Čarodějova země

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí díl příběhu o mladém muži, který praktikuje magii v reálním světě. Quentina Coldwatera vyhnali z Filorie, ze země jeho dětských snů, a od té doby s ním skutečný svět pořádně zametá. Teď se stal pouhým dalším snaživcem, zachmuřeným a zoufalým, jenž se úporně pokouší vyšplhat po kluzkém svahu zpět ke světlu a teplu. Nemá co ztratit, a tak se vrací tam, kde všechno začalo – na střední školu kouzel v Brakebills. Ale své minulosti nemůže uniknout... V mistrně napsaném románu se fantazie stává realitou a naopak....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/300905/magove-carodejova-zeme-dn1-300905.jpeg 3.934
Série

Mágové 3.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

The Magician's Land, 2014

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Čarodějova země

Přidat komentář
zuzana4291
07.07.2018

Tento díl je sice ze všech nejlepší. Ale ten konec přeci jen autor trochu moc přehnal. Ale o proti předchozím dílům, se tady alespoň něco děje. Viděla jsem i seriál a musím říct, že je lepší. I když dávám přednost většinou knihám, tak tentokrát jsem byla dost zklamaná.

Veronicess
19.01.2018

Ok, po prečítaní posledného dielu mám pocit, že všetko to utrpenie čím som si prešla pri čítaní o Quentinovi stálo za to. Myslím že tu som už konečne schopná povedať že sa mi to páčilo. Zakončenie série mi prišlo uspokojujúce a som rada, že som si knihy prečítala.

Mathrael
31.12.2017

Upřímně, třetí díl série pro mne byl nejslabší. Příběh sice graduje a je tam dost akce, ale již se hodně věcí odehrává na takové vlně někdy až nesmyslnosti.
Též jsem byl zklamaný z konce, čekal jsem trochu víc od trilogie nad kterou jsem strávil pár týdnů.
Ale to nic nemění na tom, že to byla stále pěkná kniha.

RiverSong
02.01.2017

Tenhle díl se mi líbil z celé série úplně nejvíc. V prvním jsem měla pocit, že se toho tolik neděje, v druhém už to bylo o dost lepší, ale třetí mě naprosto pohltil. Skvělá práce. Můžu jen doporučit

Kateřina10
02.10.2016

Vzhledem k tomu, že Quentin je jedna z těch postav co nikdy nebude úplně šťastná, tak dostal ten nejlepší konec, jaký byl pro něj možný. I když vy čtenáři Mágů si budete lámat hlavu s tím jestli by mohl být lepší. :)

Autor a jeho další knihy

Lev Grossman
americká, 1969

Kniha Čarodějova země je v

Právě čtených2x
Přečtených56x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených7x
Knihotéce72x
Chystám se číst59x
Chci si koupit16x
dalších seznamech1x