Tsunami

Tsunami https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516918/bmid_tsunami-646ce32c5837a.png 4 603 603

Den Eminých narozenin se kvapem blíží. Kromě členů její rodiny se však na oslavu chystá i jeden nezvaný host – minulost, kterou všichni považovali za dávno mrtvou. V návalu nečekaných emocí tak začnou ožívat události z jedné dovolené v Thajsku, která otřásla osudy všech zúčastněných. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky.... celý text

Jiparis
10.02.2023 5 z 5

Příjemné překvapení od Karin Babinské. Spletité rodinné vztahy, mnoho tajemství , vším prodchnutá posedlost jednoho z nich a to vše zdramatizováno přírodní katastrofou, je zajímavé čtení.

kiraa
09.02.2023 5 z 5

Audio.
Rodina, kde je něco roky špatně a my se postupně dozvídáme, co nebo kdo se o to přičinil. Příběh, kde v celým středu stojí Emma, atraktivni manželka i matka. Silná osobnost, která i tak napáchá několik životních chyb a který se propíšou do osudů všech zúčastněných. Prostor dostane osudová přitažlivost, msta i celá řada negací lidský povahy. Z velký části se příběh odehrává na exotický dovolený v Thajsku, kde se roku 2004 vražedně rozkmitá oceánský dno. Tsunami, který navždy změní osud nejen Emminy rodiny. Tak moc příjemný překvapení a spokojenost, že se ještě teď usmívám jako měsíček na hnoji :)

marwinmh
09.02.2023 3 z 5

Opět jde o knihu řešící vztahy v rámci jedné rodiny, kdy však hlavní postavy nebyly sympatické, a z děje jsem měla pocit lehké překombinovanosti - taková knižní telenovela. Po dočtení nemohu říci, že by to byla ztráta času nebo vyloženě špatné čtení, jen mě osobně kniha nezaujala.

Zumajda
03.02.2023

Jsem velká čtenářka, ale tohle se mi vůbec nelíbilo...překombinované, vyumělkované...vydržela jsem asi 50 stran. Zklamání. Jsou lepší autorky...nepovedená kniha.

sasankava
03.02.2023 5 z 5

Přečteno za 2 dny. Silný příběh, dobře psychologicky vykreslené hlavní postavy. Ze začátku jsem ke knihám Karin Babinské neměla úplnou důvěru, nicméně po přečtení všech jejich knih mohu konstatovat, že mi styl psaní vyhovuje. Doporučuji.

martinkaLLL
03.02.2023 4 z 5

Pomalý a zamotaný začátek, ale originální děj. Takže super.

Ywonek
29.01.2023 5 z 5

Precteno jednim dechem. Skvela knizka.

4xbabča
29.01.2023 5 z 5

Tsunami je druhá kniha, kterou jsem od autorky četla a opět mě opravdu mile překvapila. Příběh rodiny, kde jsou vztahy trochu komplikované, postupem času ještě umocněny zážitky z dovolené v Thajsku a následky, které se prozradí až po letech, kdy se znovu shledají. Kniha se čte moc dobře u určitě ji doporučuji k přečtení.

knihovniceS
21.01.2023 5 z 5

Tsunami
První polovina románu je takový klidný příběh ze života rodinky, která se nudí na dovolené. Román o lásce, milování, nevěře a viděla jsem to jen na 3 hvězdy. Příběh podivných rodinných vztahů, které komplikuje láska, minulost se proplétá s přítomností. Najednou v ději nastal zvrat, nemohla jsem se odpoutat od čtení ... Konec příběhu jsem čekala zcela jiný. Dávám 5 hvězd a doporučuji.

WaN635
20.01.2023 4 z 5

Knihy ze života mám moc ráda a tento příběh měl všechno co od takového žánru očekávám. Studování mezilidských vztahů mě bavilo, pointa byla zajímavá a kniha se četla opravdu sama. Za dva večery přečteno :)

Katulinka69
18.01.2023 5 z 5

No krása, jsem milovník detektivek, ale tohle byla úžasná změna

Petrasim
15.01.2023 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Hezky se četla.

brabofka
14.01.2023 5 z 5

Poklidná 1 večerní oddychovka. Jednou za čas proč ne. Hezky, čtivě napsané. Moc mě potěšilo jak sice od začátku je jasné, že se něco děje, ale rozmotává se to posledního písmenka. Palec nahoru.

jankasvanka
09.01.2023 5 z 5

Výborná kniha, nemohla sem se od ní odtrhnout.

Dagmar58
07.01.2023 5 z 5

Když uděláme v životě chyby, jsou nevratné, čas nejde vrátit a my si můžeme jen domýšlet, co by se stalo, kdybychom se zachovali jinak...Knížka o mezilidských vztazích je čtivá, děj ubíhá a příběh má zajímavý konec.

CAM
06.01.2023 5 z 5

Poutavý příběh, dobře se čte. Zajímavý konec. Prostě čtete jedním dechem až do konce. Doporučuji.

jana0338
29.12.2022 3 z 5

Dobře se četlo , konec překvapivý, vtáhne to do děje

Blanka1964
27.12.2022

Tahle kniha mě fakt bavila! A ten konec! Dokud jsem nedočetla, nemohla jsem ji odložit. Moc pěkně se to četlo, mělo to spád. Dobrý příběh. Doporučuji!

hanka0630
27.12.2022 5 z 5

Čtivý a dobře promyšlený příběh. Pro mě velké překvapení, doporučuji!

blebuska
26.12.2022 5 z 5

Za mě nejlepší kniha od autorky. Přečteno během jednoho odpoledne, Kniha má spád, zápletku, závěr jsem trochu předpokládala, i když jsem se trošku ubírala jiným směrem... Příjemná záležitost, kterou mohu doporučit....