rychle.

20.10.2015 5 z 5

Malá duše a Slunce Malá duše a Slunce Neale Donald Walsch

Velmi krásná knih nejen pro děti. Plná moudra a lásky.
Moc se mi líbyla :)

24.09.2015

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Krásný příběh o tom, jak se stát sebevědomým člověkem, jak najít svou hodnotu a naučit se žít v hojnosti. Vřele doporučuji :)

30.04.2015 5 z 5

Bytosti přírody – setkání s přáteli člověka Bytosti přírody – setkání s přáteli člověka Margot Ruis

S Margot jsem se osobně setkala a knihu mám nyní rozečtenou, krásně popisuje vše, co "vidí", co zažívá a předává v knize toto poselství dál. Uvádí plno návodů, jak se k bytostem přiblížit i jak jim být přáteli, pomoci jim i přírodě. Kniha popisuje letité přátelství bytostí přírody a autorky, i její rodiny. Moc se mi líbí, je velmi duchovní.
Díky :)

30.04.2015 5 z 5

Cesta Cesta Brandon Bays

Životní příběh ženy, silné a schopné změnit svůj svět. Spolu s úžasnými návody na vlastní tvorbu, vlastní zamyšlení se nad sebou a možností utvořit si svět dle sebe. Čerpala jsem z jejich pracovních návodů dlouho a moc se mi líbí :).
Díky za ni :)

29.04.2015 4 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

Krásně se mi četla, má více dějových rovin, ovšem vše se prolíná a proplétá, spolu souvisí :).
V knize je zachycen náhled na život z různých úhlů pohledů a jeho podstatu, hodnotu a krásu.

29.04.2015 5 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Další úžasné navazující pokračování 4 dohod. :)

29.04.2015 5 z 5

Jednoduchý a krásný návod na to, jak je možné žít a život pojímat. Rady, které si můžeme vzít k srdci. V knize plno návodů na krásnější svět a modliteb pro naši duši.
Díky :)

Tanec divošky Tanec divošky Magda Křepelková

Magdu jsem potkala náhodou a její vyprávění části svého života pod stromem u vody mě nadchlo a tedy jsem se dala i do čtení knihy. Příběhy jsou ze života, plné zkušeností, emocí a krásně seskládané do knihy. Je úžasné, jak emočně umí pracovat :).
Díky za to.

29.04.2015 4 z 5

Chlapec, který viděl pravdu Chlapec, který viděl pravdu neznámý - neuveden

Úžasný životní příběh plný "zázraků".... Životních lekcí a pohledu na svět.
Čtivě napsaný deník mě vtáhl do děje, spolu s autorem jsem "viděla", jaký může být svět.
Děkuji za to.

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková

Jako vždy celý Jarda Dušek, duší i slovem :).
Krásné zážitky z pobytů ve tmě jsou doplněny jeho pojetím světa, zážitky a krásným životem.
Rychle a krásně se četla, vzala jsem si z ní úžasné návody pro život.
Díky za to :)

29.04.2015

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Skláním se před moudrostí a krásou této knihy. Opravdu, správně "vidíme" jen srdcem.

26.03.2014 5 z 5