Ve víru rocku

Ve víru rocku https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232391/bmid_v-ringu-ve-viru-rocku-yzQ-232391.jpg 4 495 71

V ringu série

Pandora, kamarádka Brooke a Melanie, se doteď domnívala, že se přes zradu svého přítele, rockového zpěváka MacKenna, už přenesla a její zlomené srdce se zahojilo. MacKenna se ale nyní vrací do města na největší koncert roku a Pandora se toho rozhodne využít, aby se mu pomstila. Když ji však v zákulisí chytnou, dostane na výběr: obvinění proti ní nebudou vznesena, pokud splní několik podmínek. Pandoře se ani jedna z nich nezamlouvá, už proto, že kvůli nim bude muset být se svým bývalým přítelem častěji, než by se jí zamlouvalo. Vzájemná blízkost však probudí vášeň, která mezi nimi kdysi vládla, a brzy je jasné, že bez ohledu na to, jak MacKennu nenávidí, stále k němu něco cítí. A nejhorší je, že on to ví také. Jenže neví úplně vše…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ripped , 2014

Teliee
23.02.2020 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. Přečetla jsem jedním dechem a moc jsem se bavila.????děkuji

Ivet1990
05.12.2019 4 z 5

Ze startu jsem měla problém se začíst. Možná to bylo tím, že jsem další díl četla s větším odstupem a nebo tím, že hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická. Postupem děje jsem, ale na celý příběh začala pohlížet jinak. Tím jak se odkrývaly tajemství z jejich minulostí, tím víc jsem začínala chování hlavní hrdinky chápat. Je to další příjemný díl z této série. Na celé této knize mě dostala ta ukolébavka, která je opravdu moc nádherná.

georginaa
18.11.2019 5 z 5

Pátý díl byl zase plný vtipných narážek, hádky a usmiřování, tajemství a lásky. Najít opět důvěru stojí nemalé úskalí, ale když se to povede , najdou k sobě nejen důvěrné kamarádství, ale i respekt, zmizí zahořklost z minulosti. Další díl, který se sám četl.

Katka7922
31.10.2019 5 z 5

Tak v tomhle příběhu mi Remy ani nechyběl. Ne že by přestal být mým oblíbencem, to určitě ne, ale Pandora prostě zvládla sama ukrást moje srdce.
Smála jsem se s ní, nenáviděla stejně jako ona, truchlila jsem pro její lásku a nakonec jsem tak jako ona propadla Kennově lásce a jeho stříbřitě šedým očím.
Jeho ukolébavka mě dostala do kolen a spustila potůček slz.
Prostě jsem musela dát téhle knize 5 *.
PS: rajčata byly fakt skvělý nápad jak upoutat jeho pozornost Pandoro :-)

Tesset
25.10.2019 2 z 5

Lepší než předchozí díly, ale taky žádná sláva. Tahle dvojice mi přišla asi nejlepší a nejméně přeslazená. Akorát mi trošku nesedl ten konec - taková "bomba" a zůstane to úplně otevřené? To jsem teda čekala něco víc. Třeba v dalších dílech, kdo ví. Nicméně jedna věc, která drnkala na mou feministickou strunu - jak je možné, že během šesti let Kenna střídal holky víc něž ponožky, ale Pandora neměla vůbec, ale vůbec žádnou známost, ani žádnou jednorázovku, neuvěřitelné (jasně, chápu, nenáviděla muže, ale i tak).

Khira
11.10.2019 1 z 5

Tento diel som prečítala len z toho dôvodu, aby som sa mohla pustiť do dalsieho, na ktorý som sa tešila. Celkom to utekalo, na zadok som z toho nepadla, slzy sa nekonali. Napriek tomu to celkom ušlo, aj keď Pandoru som moc nemusela. Avšak stále lepšie ako Brooke.

Lofda
03.10.2019 3 z 5

Kdysi už jsem tuto knížku četla a ze série se mi líbila nejvíc.. Teď, když jsem se k ní vrátila, budu mnohem víc kritická. Až na závěr, kde se příběh rozmotá, se víc než polovina knížky řeší pořád dokola to samé.. A ano, pochopila jsem, že měl vlčí oči a prsten na palci, nemuselo se to opakovat na každé druhé stránce.. Dávám 3*, a to si pořád nejsem jistá, jestli to není moc?

Cometka
29.09.2019 4 z 5

Zase trošku slabší díl, ale nijak mi to nevadilo. Bavila jsem se a četlo se to samo, určitě doporučuji!

Kukicka
21.09.2019 4 z 5

Jsem mile prekvapena. Prvni dil teto serie uz jsem cetla pred delsi dobou a pribeh Remyho a Brooke me moc nezaujal, tak uz jsem v jejich pribehu nepokracovala. Dala jsem ale sanci Melanii a Pandore a tam nelituji. Tato kniha z prostredi rockove hvezdy me asi zatim bavila nejvic. Kniha mohla byt ale malinko kratsi, ta posledni ctvrtina uz mi prisla trochu natahovana. Musim ale rict, ze se na Legendu a Racera vazne tesim

Evka3814
29.07.2019 5 z 5

Miluju knihy této autorky,dokáže si s tim opravdu pohrát;) Pandora mě bavila, už jen ty její hlášky(No a samozřejmě rajčata neměla chybu). Tim čím si prošla taky nebyla procházka růžovým sadem,takže se nedivím že byla odtažitá.Konec srdíčkovej jak to má být:)))

Saryinka
02.06.2019 2 z 5

Tak tohle je rozhodně nejhorší kniha z celé série.
Pandoru jsem neměla ráda jak v předešlých dílech, tak ani tady. Její chování je často naprosto hloupé... opravdu jsem při čtení této knihy trpěla... Kenny to ani trochu nevylepšil... Jediný plus na celý knize je to, že se znovu objevili Remy s Brooke a Greyson s Melanii... jinak za mě absolutní ne!

PetraBery
29.04.2019 3 z 5

Jak kniha dopadne je u tohoto žánru celkem jasné, přesto alespoň trochu překvapení v podobě Pandořina tajemství. Oddechová knížka, pěkný závěr série.

stanina1
16.03.2019 4 z 5

Vše od spisovatelky velmi dobře napsané a i napínavé

Kiwicatko
17.01.2019 4 z 5

Ale tos dobreeeee to bylo :) knizku jsem stahla za jeden den a nemuzu si moc stezovat. Jen sem cekala trosku vetsi priostreni mezi holkama se kteryma Kenna spal a Pandorou. Misto toho s ni chtely popijet a bavit se jak nej kamosky na pyzamove party.
Pandorino tajemstvi se taky mohlo rozepsat na vic stran nez poslednich cca 10. Vzdyt to bylo pomerne dost dulezity.
No proste na cukrouse Remyho to nema, ale i tak jsem si to precetla moc rada.

happy19
15.01.2019 5 z 5

Miluji knihy o rockerech;-),má to energii,která člověka přímo nabíjí!
Prostě a jasně Láska na celý život ;-)

Defiiiii
30.07.2018

Celkem tehle díl ušel. Jen jsem doufala, ze nakonec vypluje na povrch, ze mag je jejich dcera, smutne ze vic dilu neni, kde by se dozvedeli, kdo jejich dcerou je.
Ale víc k sérii jako takové.
Strašně chybí díl co by se věmoval pribehu i z pohledu Nory(čím si se škorpionem prošla, jak se pak sblížila s Petem atd).
Jinak série celkově pěkná.

liletka_a
09.07.2018 4 z 5

Vcelku povedená kniha. Nějak jsem si neuměla představit tu krásnou gothičku....Mě ty holky vždy přijdou spíš takový děsivý, ale ok.. :D k takovýmu bláznivýmu chlapovi se i docela hodí..:) Sex, sex, sex a na konci dojemný až hanba.. :)

marketa3200
24.06.2018 4 z 5

Na konci mě to dojalo až k slzám. :(

Maruš.D
02.04.2018 4 z 5

Pojato tak trochu jinak než předchozí díly. Pro mě nejslabší díl z celé série, ale to je pouze můj dojem a rozhodně není špatná.
-Chvilkami mi to přišlo nudné, nezáživné a otravné. avšak..
+Láska je tu popsána z jiného úhlu pohledu, což je změna, řekla bych k dobrému. A také poukazuje na to, že láska nedělá rozdíly v tom, jací jsme. I ‘černá a rock’ může bezmezně milovat. A nakonec.. kniha byla dobrá- končí trošku smutně, a přesto šťastně.

Bet
16.02.2018 4 z 5

Pro mě hezké a pohodové čtení, je pravda si nedovedu v určitých situacích chovat jako Pandora :) ale i tak hezký příběh. Nečetla jsem předchozí díly tak nemám žádné srovnání.

pro dospívající mládež (young adult)

Katy Evans
americká, 1976
2014  83%Šance
2015  86%V podsvětí
2014  83%V ringu
2014  82%Remy
2015  85%Ve víru rocku

Kniha Ve víru rocku je v