V pasti lží

V pasti lží https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368180/bmid_v-pasti-lzi-5jt-368180.png 4 2520 2520

Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi! Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Breakdown , 2017

Barulinkas
07.11.2018 4 z 5

Jsem nadšená! Hned ze začátku knihy jsem byla napjatá jak kšandy a hltala každou větu, což u thrillerů miluju! Kniha měla velmi rychlý spád a já se těšila na to co bude dál. Podezřelých jsem měla více a nakonec jsem se netrefila. Takže pro mě byl závěr překvapením.Doporučuji!!!

veruptackova
04.11.2018 5 z 5

Musím říct, že ač mi od začátku bylo jasné "o co v knize půjde" a "kdo za to může", tak mě kniha neskutečně bavila!

veronika5179
04.11.2018 2 z 5

Vždycky si říkám, že to zkusím s novým bestsellerem/thrillerem pro ženy a téměř vždy dojdu ke stejnému názoru...Má cenu to vůbec zkoušet dál? Kniha je napsána neskutečně protivným a troufám si říct i primitivním jazykem, dialogy jsou na úrovni slohovky žáka 5. třídy, k postavám je těžké si vytvořit jakýkoliv vztah (možná kromě hlavní hrdinky, kterou čtenář mít rád zkrátka nemůže), protože je autorka prostě není schopna popsat, stejně jako místo života, svět kolem nich apod. Opravdu se v dnešní době prodávají tak jednoduše napsané knihy s tak uboze vykonstruovanými příběhy? Zápletku lze odhalit v první půlce a pak už je to jen martyrium...Dvě hvězdy za to, že se to četlo prvních 50 stran dobře.

novina
02.11.2018 4 z 5

Super psychologický thriller! Kniha se mi líbila od začátku do konce. Strhující závěr byl třešničkou na dortu.

Ticiana
02.11.2018 4 z 5

Po pravde 2/3 knihy jsem si rikala, co je to za blbost a blbou zenskou. Prislo mi to jak Divka ve vlaku a jeji hlavni hrdinka. Poslednich 80 stran jsem si uzivala, a divila se, kam az jsou lidi ochotni zajit.

Lejdus
31.10.2018 5 z 5

Naprosto skvělý příběh! Autorka se mi líbí čím dál více. Opravdu se kniha četla velmi dobře. Místy jsem si říkala, že jestli vše bude jen o demenci, nemá to nic společného s thrillerem, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Závěr knihy samozřejmě nikdo nemůže čekat. I když jsem si občas říkala, že už přesně vím, jak to skončí, tak jsem se naprosto mýlila.

Petula.N
31.10.2018 5 z 5

Páni to byla jízda. Za mě naprosto super ! Jak tu již už pár lidí napsalo, děj se dal občas očekávat, ale stejně....víc takových knížek.

marcolka
30.10.2018 5 z 5

Kniha je napsána velice čtivou formou. Byla napínavá, sice v některých věcech předvídatelná, ale i tak mě v závěru některými věcmi překvapila. Na toto téma jsem již několik knih četla, ale i tak mě stále mrazí z toho, že se toto může dít někomu v našem blízkém okolí, aniž bychom si my ostatní čehokoliv všimli. Jak to ti tyrani mají všechno promyšlené. A jak toto vůbec někdo může provést blízkému člověku. Díky za to, že tohle neznám. I když kdo ví co kdo v mém okolí skrývá....

intelektuálka
30.10.2018 4 z 5

Tak pro mě to nebyl zlatý bestseller...

Knih na toto téma už bylo napsáno dost, takže jsem velmi brzy odhadla, jak se děj bude vyvíjet.

Pokud s člověkem někdo manipuluje, bývá to někdo z nejbližších...
A pokud se jedná o zisk - je to smutné, když nevíte, komu věřit.

Joges
29.10.2018 4 z 5

Ještě lepší než Za zavřenými dveřmi. Začátek je velmi dobře napsaný, hned mě vtáhl do děje. V napětí mě autorka nějakou chvíli udržela, střed knihy se ale vlekl. Bylo to samé fňukání, usuzování, psychické rozpoložení atd. Zkrátka taková uměle natahovaná výplň. Závěr ale opět překvapil. To už byl thriller, jak má být.

bafuskyBaf
29.10.2018 4 z 5

Bylo to čtivé, ale od půlky knihy jsme věděla jak to bude... Už jsme četla něco podobného.

peaker
29.10.2018 5 z 5

Čtivá a poutavá. Láska a přátelství někdy bývají slepé.

Kája_95
27.10.2018 5 z 5

Naprosto skvělý thriller! děj, který Vás dokonale očaruje. Hlavní hrdinka Cass si myslí, že u ní pomalu propukne demence, na kterou trpěla i její matka, než zemřela. Vše rozpoutá vražda její nové kamarádky, matky od 2 malých holčiček a milujícího manžela. Postupně tyto příznaky demence - zapomínání věcí, které řekla nebo udělala Cass rozloží. Bere léky na uklidnění a několik měsíců je mimo. Pak se ale jednoho dne všechno od základu změní. Dokonalá kniha, nelituji čas, který jsem u ní v tyto chladné podzimní dny strávila. TOP!

Alexxxka
25.10.2018 5 z 5

Wau! Knížka mě od začátku chytla a neměla bych klid kdybych to nedočetla. Výborně napsané, vymyšlené a ten závěr... Napsané je to tak, že jsem všechny postavy, všechny scény, všechny pocity měla úplně před sebou. Jsem nadšená a vřele tuto knihu budu doporučovat dál.

Lenis
22.10.2018 5 z 5

Napínavý knížka.. dobře napsáno.. chytlave od začátku do konce :)

jaroiva
20.10.2018 4 z 5

Opět zajímavá zápletka i rozuzlení. I když bych knihu zase neoznačila za thriller, bavilo mě to. Poslouchala jsem jako audioknihu.

Dashmo
19.10.2018 2 z 5

No takže takto..strašna nuda.dej sa podla mna az do zaverecneho rozuzlenia vobec nevyvijal len to stalo na tom ze Cass furt zabuda atd atd.citala som ako o dusu len nech to mam za sebou.tie hviezdicky su za ten zaver.ten bol sice extremne rychly ale tlieskam hlavnej hrdinke ako paradne s nimi zatocila tak aspon daco

Lusicat
18.10.2018 5 z 5

Byla to moje první knížka od autorky, takže nemůžu posuzovat jestli kniha Za zavřenými dveřmi byla lepší. Každopádně se těším až si ji přečtu, protože kniha V pasti lží se velmi povedla. Je pravda, že jsem konec hltala a nemohla jsem knížku odložit a začátek jsem četla pomaleji. I přesto byla celá knížka super. Chvíli mi trvalo si zvyknout na ich formu, ale potom mě děj vtáhl do sebe. Její psychický stav byl krásně popsaný, že jsme s ní soucítila. Doporučuji přečíst, určitě nebudete litovat.

Corly
16.10.2018 5 z 5

Jooo, za mě opět ano!!!! :-) Po Zavřených dveřích ani s tímhle nezklamala! Jo, byl to stejný styl, svižný, napínavý, realistický, čte se to samo... a i když jsem měla tušení...nakonec to bylo i tak docela jinak! :-) Moc fajn zážitek! Těším se, až napíše další!!!

Refadora
16.10.2018 3 z 5

První půlka byla temná a depresivní tak, že jsem nemohla přestat číst, abych se dozvěděla, co se opravdu děje. Ta nejistota byla fakt skličující a nechtěla bych být v kůži hlavní hrdinky. Pak přišel zlom a dost rychlé vysvětlení, možná až moc rychlé, škoda, že informace autorka nedávkovala pomaleji. Přesto z knihy zůstává i po týdnu silný zážitek.