V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2507 759

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

jitka7655
10.10.2018 3 z 5

Čekala jsem víc. Příliš podobná předchozí knize Za zavřenými dveřmi. Předvídatelná. Neurazí ale nenadchne.

kkristynaa
09.10.2018 5 z 5

Za mě byla kniha super! Ano, příběh knihy Za zavřenými dveřmi byl pro mě taky trochu zajímavější a celkově se všechno posouvalo trochu rychleji než v této knize, ale nic to nemění na tom, že jsem byla stejně napnutá až do konce a celkové finále se mi hrozně líbilo. Většinu knihy mi byla hlavní hrdinka trochu nesympatická tím, jak pořád histerčila a její ztráty paměti už mě unavovaly, ale na konci jsem ji obdivovala a nikdy bych si po tom všem nedokázala poradit se svým životem tak, jako ona. Autorka je pro mě HVĚZDOU, protože vymýšlet takové příběhy ...... ještě teď nad tím kroutím hlavou. Topka :)

Petrasim
09.10.2018 5 z 5

Již druhá knížka od této autorky a opět super.

Denisa232623
09.10.2018 2 z 5

Čekala jsem příběh ještě o něco lepší než bylo “Za zavřenými dveřmi” a ono to nepřišlo. Pro mě byla ta část oblbování moc zdlouhavá a v momentě kdy se v knize zmínilo kdy ji “ten někdo” volá a kdy ne, bylo mi jasné kdo to má na svědomí.
Za mě kniha velké zklamání...

mirka71
08.10.2018 5 z 5

Nic není takové, jak se zdá... napínavá zajímavá knížka, byly chvíle, kdy jsem se zaposlouchávala do zvuků okolo sebe, ne že bych se bála, ale přece jen... Dobrý námět, konec sice předvídatelný, ale i tak to stálo za to... Někoho doslova ,,zmagořit" je vcelku jednoduché.
Rozhodně můžu doporučit.

zbraslavanka
05.10.2018 2 z 5

Kniha mě zklamala, čekala jsem bombu a nepřišla. Naprosto nesrovnatelné s její prvotinu Za zavřenými dveřmi.

zbraslavanka
05.10.2018 2 z 5

Zklamala mě, čekala jsem jsem bombu, ale nepřišla.

Sisine
05.10.2018 5 z 5

Za mě super kniha plna napětí,někdy to napětí bylo až moc silné.skoda toho konce,který byl tak trochu odbyty a rychlý.

TrueBookworm
05.10.2018 4 z 5

Na můj vkus docela trvalo, než se příběh rozběhl, o to čtivější a zajímavější ale byla druhá polovina. Nemohla jsem se odtrhnout. Skvěle promyšlené. Autorka opět nezklamala, i když "Za zavřenými dveřmi" za mě nepřekonala.

Mermaid
04.10.2018 4 z 5

I když je to další thriller u kterého nejspíš už na začátku odhalíte zápletku i pachatele, chcete alespoň vědět, jestli jste měli pravdu. A tajemství psaní Paris tkví v tom, že dokáže udržet pozornost i ve chvílích, kdy ostatní autoři už většinou ztrácí dech. Píše lehce, nenáročně, takže kniha se "čte sama".
Bohužel - konec je překombinovaný, vše by šlo vysvětlit daleko lépe! Takhle jsem motivu pachatele příliš nevěřila. Nechci tu kvůli jednotlivým nesrovnalostem požívat spoilery, pozorný čtenář jistě pochopí sám.
Navíc pár věcí zůstalo v závěru nedořešených, což je škoda.
Slabší 4 hvězdy.

Tutelka
02.10.2018 3 z 5

Zdlouhavy zacatek kdy si rikate jak neni mozne aby byla hlavbi hrdinka tak hloupa ale konec je strhujici

klarence
01.10.2018 5 z 5

super kniha na odreagování , sice jsem tušila od začátku, ale nedokázala jsem se odtrhnout

adrika20
30.09.2018 5 z 5

Kniha stejně napínavá od začátku až do konce, jako byla i prvotina této autorky .I když jsem od začátku, tak nějak předpokládala jak to asi dopadne ,závěr mě dost překvapil.
Super knížka, budu se těšit i na další díla autorky.

jllv
29.09.2018 5 z 5

Wau. Mě se to líbilo dost. Být v roli Cass, tak se zblázním ještě dřív ????

Dela111
29.09.2018 5 z 5

V noci není dobré si zkracovat cestu a místo po dálnici se vydat po lesní cestě a ještě v lijáku! ;-)
Skvělý psychologický thriller. Stav postupného šílenství popsala autorka výborně. Konec je trochu předvídatelný, ale v knize jde především o pocity hlavní hrdinky, o ten ochromující strach...
Od knih B.A. Paris se nedá odtrhnou, ty se čtou na jeden zátah. Od začátku do konce napínavé, maximálně čtivé.
4,5*, tentokrát zaokrouhlím nahoru :-)

MonikaK
28.09.2018 3 z 5

Bohužel velmi předvídatelné. Celou dobu jsem se modlila, ať to není tak očividné, což konec naštěstí mírně zachránil. Problém je, že se příběh od poloviny vcelku vlekl, autorka si mohla odpustit vše "vysvětlovat", některé věci mohla nechat spojit si samotného čtenáře, a vadila mi chování a prostoduchost hlavní hrdinky. Celkově knihu ale hodnotím vcelku příjemně oddechově, bohužel ale tento typ knih čtu hlavně kvůli napětí , inteligentnímu jednání a zajímavé "hádance", takže za mě 3 hvězdičky.

edith79
26.09.2018 5 z 5

Bavilo mě to naprosto stejně jako první kniha této autorky.Příběh svižně začal, svižně pokračoval a celkem brzy skončil. Sice jsem od začátku tušila jak to asi všechno bude, ale nakonec se konalo i překvapení. Za vraha jsem totiž považovala úplně někoho jiného. Další knihu B.A.Paris uvítám.

aida44
25.09.2018 1 z 5

velmi předvídatelné a nenapínavé, takže 1*

tereza8
25.09.2018 5 z 5

Druhé dílo od spisovatelky, které se mi dostalo pod ruce a rozhodně dávám 5*. Skvělá knížka, která mne bavila od začátku do konce. Super :-)

7sara
24.09.2018 5 z 5

Super, opravdu dobře napsané. Krásně prolhané ;-)