Žízeň

Žízeň https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359456/mid_zizen-EzB-359456.jpg 5 2791 602

Harry Hole série

Harry Hole si chce užívat spokojený život s Ráchel a poklidně vyučovat na policejní akademii. Jenže v Oslu dojde k vraždám několika žen, které si daly schůzku přes Tinder. Vyšetřovacímu týmu v čele s Katrin Brattovou zůstává rozum stát nad tím, že obětem vždy zmizelo určité množství krve. A tak je Harry povolán zpět do služby. Dopátrat se pravdy není ani pro něj jednoduché. Navíc je postaven před zásadní dilema: dát přednost rodině, nebo vyšetřování. 2. vydání... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Tørst , 2017

mataj
15.02.2020 5 z 5

Napínavá, akční, promyšlená, plná zvratů, čtivá, no prostě perfektní. Harry Hole je můj oblíbenec a jsem nadšená z celé série.

Kristy78
15.02.2020 5 z 5

Jo Nebo a Harry Hole opět nezklamali!

Han-nah
05.02.2020 4 z 5

Jak již někdo napsal přede mnou, budu muset začít od začátku série tohoto autora, kterého jsem ještě nečetla. Tuto knihu jsem prokládala jiným žánrem, protože krev mi nevadí, ale o upírech se mi pak zdá. Ve snu se ke mně přiblíží a jak se chce zakousnout, tak se probudím. I tak mě zaujala a k autorovi se určitě vrátím.

Ivaiva
29.01.2020 4 z 5

Můj pátý Harry Hole, avšak s odstupem více než tří let. Je to pořád živé, barevné, akční a čtivé, nicméně oproti jiným dílům jsem se o Harryho tolik nebála.

helusa2
27.01.2020 5 z 5

I napodruhé - jízda... Skvělé!

icezero
10.01.2020 4 z 5

sérii s Harry Holem mám přečtenou skoro celou - chybí mi díl dvanáctý. Tento díl mě docela překvapil, nějak jsem se do něj nemohl začíst, ale po pár desítkách stránek už to docela příjemně ubíhalo. Během čtení jsem měl několik tipů na konec, ale to jak díl končí mě docela překvapilo... nevím jestli mile nebo nemile, třeba mi to časem bude jasnější :D

Majdalenka
09.01.2020

První kniha od Jo Nesbo.. Začátek úplně super ale od půlky sestup až do pryč.

Crozz
05.01.2020 3 z 5

Moje první knížka od Nesbø, začátek mě vůbec nebavil, nedokázal sem se začít, ale druhá půlka mě už zaujala a nakonec sem byl i nadšenej jak dokonale umí autor psát...

elissa14
03.01.2020 5 z 5

Zase další parádní jízda s Harrym. Děj měl skvělý spád a napětí opět vydrželo až do konce. Autor nám opět servíruje mnoho možných závěru v průběhu celé knihy, aby nám na konci vytasil další šokující odhalení ... Skvělé čtení a už se těším na další... I přesto si Nůž teď budu šetřit, protože po něm není nic (zatím?) a já se taak moc nechci s Harrym loučit

Manyna
23.12.2019 4 z 5

Harry ve své milejší podobě , jeho bad boy rovinu mám raději. Dějově ucházející zápletka, překombinovaný konec.

petrels
19.12.2019 3 z 5

Ud Nesba jsem přečetl všechny knížky s deteltivem Holem, ale už toho Hola mám až po krk. Snad až si od něj odpočin a Nesbo napíše další pokračování, tak se k němu opět vrátím

martin2133
15.12.2019 5 z 5

Opět excelentní knížka. Harry jak má být. Doporučuji

jfialova
11.12.2019 4 z 5

Námět zajímavý, děj napínavý. U padoucha jsem se dlouho nemohla rozhodnout, ale nakonec to tak překvapivé nebylo, když člověk vezme v potaz, že ten, co se nabízí nejvíc, to nikdy není. Záhadná choroba Ráchel mi přišla divná a jediný její důvod spatřuji v tom, že díky ní se Harry mohl věnovat vyšetřování, protože jinak by měl doma dusno. Ono vůbec všichni se nám začali usazovat, tak uvidíme, s čím přijde autor dále.

miska2609
06.12.2019 5 z 5

Super rozuzlení, zajímavé téma, napětí. Moje první od Jo Nesbo a vůbec jsem nepoznala, že je to již 11. příběh detektiva Hola.

hey123
03.12.2019 5 z 5

Tento díl se mi líbil moc, jelikož jsem se celou dobu soustředila na jinou postavu, kterou jsem považovala za hlavního ,,padoucha". Takže mě kniha překvapila. Co víc si od knihy přát :)
Čtivá kniha, ve které se opět dozvíme i něco víc o osobních životech hlavních postav.

oskli
03.12.2019 5 z 5

Po hodně dlouhé době opět návrat k Harrymu. Zpočátku jsem si nemohla zvyknout na přednes Davida Matáska, protože Čermák mi seděl víc, ale to se poddalo. Příběh výborný, jen jsem trnula, aby Nesbo zase nenechal Harrymu někoho blízkého zemřít. Ten chlap nemá slitování. Poslední čtvrtina byla ale taková všelijaká - moc překombinovaná, neuvěřitelná, natažená... kdybych knihu místo poslouchání četla, byla bych asi naštvaná a nebavilo by mě to. Takhle jsem to zvládla, ale stejně mám v poslední době pocit, že takový Dominik Dán mě na poli kriminálek baví víc.

Opatov
30.11.2019 5 z 5

Harry Hole mě asi nikdy neomrzí. Pouze závěr byl trochu moc prekombinovany, ale stejně, skvělá knížka.
Nechápu, jak někdo může napsat tolik knih a všechny tak propracované.

dusan27
10.11.2019 4 z 5

Kniha bola viac ako dobrá, len ten koniec sa mi zdalo že sa moc naťahoval. Inak perfektný príbeh a Nesbova tradičná prepracovanosť postáv, príbehu...

Frupet
10.11.2019 4 z 5

Detektivní romány s Harry Holem jsou sázka na jistotu. Jak střípky z detektivova života, tak vyšetřování samotné rozhodně zaujme. Tentokrát šlo o hledání vampiristy s železnými zuby a také toho, kdo tahá za nitky. Nečekané rozuzlení a trocha teatrálnosti v závěru byl příjemný bonus.

kaca82
09.11.2019 5 z 5

Jo Nesbo je geniální... Dávkuji si jeho knížky postupně,tak jednu do roka a vždycky žasnu,jak jsou jeho příběhy propracovaný a jak ctive a srozumitelně píše. Tady oceňují hlavně opět prekvapive rozuzlení,hltala jsem ho jedním dechem. Co bylo zbytecne byl závěr jak z amerického filmu,ale nesbovi to odpouštím za těch perfektnich 550 stránek před tím.