Stínem políbená

Stínem políbená https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213869/mid_stinem-polibena-213869.jpg 5 1911 167

Vlády se ujímá jaro a Rose Hathawayová by se měla připravovat na matur. zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje se Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného.Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Domino

Shadow Kiss , 2008

Miila
16.08.2011 5 z 5

Abych se přiznala, tak při čtení prvního dílu jsem měl chuť knížku zavřít, protože mi moc nevyhovoval styl, kterým je to napsáno. Příběh, který se v knihách R. Mead objevuje, je zajímavý, ale napsaný stylem "pro puberťáky". Po prvním díle jsem si dala chvíli pauzu, ale pak jsem se přece jen pustila do druhého, který jsem přečetla za dva dny a byla jsem nadšená.Dějová linie je poutavá a styl vyjadřování je od druhého dílu mnohem lepší. Asi to bude i tím, ze Rose dostává rozum, takže tam spousta jejích výrazů nabírá na slušnosti a vážnosti :-)) Teď jsem dočetla Stínem políbenou s opravdu poutavým dějem a už se těším na Krvavý slib :-)

Vendulik
08.04.2011 5 z 5

Tato knížka je jedna s nejlepších. Konečně se zde objevuje boj. A překvapila mě jak skončila.

rusalka1
20.03.2011 5 z 5

Určite je to najlepšia časť zo ságy a ten koniec, zvyčajne pri knihách neplačem ale toto ma fakt dojalo

Alinore
26.01.2011 5 z 5

Myslím, že tohle je nejlepší kniha ze ságy. Užila jsem si ji od začátku do konce. :)

Sonna
30.11.-0001

Stmívání je oprosti tomuhle UBOHOST.A nechápo proč máte všichni rádi Rose,chudnku Liss snad jen já :))

denysek2
30.11.-0001 5 z 5

Tak tuto sérii jsem si zamilovala, četla jsem všechny tři, a u poslední vydané(třetí) jsem brečela, nevim proč, Rose je přesně ta holka, která nemá prostě v životě štěstí a když už jo tak jenom krátce...Doporučuju všem kteří četli Stmívání.

Vera.sarance
30.11.-0001 4 z 5

První díl byl jak vamp-sága o dvou pubertálních pseudo-lesbách,no hrůza. Ale s každým dílem se to zlepšuje a mám pocit, že než to Richelle Mead stihne všechno dopsat, tak si tyhle knížky nakonec oblíbím.