Vzpomínky na něj

Vzpomínky na něj
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509688/bmid_vzpominky-na-nej-f8X-509688.jpg 5 1074 1074

Kenna Rowanová si odseděla pět let ve vězení za tragický omyl. Teď se vrací zpět do města, kde k tomu všemu došlo, a doufá, že se setká se svou malou dcerkou. Ukazuje se však, že mosty, které za sebou tehdy spálila, už není možné obnovit. Nikdo nevěří, že se změnila. Dostat se k dceři je proto téměř nadlidský úkol. Jediný, kdo ji ještě úplně neodsoudil, je Ledger Ward, majitel místního baru. Kdyby ale vyšlo najevo, že k sobě tihle dva mají blízko, mohlo by to ohrozit důvěru všech, na nichž Ledgerovi záleží. Najde Kenna způsob, jak dát do pořádku minulé chyby, aby si mohla vybudovat novou, lepší budoucnost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Reminders of Him , 2022

vevu.
26.08.2023 5 z 5

Vše už to bylo napsáno a zhodnoceno. Příběh byl prostě úžasný, dojemný a bolestný. Celou dobu jsem si říkala, jak z toho autorka vybruslí, aby to byl příběh s happy endem. Možná byl ten konec trošku moc uspěchaný, ale dalo se to čekat. Co se týče postav, tak mě všechny bavily, žádná mi nepřišla zbytečná. Líbily se mi i drobné vtípky, které odlehčily jinak téměř bezvýchodný děj.

karol.cadex
21.08.2023 5 z 5

Děsně ráda si hraju na to, že nejsem cílovka této autorky. Ale když jsem ve čtrnácti mohla mít na ruce deset kilo okovaných náramků, triko Sex Pistols, pít doma tajně litry houby a poslouchat ten nejšílenější punk, taky mi nevadilo u toho číst Lenku Lanczovou a vůbec jsem se za to nestyděla! Tak co bych teď nemohla trávit pár večerů s Colleen Hoover, že jo.

Ono tu plejádu depresí a děsně vážných Odeonek je občas potřeba proložit něčím víc... Ženským? Jednodušším? Ne, to neni ono. Mně Hoover už nepřijde tolik blbá, jako spíš lidská? I když tý limonády je tam taky mnoho, to ne že ne, občas jsem ten cukr úplně drtila mezi zubama a obočí mi vystřelovalo až na temeno hlavy.

A zrovna zde mi bylo všech strašlivě líto. Myslím, že jsem na konci i trochu uronila. Byl to takovej milostnej blitzkrieg, avšak nic, co by někoho urazilo. Jako co víc k tomu napsat.

michaelaaa5
21.08.2023 4 z 5

Kniha se velmi dobře čte, kapitoly jsou krátké a střídají se z pohledu Kenny a Ledgera, nicméně očekávala jsem dle hodnocení trochu víc, nebo alespoň rozvinutější děj..za mě byla autorčina kniha Pravda, nebo lež o něco lepší..

lucah3
21.08.2023

v životě jsem snad nikdy nepřečetla žádnou knihu tak rychle jako tuhle. colleen prostě umí. nejdřív jsem rozmýšlela, jestli si knihu vůbec pořídit, a nakonec jsem neskutečně ráda, že jsem si ji vybrala, protože příběh vás dovede na rozhraní a vy nevíte, na čí straně jste a na který chcete být. během dne přečteno a je to rozhodně silný příběh, na který budu myslet ještě hodně dlouho.

Arsi
21.08.2023 5 z 5

Nádherná kniha, četla se sama.

Terr_y
21.08.2023 5 z 5

to byla prostě zase síla...

Nikyna8
20.08.2023 5 z 5

Co napsat k tak dokonalé knize, četla se sama.Tolik slziček a kapesníků jsem dlouho nepoužila.Na poslední stránce jsem byla smutná, že je konec. Tato spisovatelka to fakt umí jedna z mých nejoblíbenějších.

petule22
18.08.2023 5 z 5

Kniha mě vtáhla hned u prvních stránek a četla se úplně sama. Příběh i postavy jsou propracované a emocemi jen hýří :) Jedna z nejlepších knih této autorky, která je už tak mou oblíbenou.

vivula
17.08.2023 5 z 5

Já teda rozhodně brečet nebudu. Sem si říkala asi tak do půlky. No čím víc jsem četla, tím víc námahy mě to stálo. A na konci jsem to prostě vzdala. Já jsem rozhodně spokojená a Colleen si přidávám do oblíbených autorů. Jediný s čím mám problém a měla jsem ho i u Odvrácené tváře lásky je překlad. Možná je to jen můj dojem, ale zdá se mi, že se postavy někdy vyjadřují úplně jinak než jak jsou psané.

Micandy
14.08.2023 3 z 5

Tolik jsem se na knihu těšila a to byla asi chyba, mě to prostě moc nechytlo, v knize nejsou velké zvraty a chvílemi jsem měla pocit , že to snad píše jiná autorka.
Kdyby autorka popsala Kenniny dny ve vězení a dala tomu vyšší laťku, tak bych dala víc hvězdiček. Za mě zklamání.

LexiS
13.08.2023 3 z 5

Ze začátku jsem si říkala: "A sakra, tak tohle asi byl zase trochu přešlap."
Ten začátek mi opravdu nesedl a mně se připomněly některá díla z Wattpadu.
Ale po pár dalších stránkách jsem se začetla a musím říct, že se mi opravdu líbilo, jak jsem měnila názor na jednotlivé postavy. V jednu chvíli jsem Kennu úplně nesnášela a pak, když jsem se dozvěděla její verzi příběhu, mi jí bylo zase neskutečně líto.
Musím vyzdvihnout Ledgera, ten je naprosto dokonalý a nejspíš by to chtělo víc můžu na tomhle světě, jako je on.
Hodnotila bych 3,5 hvězdičkami.
To malé mínus bych nejspíš dala za to, jak jednoduše je kniha napsaná. Tím pádem mi přišlo, že na mě neměla takový emoce destruktivní dopad, jaký by mohla mít. A já si zrovna přála po dlouhé době u knihy brečet.
Nevadí. Nejspíš vyzkouším i nějaké další CoHo knihy.

Iva095
13.08.2023 3 z 5

U hodnocení této knihy půjdu hodně proti proudu. Tento příběh ve mně nevyvolal skoro žádné emoce. Kniha se dobře četla, ale že bych z ní byla nějak nadšení nebo dojatá tak to se říct nedá. Největší problém jsem měla s koncem, protože ten se mi zdál dost nereálný. Po tom co jsem přečetla Pravda nebo lež jsem si byla jistá, že si od autorky přečtu ještě něco, teď si tím už tak jistá nejsem.

Clairka
10.08.2023 5 z 5

Dlouho se mi nestalo, že bych u knihy brečela. Jsem dojatá, silný příběh u kterého mě mrzelo, že jsem na poslední straně.

Vorlovar
08.08.2023 5 z 5

Na tuhle knihu padl balíček kapesníčků a jsem rozebraná na kusy. Krásný příběh.

Susan94
08.08.2023 5 z 5

Skvěle vystavěný příběh. Někdo by mohl namítnout, že to nebylo reálné (především konec), že to byla trochu pohádka... Jenže když se člověk nechá tím dějem unést zažije krásný pocit, protože čte něco tak smutného i krásného zároveň. Člověk má pak chuť přečíst si od autorky všechny její knihy!

ElenaM
07.08.2023 5 z 5

Nádherná kniha. Co k tomu mám říct, nevím. Je to Colleen! A za mě jedna z nejlepších jejích knih. Ale to mě napadne skoro u každé, protože všechny jsou skvělé. Četlo se to samo. Hned od začátku jsem věděla, že mě kniha dostane. Že mě rozebere na atomy, tak jak to knihy od Colleen umí. A dostala mě! Postavy jsem si zamilovala. Příběh je velmi silný, emotivní. Horská dráha pocitů. Pobrečela jsem si a to ne jednou.

Doporučuji všem.

Simmminek
05.08.2023 5 z 5

Proč musí knihy Colleen Hooverové mít konec? Nejradši bych každý její příběh četla do nekonečna. Její knihy mi připomínají, když mi bylo 16 a já se s každou knížkou přenesla do úplně jiného světa, daleko od těžkostí. Colleen to zvládá tak lehce vtáhnout mě do děje. Kniha Vzpomínky na něj se tak lehce četla a přitom měla takovou hloubku. Obálka knihy je zase třešnička na dortu. Prosím Colleen nemusíš psát romantické komedie, hlavně piš, protože tvé knihy mi zkrášlují den!

dufkys
04.08.2023 5 z 5

Moje druhá od CH, a mnohem lepší, než jsem čekala. Po dočtení mě zalil nádherný pocit klidu a lásky, za což děkuji právě autorce.

Martooni
03.08.2023 5 z 5

Naprosto nádherně smutná kniha! O životě bývalých vězňů toho moc nevím, tak jsem se těšila, že se něco dozvím.

Kenna pro mě byla zpočátku velmi záhadná a nevěděla jsem, co k ní cítit. Ale to se brzy změnilo, zamilovala jsem si ji. Jako lvice bojovala za svoji dceru, a to se mi na ženách, matkách líbí! Její dopisy nám pomohly pochopit minulost, kterou byla Kenna a její pověst obklopena.

Ledger byl miláček, sice tetované machýrky moc nemusím, ale díky Ledgere, že si Kenně pomohl, co by si bez tebe počala.

Co mi nepřišlo tak úplně věrohodné bylo to, jak Grace Kenně rychle odpoustila.

Skvělá kniha, s krásným koncem! Ráda si ji přečtu znovu.

alnahu
03.08.2023 5 z 5

Emoční příběh,který mě naprosto vtáhl do děje a úplně rozhodil.Vše je již napsáno v komentářích a i já tuto knihu doporučuji k přečtení-stojí za to.