Ve víru rocku

Ve víru rocku https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232391/bmid_v-ringu-ve-viru-rocku-yzQ-232391.jpg 4 495 71

V ringu série

Pandora, kamarádka Brooke a Melanie, se doteď domnívala, že se přes zradu svého přítele, rockového zpěváka MacKenna, už přenesla a její zlomené srdce se zahojilo. MacKenna se ale nyní vrací do města na největší koncert roku a Pandora se toho rozhodne využít, aby se mu pomstila. Když ji však v zákulisí chytnou, dostane na výběr: obvinění proti ní nebudou vznesena, pokud splní několik podmínek. Pandoře se ani jedna z nich nezamlouvá, už proto, že kvůli nim bude muset být se svým bývalým přítelem častěji, než by se jí zamlouvalo. Vzájemná blízkost však probudí vášeň, která mezi nimi kdysi vládla, a brzy je jasné, že bez ohledu na to, jak MacKennu nenávidí, stále k němu něco cítí. A nejhorší je, že on to ví také. Jenže neví úplně vše…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ripped , 2014

Princezna_1
15.02.2018 5 z 5

Z celé série mě zaujala asi nejvíc..... ;)

1259
03.01.2018 5 z 5

Super dokončení celý série. A i když byl konec smutný, tak i přesto skončil v podstatě dobře. Fakt doporučuji.

Kakatja
12.10.2017 4 z 5

Gotiky moc nemusím ... proč to nevím. Nějak mi to nesedlo, nedokázala jsem to s nima prožívat a ke konci ten zlom? Zničehonic z ní vypadne takové tajemství??? A Kenna? Jako odejde? Nedokážu si představit frontmena co by to udělal? Asi prostě po Remingtonovi mi tohle přišlo slabší. Přesto jsem dala 4* patří do série.

Evule114
22.09.2017 5 z 5

Tohle byl pro mě nejsilnější příběh celé série a taky nejlepší. Pandora mě naprosto dostala. Celá série byla čtivá, ale poslední díl byl opravdu tou třešní na dortu :-) Za mě má tenhle příběh víc než 100%
P. S. Taky bych chtěla, aby autorka dopsala, jak to dopadlo s jejich dcerou. Ale jak to v happyendech končí, tak určitě dobře ;-)

ardeas
07.06.2017 1 z 5

Táto autorka mi fakt nesedí. Jej zápletky sú postavené na hlavu, prejav je otravný a plný balastu. Od polky až ku koncu som často preskakovala odstavce, lebo už som chcela aby bol koniec.

Flyn
08.05.2017 4 z 5

Jsem jedina kdo se dozaduje konce? Jako konce s velkym K?
Tak fajn, krom toho...vzhledem k zanru...moc povedena knizka. Za me jsou to 4 hvezdicky, protoze jsem chtela Pandoru uskrtit je parkrat :)

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

(SPOILER) Občas mě některé komentáře fakt zaráží... ,,Zapletka nebyla žádná,, ,,Byla taková a maková,, ,,Moc sexu,, .... Já teda nevím ale když šahám po serii která je určena pro ženy a je řazena jako román,kde je častý sex a 4 stránkové vyprávění o něm,tak asi těžko můžu očekávat zapletky,, typu detektivek ne???!!! Za mě celou serii od prvního dílu V Ringu až po dil Ve Víru Rocku doporučuji. Za mě tam totiž ,,zápletky,, byli.... Remy toho nešlo si nezamilovat ať už v černi nebo v modři.... Greyson ala ,,drsny,, hoch no pani ktera by ho nechtěla a Mckenn,tohk jsem si postupem času taky oblíbila...

Co se týče Brooke tak tam jsem si občas trhala vlasy a říkala si prooooooč ale zase se s Remym doplňovali a on byl pro ni ten princ na černém koni ;) Jinak hned na uvod knihy v undergroundu si jí všimne když ona sedí někde bůh ví kde :D Ale tak Remy má prostě dobrý oko a asi s osvícenýho ringu vidí i do poslední řady :D...

Melanie to byla takova sladká naivka,než jí všechno došlo už jsem věděla v jakym průšvihu bude příště :D ale jako kamošku bych ji brala ;) :D

Pandora noooo to byla uzavřená skříňka.... Byla to jediná holka díky který mi v celý serii ukápla slza ;)

Za celou serii davám 5 hvězdiček a vřele doporučuji.... Takže těm kdo tam maji malo ,,zápletek,, :D a nemělo to pro ně ,,děj,, a bylo tam ,,mooooc,, sexu by měla autorka říct jen jedno ,,SORRY JAKO,, :D

janelka2
17.02.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Pro mě by autorka mohla opět ubrat trochu toho sexu. U tohoto dílu mi dokonce ukápla i slzička. Místy jsem se i celkem dost pobavila. Jsme zvědavá zda autorka vymyslí ještě nějaký další díl z této série.Pokud ano určitě si ho přečtu.

Zlodějka knih
26.01.2017 5 z 5

Z celé série jsem ji četla jako první a to až na druhý pokus...když jsem ji poprvé otevřela trvalo mi asi dvacet stránek než jsem ji zase zavřela a po dlouhé době jsem se k ní zase vrátila dokud jsem se nedostala na poslední stránku jsem ji nezavřela. Příběh Pandory mě naprosto pohltil a celkově se mi líbilo, jak autorka vyřešila celý příběh i skrývané tajemství a konečné přiznání jejich společné lásky. Šarvátky mezi hlavními hrdinami se mi líbili a dost sem se u nich bavila, ale byly tam i chvíle, kdy se člověk zamýšlel a říkal si, co já bych v takové situaci a nebo dokonce proč se to všechno prostě muselo stát a hlavně taky o tom, že někdy naši nejbližší prostě neví tak dobře, co je pro nás nejlepší...

merunka23
22.01.2017 5 z 5

Krasný příbeh akurat skoda ze neni doresena jejich dcera ale byla to sila to sem necekala takovy zvrat sem si pobrecela ......

alzbeta4340
13.12.2016 5 z 5

Lehkým perem zpracované ne úplně lehké téma popisující těžkou životní situaci. To, co trápilo Pandoru se dalo víceméně snadno odhadnout, ale o to se mi příběh líbil ještě víc. Knížka je zařazená do série, ale dá se číst jako úplně samostatný román. V rámci série (čtu napřeskáčku) je pro mě zatím určitě nejlepší a v rámci žánru nadprůměrná. Doporučuji.

angelbooks
11.09.2016 5 z 5

Touto knihou rozhodně neztratíte čas. Je to bomba vložená na papír.
Děj Vás vtáhne do děje a nepustí vás, dokud ji nedočtete.
Na začátku jsem se sice bála, že to neskončí tak, jak to skončilo, ale mé obavy byli zbytečné :).
Lituji jedině toho, že jsem na ni neměla tolik času :D.

cukrovka
11.09.2016 5 z 5

Velmi povedený díl. Zajímavý příběh, skvělé slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny a hlavně jsem ráda za propojení s ostatními díly.

AWKWARD.
29.05.2016 4 z 5

Opravdu miluju Remyho. Opravdu miluju Greysona. Ale prostě nemohla jsem si pomoct, tahle se mi z celé série líbila nejvíce. Možná proto, že Pandora je mi sympatičtější než Brooke.
Opravdu nelituji že jsem přečetla celou sérii a že mi krásně zdobí poličku s knihami. Hrozně ráda se k těmto knihám vracím. :)

gadra
25.05.2016 5 z 5

Pro mě nejlepší díl z celé série

malazluta
25.02.2016 5 z 5

Pro mě jednoznačně nejlepší díl celé série...

jitka7
19.02.2016 3 z 5

No tak konečně po dlouhé době super knížka. Někdy jsem si říkala, že bych MacKenna praštila po hlavě :) Jeji vztah, jiskření, provokování mě strašně bavilo. Hlavně Pandora mě bavila.... no a to nečekané tajemství bylo vážně něco. Vůbec jsem to nečekala.

Laf
30.01.2016 5 z 5

Mám dojem, že tohle byla asi zatím nejlepší kniha v celé sérii. Zajímavý děj, neustále se něco dělo, takže nebylo kde se u čtení nudit a příběh byl tak zajímavý, že knihu bylo za těžko odložit.

muchomurka
14.01.2016 3 z 5

V hodnocení této knihy jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdičkami. Nakonec se přikládním ke 3, i když tenhle díl se mi líbil mnohem víc než první díl, kterému jsem dala 4 hvězdičky (nebudu to již zpětně měnit). To, že se mi líbil víc, bylo to tím, že Pandora neutekla, ale řešila situaci a vše si srovnala a vyříkala. Nelíbilo se mi, že tři čtvrtiny knihy neustále omílala pořád dokola své pocity - nesmí ho chtít, nechce ho, ale spí s ním. A znova a znova a znova. A některé obraty jsem ke konci začínala nenávidět - všechno bylo žhavé, chraplavé, vlčí. Grrr. Mimo jiné bych také ocenila více kapitol z Mackennova pohledu.

Haňulec
24.10.2015 5 z 5

Další díl série V RINGU opět nezklamal mé očekávání. Knihu jsem přečetla jedním dechem, ale nejvíce jsem se do knihy začetla až na konci kdy se mu svěřila se svým tajemstvím. Jen mě mrzí, že nevím, jak to nakonec dopadlo (našli? nenašli? kdo ví?). Knihu mohu jen doporučit.

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976
2014  83%Šance
2015  86%V podsvětí
2014  83%V ringu
2014  82%Remy
2015  85%Ve víru rocku

Kniha Ve víru rocku je v