To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424870/bmid_to-nejlepsi-v-nas-dzJ-424870.png 4 1668 466

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív… Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, dost možná jejich vztah nenávratně zničí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Yoli (ČR)

All Your Perfects , 2018

Aduella
17.12.2023 3 z 5

Nesmírně čtivá kniha, u které mi bylo ale těžko u srdce. Quinn se občas chovala tak strašně, že nebylo snadné jeji konání chápat, ale ten konec byl nejvíc . Jejich (nebo spíš Grahamuv) způsob, jak se vypořádat s krizí, mne nadchnul a dojal.

KatnissLavender
15.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Nestává se mi často, že by mne při čtení knihy bolelo srdce. Je to ohromně silné téma a myslím, že matky a ženy toužící po dětech budou tuto knihu brát úplně jinak než ty, které po dětech zatím (nebo vůbec) netouží. Četla se mi velmi dobře, bylo v ní tolik čisté lásky, jako snad v žádné jiné, kterou jsem kdy držela v rukou, ale zároveň mě její čtení chvílemi až fyzicky bolelo a i přes to, že se mi velmi líbila, jsem ráda, že už jsem ji dočetla. Děkuji autorce za ten dobrý konec, protože si nedokážu představit, jak hrozně by mi teď bez něj bylo na duši. Nádherná a zároveň zraňující, taková je tato kniha...

Lvíček835
28.11.2023 5 z 5

Tak tady utý jsem brečela asi nejvíc, a dál už to psát nebudu, protože bych se zase rozbrečela.Tak moc mě tahle kniha dostala, Colleen Hoover jen tak dál.

ivca6341
19.11.2023 5 z 5

Krásně napsaná kniha.
Příběh ze života.

janahuba
17.11.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, prolínaní ,,Tehdy" a ,,Teď" mi přišlo fajn, i když to bylo ve skutečnosti celkem smutné, ale zase mi to díky tomu přišlo více realistické. Musím se ale přiznat, že Quinn mě v ,,Teď" docela štvala. Na druhou stranu se do ní asi úplně neumím vžít, jelikož jsem si ničím podobným neprošla (a snad ani neprojdu, klep klep). Občas mi ale přišlo, že kdyby s Grahamem více komunikovala a sdílela své pocity, mohli to vyřešit už dávno, ale to by nevznikla tato kniha. :) Grahamův poslední dopis...oko nezůstalo suché. Skvělá práce Colleen.

Ešína
16.11.2023 5 z 5

Krásný a hodně emotivní příběh plný lásky, který chytne za srdce. Moc se mi kniha líbila. Občas jsem byla smutná za Grahama a Quinn a občas jsem se i smála. Grahamovi dopisy jsem četla se skleněnýma očima. Jde vidět, že Colleen prostě psát umí. Určitě knihu řadím k těm lepším.

KK22
10.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Colleen Hoover je pro mne už sázka na jistotu. Ještě se mi nestalo, že by mě knížka od této autorky nebavila. Naopak, většinou mě naprosto pohltí a čtu dlouho do noci. Na konci knihy jsem plakala, zejména ty dopisy mě moc dojaly...

Airelle
06.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Další příběh od CH mě doslova dostal. Na jednu stranu jsem ráda, že se v ní objevilo tohle důležité téma, na druhou stranu bych ocenila, aby se téma objevilo i v anotaci, když se objevuje hned na začátku knihy a navíc si tam autorka hodí text o tom, že to na hlavní hrdinku vyskakuje z knih.

Celá kniha totiž předestírá jedno důležité téma dnešní doby, a tím je neplodnost. Sama vím, kolik lidí si tím prochází, a tak jsem byla překvapená, že to autorka nezmínila už v anotaci, možná se bála, že to mnohé odradí, ale podle mě by to spoustu lidí naopak přitáhlo.

Líbí se mi, jak je kniha opět psaná ve dvou časových linií, že můžeme sledovat, jak se Quinn s Grahamem seznámili, jak vznikal jejich krásný vztah a v přítomnosti zas, že šťastné konce opravdu nekončí svatbou a že mnohdy některé životní peripetie zamávají se vztahem, který se zdál dokonalý.

Quinn a Graham jsou prototyp páru, který spolu prostě přestal mluvit o svém trápení a dusí v sobě vše, aby tomu druhému neublížil, což je cesta do pekel.

Chvíli jsem jejich trápení rozuměla, ale občas jsem se i já ztrácela v emočním chaosu především toho Quinn. Chvílemi jsem si i říkala, že jsem ráda tomu, že jsem v tomhle jiná

lenka5798
01.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Moc pěkná knížka o manželském životě. Moc se mi libí, jak je v knížce ukázáno, že ve vztazích je nejdůležitější komunikace. Pokud se nekomunikuje, člověk si rád domýšlí co si ten druhý asi myslí a jsou z toho jen komplikace. Pak stačí začít mluvit a dá se zachránit i manželství, které vypadalo ztraceně. Bylo i neskutečné, jak hodně se ty dva milovali, opravdu jsem autorce věřila, že jsou spřízněné duše a že jejich setkání bylo osudové. Celý příběh jsem prožívala, jako kdybych ho sama žila. Jendou jsem měla ráda Grahama a Quinn jsem nenáviděla a vzápětí to bylo na opak. Opět, Colleen Hoover nezklamala :-)

cleopatra11
29.10.2023 5 z 5

Není tak super, jak Vzpomínky na něj, přesto přečteno a musím říct, že velmi zajímavý příběh, ve kterém se plno čekajících párů velmi snadno pozná. Téma současnosti.

luciefeix
28.10.2023 2 z 5

za mě slabší kniha , nepochopila jsem proč si o všem nepromluvili

adabraz
24.10.2023 5 z 5

Opravdu úžasná kniha. Po dlouhé době fakt krásná romantická kniha, plná radostí a starostí. Má vše, humor, překážky, lásku, smutek a hlavně skvělý děj i konec. Doporučuji.

Blanka586
17.10.2023 5 z 5

Moc hezká kniha, plná citu, lásky a porozumění. Prožívala jsem všechno s Quinn a Grahamem. To jak se milovali a řešili otázku neplodnosti, věřím, že to je těžké překonat a smířit se s tím, žít život naplno a být šťastný za to, co máme. A netrápit se tím, co nemůžeme mít.

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Brečím, brečím a zase brečím. Stejně jako u každé knížky od Colleen.
Tahle knížka je hrozně důležitá. Probírá otázky manželství, neplodnosti, života bez dětí, lásky, strachu a poukazuje na to, jak si musíme vážit toho, co máme, a netruchlit nad tím, co mít nemůžeme.
Každá emoce v knize byla popsaná tak, že jsem měla pocit, že ji sama prožívám. Cítila jsem s Quinn, cítila jsem s Grahamem. Oba dva jsem tak dokonale chápala a celou knížku jsem si říkala, jak museli být oba silní, aby to přežili. Sama nevím, jestli bych to přežila.
Stejně jako každou knihu od Colleen, rozhodně si ji přečtěte. Věřte mi, nebudete litovat.

Dela90
23.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Román o nešťastném manželství a jednom nenaplněné slibu. Když Quinn potká lásku svého života ve svůj nejhorší den - nevěří tomu. Graham je naprosto dokonalý ve všech směrech.
Ustojí jejich manželství nenaplněné štěstí?

Neskutečně silný příběh manželského páru, plný touhy, lásky a smutku.
Woow, woow, woow! Jako tohle bylo něco. Kniha plná emocí od začátku až do konce.

Knížka je psaná dvěma pohledy, a to minulost a současnost.
Krásně se to vzájemně doplňuje a vy se dozvíte ucelený příběh.

Mně tahle knížky velmi zasáhla, protože jsem měla chvílemi pocit, že čtu o sobě samé. Quinn na tom byla sice hůř, ale doteď se pamatuju, jak jsem se cítila, vždy, když někdo v okolí řekl: Co děti? Budou?!
Jak je to dlouho od svatby a vy pořád nemáte děti?

Žena, která děti nechce tohle prostě neřeší, jenže žena, která děti chce a nemůže ať už z jakéhokoliv důvodu - tak tohle opravdu bolí. Proto se nikdy nikoho neptám na podobné otázky. Protože vím, jaké to je.

Quinn mi bylo strašně moc líto, vesměs všechny pocity, které v knížce zazněly jsem cítila taky. Prožívala jsem to s ní a ke konci jsem byla neskutečně ráda, když konečně začala s manželem mluvit. Protože, komunikace je ve vztahu to nejdůležitější.

Graham byl naprosto úžasný chlap, a ačkoliv nebyl úplně bez černého puntíku, tak bylo vidět, jak Quinn přesto všechno miluje. Jeho dopisy mluvily za vše.

mischa5364
18.09.2023 4 z 5

Bože jaké emoce se ve mě praly když jsem knihu četla. Jednu chvíli jsem se smála, potom hned plakala, chtěla obejmout hlavní hrdiny a říct jim to bude dobrý.
Colleen Vás prostě dokáže, tak moc vytáhnout do děje. Vše jsem prožívala s Quinn a Grahamem jak kdyby se to dotýkalo mě.

Máme tu dvě časové osy. Minulost kdy se Quinn a Graham potkají a zamilují se do sebe a vše je jak na růžovém obláčku a potom tu je přítomnost. Kdy se snaží o miminko, které jim bohužel nejde a jejich manželství se doslova rozpadá. Quinn trpí, protože zdravotní problémy má ona a vše si dává za viní. Graham trpí, protože vidí co se z jeho ženy stává. Nedostatek komunikace tomu všemu prosazuje korunu.

Rozhodně zde nečekejte žádnou pohádku. Autorka nám ukazuje druhou tvář manželství, lásky, zrady ale i odpuštění a nalezení sama sebe.

Nikyna8
17.09.2023 5 z 5

Jako nemám slov neuvěřitelný příběh lásky, smutku, o dobrém i špatném co život přináší. Knížky od této spisovatelky je záruka krásné knížky ona prostě psát umí klobouk dolu.

Emma27
13.09.2023 3 z 5

Kniha se mi líbila.

Silvisek
14.08.2023 5 z 5

Musim rict, ze to je neuveritelne krasna kniha. Bylo mi z deje chvilkama az uzko a smutno jak to mezi sebou maji a nemohou mot miminko. Ale dopisy me uplne odrovnali, bylo to dost dojemne. Konec je uzasny! Moc krasne napsany.

Sixtinka144
09.08.2023 4 z 5

Jedna z posledních knih, která mi od autorky chyběla přečíst. Přiznám se, že jsem se lehce obávala, protože jsem na ni neviděla tak dobré recenze, jako na jiné autorčiny knihy, ale byla jsem mile překvapena. Příběh je krátký, takže se mi kniha četla opravdu dobře a udržela mou pozornost. Opět se zde odehrávají těžká témata, jak je u Hoover zvykem, i když pro mě bylo tentokrát težší dostat se hlavní hrdince do hlavy. Vzhledem k tomu, že mi momentálně chybí přečíst poslední kniha od Colleen, mohu porovnávat s ostatními, tudíž musím konstatovat, že tato je opravdu o něco slabší než ostatní autorčiny knihy (zvláště Námi to končí nebo Vzpomínky na něj), ale přesto jsem si ji užila a nelituji toho, že jsem ji přečetla. Colleen Hoover má opravdu velké nadání.