Tanec divošky

Tanec divošky https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204932/tanec-divosky-NxT-204932.jpg 4 18 6

Tanec divošky je kniha inspirovaná skutečnými prožitky. Ženy v povídkách vytáhly na světlo svůj nejdůležitější a většinou velmi intimní příběh s mužem a podělily se s námi o pochopení, ke kterému došly. Ne nadarmo se říká, že nejvíc se učíme přes vztahy. "Divoška" mluví k sebepřijetí všech stránek ženy, k otevřenosti a k léčbě sexuality. Opět čekejte velmi otevřený text, který odhaluje hloubky i temnoty ženské duše. Nikdy nevíme,co nám život přinese a je jen na nás, jak se k nečekaným situacím postavíme. Hlavní přínos této knihy je, že si můžete uvědomit, že nemá smysl se za cokoliv soudit.... celý text

Kvítek84
14.10.2021 3 z 5

Soudě dle přebalů posledních třech přečtených knih jsem poslední dobou přešla na červenou knihovnu :-D
A jo, Tanec divošky byl dost pikantní. Ač nemám moc ráda povídky, tyhle otevřené "based on true story" milostné eskapády mě bavily. Příjemná, nenáročná kratochvíle ze života, která člověka polechtala a místy donutila i k zamyšlení. Jsem ráda, že alespoň druhý počin autorky měl nějakou úroveň.

petra0502
26.02.2021 5 z 5

Velice pěkně sepsané příběhy žen z různých věkových kategorií.
Bylo fajn vidět, že i jiné ženy mají svá tajemství a některé si také prošly nepříjemnými zážitky, ale přijaly je. Kdo si ničím podobných neprošel, ten možná knihu neocení.
Přečteno jedním dechem.
Škoda, že je knížka tak tenoučká.
Nevěřila jsem, že už je konec.

medlovice
18.05.2019 4 z 5

Kniha o tom, že ženy mají na víc než jen utírat dětské nosánky a prdelky a stát u sporáku. Velmi nezvyklý literární počin o ženách, co se učí mít rady sama sebe , takové jaké jsou. Ilustrace speciálně vytvořené k danému příběhu knihu dobře doplnují.

JosefHorák
21.06.2017

Číst knihu a znát autorku (a vidět za zrcadlo) je příjemným bonusem. Kniha sama je ukázkou léčivého psaní.

812kopretina
29.04.2015 4 z 5

Magdu jsem potkala náhodou a její vyprávění části svého života pod stromem u vody mě nadchlo a tedy jsem se dala i do čtení knihy. Příběhy jsou ze života, plné zkušeností, emocí a krásně seskládané do knihy. Je úžasné, jak emočně umí pracovat :).
Díky za to.

anicka0876
22.03.2015

Po přečtení knihy jsem trošku litovala, že neobsahuje více příběhů. Každý z příběhů mě pohltil a zároveň jsem se tam částečně i viděla. Mám ráda osobní příběhy ať už psanou formou, nebo vyprávěné nad šálkem čaje. Doufám, že Magda brzo vydá další knihu :-)

Magda Křepelková
česká, 1969