Tsunami

Tsunami https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516918/bmid_tsunami-646ce32c5837a.png 4 597 154

Den Eminých narozenin se kvapem blíží. Kromě členů její rodiny se však na oslavu chystá i jeden nezvaný host – minulost, kterou všichni považovali za dávno mrtvou. V návalu nečekaných emocí tak začnou ožívat události z jedné dovolené v Thajsku, která otřásla osudy všech zúčastněných. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky.... celý text

Danago
13.03.2023 5 z 5

Já jsem se dobře bavila. A knížka se mi hodně líbila. Podívám se po další knize této autorky.

Vivetkav
13.03.2023 4 z 5

Moc pěkně napsaný..mělo to spád, bylo to napínavé a i když to vypadalo někdy čitelně, tak na konci to bylo jinak.. překvapení hrdinů i čtenáře.. doporučuji

Zuzana08
11.03.2023 3 z 5

Jako odpočinkový příběh (mezi těžkými tématy kvalitnějších knih) je to v pořádku. A vlastně člověk občas potřebuje takovéto lehčí knihy. Kniha se četla lehce, bez složitostí a zbytečného množství postav. Dokážu si představit, že by se tento příběh mohl opravdu stát.

Christeene
11.03.2023 1 z 5

Marne premyslim, co napsat pozitivniho. Ocekavala jsem hodne a dostala opravdu malo. Marne jsem premyslela, kdo ma byt cilovou skupinou, ale neprisla jsem na to. Hodne to pripomina knihy L. Lanczove, kdy jsem cetla knihu jednu, kdyz mi bylo nact a stacilo to i tehdy.

Pridavna jmena a obrazna prirovnani v kazde druhe vete je proste moc. Zapletka? Chybel tam uz jen zeleny muzicek z Marsu. Vseho moc vcetne poctu stran, i kdyz ty se nascitaly i temi radoby grafickymi predely v podobe 4 svislych carek.

m.valova
09.03.2023 4 z 5

Svým způsobem zajímavý příběh,čtivý a snad by mohl být i reálný.Spoustu věcí jsem si tak nějak intuitivně i myslela,něco na konci mě možná trochu překvapilo a zároveñ mě ten konec v něčem co nedokážu pojmenovat asi trošku zklamal.Předešlá kniha od Karin se mi líbila více,tak nějak vždy po dočtení jejích knih si říkám kolik lidí je vlastně v životě opravdu šťastných...

Vendyorit
06.03.2023 5 z 5

Čtivé. Zajímavé. Konec mě překvapil. Odpočinková kniha.

Safrika
03.03.2023 3 z 5

Na knizku jsem se velmi tesila, pribeh byl misty zajimavy, ale spise predvidatelny, nijak me to bohuzel neohromilo :(.

LeHor
02.03.2023 5 z 5

Autorka mne mile překvapila. Čtivý a zajímavý životní příběh.
V poslední době jsem objevila (i díky mým oblíbeným spolučtenářkám) několik českých autorů(rek) a to je moc dobře. Pište! Já budu moc ráda číst.

Marcela52
01.03.2023 5 z 5

Knihu jsem přečetla s chutí a ocenila nejen velmi dobrou znalost mezilidských vztahů, ale také inteligentně popsanou erotiku. Autorka umí psát tak, že vás udržuje v napětí a dokáže vybalancovat poměrně náročné zvraty v ději lyrickými pasážemi. Je to román hlavně o lásce a jejích nečekaných podobách, ale také o tom, že když nás ovládne touha, ne vždy dokážeme zapojit rozum a následky nás pak doženou. Stejně jako hlavní hrdinku, která nakonec i přes nejrůznější úlety dokáže svůj rodinný život zachovat. Mohu rozhodně doporučit jako velmi čtivý milostný román, ale také jako návod k zamyšlení nad tím, co je v životě důležité.

petraso
23.02.2023 4 z 5

Kniha je čtivá, nenáročná a vtáhne do děje. Podle popisu knihy jsem čekala nějaké větší vau, větší záhadu minulosti. Něco co opravdu dostihne a smete.

kudrdlinka
22.02.2023 5 z 5

Poslouchala jsem jako audio, které opět moc hezky načetl Richard Krajčo. Poslech jsem si opravdu užívala, asi ještě víc než Hvězdy na cestě.

mirinda973
22.02.2023 3 z 5

Knížku jsem úplně hltala, ponořila se do ní a ne a ne přestat číst. Moc hezky napsaná. Byla jsem zvědavá a natěšená na konečné rozuzlení, ale ten konec mi celkový dojem z knížky pokazil. Překombinované, nereálné a přehnané...na mě už trošku moc a z hezkého pocitu během celé knížky se na konci stalo zklamání.
3,5*

jitka3027
20.02.2023 5 z 5

Neměla jsem přílišná očekávání, ale nakonec jsem byla z kniha opravdu nadšena. Velice čtivé, napínavé a brilantně popsané postavy celé rodiny. Tsunami, skutečná událost sedla do tohoto příběhu naprosto mistrně. Doporučuji všemi deseti a těším se na další Karinin literární počin.

Vendas
14.02.2023 5 z 5

Opět krásně napsaná kniha.

zimka.r
14.02.2023 5 z 5

1. Kecy, kecy, kedičky,
2. Za sny
3. Hvězdy na cestě
4. Tsunami.....nevím proč jsem si myslela, že název je jen taková metafora....Knížka se mi líbila. Mám ráda tyto knihy, které se čtou lehce a úplně samy a na konci se dozvíte to velké tajemství. Tady ještě vylepšeno tím, že si člověk celou dobu říká, no to je jasný....to bylo tak a tak, to je jakože to tajemství......noooooo, tak jo, myslete si to, až do konce :) pak příjde to pravé tajemství :)

Šárka78095
13.02.2023 5 z 5

Velice čtivé, propracovaný vztahově propletený román, zajímavé místo. Paní Krajčo Babinské velmi fandím a těším se na další knihu!

VeronikaDol
12.02.2023 5 z 5

moc krásný příběh

simaja
11.02.2023 5 z 5

Karin to prostě umí, knížka se mi moc líbila. Doufám, že se brzy dočkáme další knihy.

Martina157
10.02.2023 5 z 5

Za mně výborné

Jiparis
10.02.2023 5 z 5

Příjemné překvapení od Karin Babinské. Spletité rodinné vztahy, mnoho tajemství , vším prodchnutá posedlost jednoho z nich a to vše zdramatizováno přírodní katastrofou, je zajímavé čtení.