Přízraky domu Carrowů

Přízraky domu Carrowů https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428821/bmid_prizraky-v-dome-carrowu-Dsu-428821.jpg 4 1327 1327

Strašidelné domy série

Remy pracuje jako průvodkyně v Carrow, nejstrašidelnějším domě ve státě. Po jedné z prohlídek jí jeden z účastníků sdělí, že by rád v domě spolu s dalšími nadšenci zorganizoval dvoutýdenní pobyt. Remy souhlasí a doufá, že během něj spatří některé z nadpřirozených jevů, které místo proslavily. Sejde se osmičlenná skupina a zpočátku se zdá, že se naplní jejich očekávání, se kterými do Carrow přijeli. Potom ale začne bouřka, odřízne je od okolního světa a začnou se dít podivné věci. Dveře se samy otvírají. Seance se začnou zvrtávat. Tapetou prosakuje červená tekutina. Náměsíčné médium se v noci potuluje chodbami… Když jeden z hostů za podivných okolností zemře, Remy je donucena uvažovat o možnosti, že duch původního majitele domu, zvrácený sériový vrah, stále bloudí jeho chodbami. Jenže už je příliš pozdě na to snažit se utéct.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Fobos

The Carrow Haunt , 2018

Iva1988
21.06.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Kniha přečtena jedním dechem.

zulvisek
21.06.2020 5 z 5

Tak Přízraky byly rozhodně nejleoší knížkou celé série.Děj mě zcela pohltil

Googies
21.06.2020 5 z 5

Tak tahle kniha se mi ze všech tří líbila teda nejvíce!!! I film by nemusel být špatný.

LenkaWal
21.06.2020 5 z 5

O neco slabší nez předchozí, ale i tak super. Miluju tuhle autorku.
Dlouho trval rozjezd, ale konec stal za to. Těším se na další knihy.

Terez25
20.06.2020 5 z 5

Moc pěkný duchařský příběh, při jehož čtení mi nejednou běhal mráz po zádech.
Maličko tomu na začátku chyběl drive, takže jsem si říkala, kdy se to konečně pořádně rozjede, ale ke konci je to pak pořádný sešup. V pořádí mám Duch domu Ashburnů a doufám, že se mi bude líbit alespoň minimálně tak, jako Carrow.

Lukáš987
19.06.2020 5 z 5

Pro mě tento díl těsně vítězí nad prvním, příběh hodně čtivý a napětí stále graduje a konec překvapí (něco jsem čekal, něco ne).Duchařiny mám rád, za mě sázka na jistotu a knihu doporučuji.

Chiruko
18.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Všechny tři knihy jsem přečetla skoro jednim dechem. Opravdu se mi líbí jak autora píše a těším se pokud se od ni objeví další kniha. Tato kniha je stylem psani lehce odlišná nez předešlé dvě, takže to může ze začátku člověka lehce překvapit.
Duch domu Ashburnu a Tajemství sídla Craven Manor u mě zabodovali více.
Ale jsem s knihou příjemné spokojena. A těším se na další autorcin počin.
SPOILER...
Trochu me v teto knize prekvapila romantická linka mezi dvěma postavami, ale nakonec jsem ji tak nejak prijala, protože nebyl natolik přehnaná.
Konec knihy byl trochu chaoticky ale naopak, oproti ostatnim se mi velice líbilo ze autorka všechny postavy zase oživila.
Nejsem fanouskem umírání postav kort kdyz k nim člověk prilne. Proto se mi velice líbí jak autorka s postavami zachází v každé knize a člověk končí čtení s příjemnými myšlenkami jak jeho oblibenci dopadly.

Susan94
17.06.2020 4 z 5

Velmi dobře napsaný příběh, plný tajemství a děsů. Knihu jsem místy četla se zatajeným dechem. Možná bych více uvítala se více dozvědět o hostech domu a Edgardovi. U posledních 50 stran mi chyběla racionalita. Nebylo to už tak přesvědčivé. I tak dávám 4/5.

KateLand
15.06.2020 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha od této autorky. Určitě se ke knize někdy v budoucnu vrátím.

Zmitko.m
14.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Z třídílné série musím bohužel dát této knize nejslabší hodnocení, jen 4*.....Líbila se mi na ni myšlenka příběhu, postupně gradující děj, závěrečný souboj, ale hodně mi ho teda zkazil závěr, kdy se znovu objevily postavy, se kterými jsem se v průběhu děje rozloučil....Kdyby tam nebyl tento nesmyslný prvek, považoval bych knihu za hoooodně dobrou, ale právě tato pasáž mne naplnila zklamáním....Duch domu Ashburnů z trilogie zatím považuji za TOP..

lucka5460
13.06.2020 5 z 5

Musim uznat, ze Duch domu Ashburnu se mi libil vice. Na druhou stranu i tak byla kniha prijemna a do konce jsem neodhadovala, jak to vlastne dopadne. Konec me tedy prisel zvlastni, ale i tak moc hezka kniha.

terezarath
13.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Tak z téhle knížky mám smíšené pocity. Moc se mi líbilo, že autorka konečně trochu odlišila styl psaní a příběh byl konečně odlišný od jejích předchozích dvou knih. Příběh byl parádní. Mělo to spád, velmi dobře se to četlo a narozdíl od její druhé knihy to opravdu bylo místy i strašidelné. Ale ten konec? Prvotně to byl chaos. Ale co mi opravdu vadilo, bylo "vzkříšení" čtyř postav. Já nejsem fanda toho, že postavy umírají, ale pokud se autorka rozhodne, že čtyři postavy zabije, nemůže lusknutím prstů všechny oživit, aby to nebylo divný.

Takže jo... Příběhově je kniha pecka, ale ten konec to prostě sráží o úroveň dolů.

Falda
10.06.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Knihu jsem dala za tři dny. Prozatím nejlepší díl! Příběh byl skvělý, bála jsem se jít i v noci na záchod. Ihned mě to vtáhlo do děje. Postavy super a nečekaný konec. Za mě rozhodně plný počet! Už aby byl další díl :)

vera4669
10.06.2020 4 z 5

Od autorky určitě nejlepší kniha, mělo to atmosféru, postupné napětí, konec slabší, ale jinak spokojenost

nada3314
09.06.2020 5 z 5

Opět velká paráda. Většinou jsem četla večer a tím získal příběh na síle. Všechny knihy této autorky se mi četly skvěle. Když u nás vyjde další, ráda si ji přečtu.

petrarka72
09.06.2020 4 z 5

Je to chvílemi pro zasmání - ale jistá naivita v řešení a sentimentální patos patřil i k původním gotickým románům; předpokládám, že tato kniha vznikla jako poklona tomuto nelehkému žánru, čtenář na to prostě musí přistoupit. Ale většinou má příběh atmosféru a oproti předchozím autorčiným počinům i průběžné napětí.

AndulinaU
08.06.2020 5 z 5

Knížka přečtená v podstatě na jeden zátah, četla se skvěle. Bála jsem se dost, příběh byl skvělý, zase zasazený trochu jinak než předchozí knihy. Zatím se mi líbila nejvíc z těch co autorka napsala. Trošku jsem čekala jak to celé dopadne, nicméně úplný konec mě malinko zklamal, ale zároveň i potěšil, už jsem byla na špatný konec připravená a nakonec z toho byl happyend. Ale to je prostě styl autorky

Wisha
07.06.2020 5 z 5

Právě jsem knihu dočetla a jsem neskutečně nadšená, plná dojmů, emocí a euforie. Byla to moje první hororová kniha a rozhodně si jich musím začít číst víc, protože to byla jízda! Příběh byl fantasticky napsaný a měl absolutně všechno, co od hororovky vyžaduji - napětí, hrůzu, nervy, úlevu, další kolo nervů, zděšení, zhrození, do toho špetku naprosto sladké romantiky a pro mě úplně perfektní konec, který na duchařských filmech totálně miluju. Jak říkám, jsem plná dojmů a lituji, že je tu možnost pouze pěti hvězdiček, protože bych jich klidně dala sto.

willovw
04.06.2020 5 z 5

Výborná byla!!

Princesa
03.06.2020 2 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože měla vysoké hodnocení, ale nyní nechápu proč. Veliké zklamání. Četla jsem obě předchozí knihy, ale tato byla bohužel nejhorší. Nemohla jsem se začíst a celkově jsem se nudila, natož abych se snad bála. A ten konec?? Přitom knížka měla takový potenciál a nakonec se z toho stala taková slátanina.