1bastinka 1bastinka komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

¨No tak teď když to tu čtu přemýšlím,jestli nejsem divná protože mě se ta kniha vážně líbila.A znám spoustu dalších žen kterým také. Pokud jde o popis scén myslím,že jsou dost reálné a navíc probouzejí krásné vzpomínky na dávno zapomenuté doby objevování nového a vzrušujícího světa sexu.Velká slovní zásoba by myslím u takovéto knihy mohla být spíš na škodu. A pokud jde o Popelkovskou zápletku tak to byste vážně chtěli aby to byli dva zoufalí rozvedení životní ztroskotanci?Další dva díly jsou slabší na popis erotických scén,ale zase mají silnější děj.Co z toho je lepší to musí posoudit každý sám za sebe.Já bych určitě dala hvězdičky hlavně této první knize a pak celé trilogii.

21.02.2015 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Musím tu napsat , že tato kniha jde se mnou mým životem pár posledních let a určitě mě jen tak neomrzí. Viděla jsem i film, je dost dobrý,ale jak tu někdo psal tak na knihu prostě nemá. Ono vystihnout Saturnina není lehké a asi nebylo pro románového hrdinu jednoduché žít s ním.Já sama za sebe, bych si přála takového Saturnina ve svém životě.V dnešní náročné době není moc lidí co by takhle krásně "sloužili".

16.06.2014 5 z 5

Mnišská kápě Mnišská kápě Ellis Peters (p)

Pro mě opět klidné, pohodové a přitom napínavé čtení.V dnešní náročné a uspěchané době je to balzám na nervy.Bratr Cadfael je prostě lékem na nervy.

23.06.2018 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

úžasný závěr úžasné série,dá se číst znovu a znovu a pokaždé tam najdete nějaký nový detail který vás posune o kousek dál a pokud mi něco chybí tak další pokračování

21.09.2017 5 z 5

Vánoční překvapení Vánoční překvapení Jacqueline Wilson

pěkné čtení pro děti

13.01.2019

Společenství čarodějů Společenství čarodějů Trudi Canavan

Moje první knižní setkání s fantasy a jsem nadšená.Nikdy dřív jsem podobné knihy nečetla,ale to se změnilo a jsem ráda,že tomu tak je.Nevím jestli se mi budou líbit i jiné podobné knihy od jiných autorů,ale i kdyby ne ,jsem i tak spokojená. Sonea a její mravní čistota a zásadovost se mi moc líbily a i ostatní postavy jsou tak krásně lidské a uvěřitelné,že jsou mi blízké.Moc příjemné čtení

23.06.2018 5 z 5

Velká severní? Velká severní? Arthur Ransome

opravdu zajímavá kniha jen mi připadala na rozdíl od jiných knih z této série trochu moc vážná

07.08.2014 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Dávám plný počet hvězdiček a nic nedodávám abych se tu neopakovala

16.06.2014 5 z 5

Fusing Fusing Jitka Dlouhá

Zajímavá kniha pro všechny kdo rádi zkoušejí nové věci a nebojí se experimentovat.Kniha je plná fotografií i podrobných popisů.

19.06.2015

Tajemství sanitky Tajemství sanitky Suzanne Pairault

lehká oddychová nenáročná četba

04.05.2015

Příliš mnoho manželů Příliš mnoho manželů Elise Title

Tato kniha je naprosto úchvatná,když jsem ji četla poprvé tekly mi slzy smíchu od začátku do konce.Je úplně jiná než ostatní z této edice.Dá se číst znovu a znovu a na síle jí to neubírá.Moc mě mrzelo, když jsem ji ztratila.Byla to dokonalá oddechovka na zahnání smutné nálady a starostí.

03.02.2015 4 z 5

Tessia: Zrození čarodějky Tessia: Zrození čarodějky Trudi Canavan

Velmi zajímavý příběh a jako vždy skvěle napsáno.Jsem opravdu ráda,že jsem objevila tuto vyjímečnou autorku.A těším se na další knihu

20.10.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Dlouho očekávaná kniha.A stálo to za to, přečetla jsem ji na jeden zátah a pak ještě jednou.Na poprvé jsem byla trošičku zklamaná zdála se mi trochu jako odvar z jiných knih autora.Pak jsem si na podruhé vychutnala víc detailů a bylo to hned něco jiného.Takže neváhejte a dejte se do čtení.

16.06.2014 4 z 5