Vikomt, ktorý ma miloval

Vikomt, ktorý ma miloval https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469309/bmid_vikomt-ktory-ma-miloval-NtX-469309.jpg 4 1345 227

Lovecká sezóna roku 1814 bola zahájená a existuje len malá nádej, že oproti roku 1813 uvidíme nejaké veľké zmeny. Spoločenské večierky znovu zaplnili Ctižiadostivé matky, ktorých cieľom je vydať svoje drahé dcérenky za Odhodlaných starých mládencov. Za úlovok tejto sezóny je považovaný vikomt Anthony Bridgerton. Vlasy tohto chudáka vyzerajú často rozstrapatené a neupravené – je to kvôli tomu, že sa nikde nepohne bez toho, aby naňho nežmurkala nejaká mladá slečna s takou rýchlosťou, až to vytvára vietor o sile hurikánu. Jedinou slušnou dámou, ktorá sa o Bridgertona nezaujíma, je slečna Katharine Sheffieldová. Jej správanie k nemu niekedy dokonca hraničí s nepriateľstvom. A naša autorka si myslí, že súperenie medzi Bridgertonom a slečnou Sheffieldovou bude presne tým, čo oživí túto ináč nudnú sezónu. Spoločenské noviny Lady Whistledownovej, 13. apríla 1814... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

The Viscount Who Loved Me , 2000

gabca007
18.08.2013 5 z 5

Rozhodně se musím přidat ke kladným komentářům. Úžasná knížka, skvěle napsaná, bavila jsem se od začátku až do konce. Mohu jen doporučit.

luci2
16.06.2013 5 z 5

Myslela jsem si, že mě příběh Anthonyho a Kate tolik neokouzlí, ale naprosto mě uchvátil. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a nic bych na příběhu neměnila. Byl okouzlující!!!

malazluta
21.05.2013 4 z 5

Postavu Anthony jsem si zamilovala již v prvním díle "Vévoda a já" a bylo opravdu zábavné sledovat to, jak si naplánoval svou budoucnost a jak šly všechny plány díky jedné prostořeké Kate k šípku:-) Doporučuju, je to skvělé pokračování série "Bridgerton".

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Jedním slovem nádherná. :) Nejlepší z celé série. Vikomta Anthonyho Bridgertona jsem si zamilovala během chvíle a hltala jsem ho do konce :D Podobně na tom byla asi i Kate ;) Líbilo se mi, jak si to Anthony na začátku krásně všechno naplánoval a jak se mu to kvůli Kate začalo postupně bourat. Každopádně oni dva dohromady byli prostě báječní. Jak se neustále škádlili a uráželi, ale nakonec z toho byl přece jen očekávaný happyend :)) DOPORUČUJU! :)

Martinabsp
18.01.2013 5 z 5

Moc hezká knížka, krásný příběh...

machrus
03.09.2012 4 z 5

Musím říct,že jsem se velice pobavila a s chutí se zasmála.Ale příhodu s včelou bych vynechala...nějak mi to tam prostě nešlo.

Charley
15.05.2011 5 z 5

Možná že je to tím, že mé předchozí 3 knížky nebyly vůbec romantické nebo tím, že autorka prostě dobře píše. Knížku jsem přečetla během několika hodin. Po několika románech mi přišlo i jako plus, že mezi nimi byl vidět i romantický vztah a trochu souznění, ne jenom fyzická nevysvětlitelná přitažlivost jako v mnoha jiných románech. Prostě a jednoduše dávám prst nahoru.