Kateřina10 Kateřina10 komentáře u knih

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Sarah J Maas mi dluží další terapii

18.03.2023 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha je dobrá, když si chcete odpočinout od fantasy, sci-fi a podobně. A tak načerpat síly na další fantasy knihy.

19.04.2017 4 z 5

Čarodějova země Čarodějova země Lev Grossman

Vzhledem k tomu, že Quentin je jedna z těch postav co nikdy nebude úplně šťastná, tak dostal ten nejlepší konec, jaký byl pro něj možný. I když vy čtenáři Mágů si budete lámat hlavu s tím jestli by mohl být lepší. :)

02.10.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Příběh byl zajímavý a skvělý jako první díl, ale Americino věčné fňukání mi lezlo na nervy.

24.02.2016 4 z 5

Mágové Mágové Lev Grossman

Kniha se mi moc líbila, i když trochu připomínala Harryho Pottera a poté i Letopisy Narnie. :)

20.02.2016 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Můj nejoblíbenější díl ze série Percyho Jacksona.

05.01.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha mě bavila od první chvíle. Knihu jsem nemohla ani na chvíli odložit z rukou. Nemůžu se dočkat, až budu číst druhý díl.

05.01.2016 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Obdivuji autorku, že dokázala napsat knihu ve 13 letech, ale kdyby počkala pár let tak by kniha byla jistě mnohem propracovanější a víc věcí by mělo logiku. Děj by taky nemusel utíkal tak rychle, ale plynul by pomaleji a byl by více vysvětlený.

30.12.2015 1 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

Stejně skvělá jako první díl.

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Kniha nebyla úplně špatná, ale kamarádům bych ji nedoporučila. Hlavní postava Lyra mi přišla v celku hloupá v tom, že hned uvěří cizímu člověku. Takže se v knize skrývá i poučení pro děti nevěřit cizím lidem :) A děj taky nebyl příliš strhující celkově se během knihy nic zajímavého nedělo.

29.12.2015 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Začátek mi přišel "trochu" nudní, ale pak se kniha pořádně rozjela a stálo to za to.

29.12.2015 4 z 5

Silueta Silueta Justin Richards

Řekla bych že nejvíce povedená DW kniha, která vyšla v češtině.

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Kniha byla boží! Nevím co jiného říct.