Dům na útesu

Dům na útesu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418443/bmid_dum-na-utesu-OEb-418443.jpg 4 341 108

Stephanie Kingová série

Mark a Evie spolu prožili divoký románek. Po nenadálém úmrtí Markovy první manželky mu Evie pomohla postavit se opět na nohy. Markova sestra Cleo ví, že by mu nový vztah měla přát, vůči Evii je ovšem značně nedůvěřivá… Když Evii začne doma potkávat jeden úraz za druhým, její přátelé znejistí. Nemohl jí zranění způsobit Mark? Když je jednou v noci do jejich domu na útesu povolána seržantka Stephanie Kingová, najde ve zkrvavené posteli propletená dvě těla. Kde začíná vražda? V okamžiku, kdy člověk pozvedne nůž, anebo už při první myšlence na násilí? Porotu soudu, před nímž Evie stane, čeká nelehké rozhodování – lze ospravedlnit vraždu? Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové – nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

And So It Begins , 2018

novina
26.03.2020 4 z 5

Příběh se dobře četl. Celou dobu jsem čekala, co má Evie za lubem. Cleo mi byla děsně nesympatická a její přehnaná láska k Markovi mi přišla až za hranicí. Konec byl trochu překombinovaný.

Didi15
24.03.2020 4 z 5

Celkem čtivá kniha,byla jsem zvědavá , jak to dopadne, ale konec knihy mi nějak neseděl. Vlastně bylo všechno dobrý , až na závěr , ten bych si představovala trochu jinak.

Grety
20.03.2020 3 z 5

Za mě moc prekombinovane, celý život se užírat smrtí z dětství a kvůli pomstě objetovat dceru, no nevím...

Zdenas5
17.03.2020 3 z 5

Kniha se četla celkem dobře, ale i když jsem byla občas na pochybách, komu věřit, je to takový průměr, nic úchvatného.

musivila
05.03.2020 3 z 5

Autorka si umí pohrát s dějem, v průběhu čtení vás donutí několikrát zaváhat, jak to vlastně bylo a je, čemu věřit. Do poslední kapitoly nevíte, kdo přežil! Bohužel mi žádná z postav úplně nesedla. A celkově mě kniha neuchvátila. Přesto mám Rachel ráda, přečetla jsem všechny její knihy a těším se v dubnu na novinku!

orinka3
24.02.2020 2 z 5

Brrr. Jsem ráda, že to mám za sebou. Vyloženě nepříjemná četba, příběh studený jako psí čumák. Jediná postava tam pro mě nebyla aspoň trošku přijatelná. Moje pocity dokonale popsala čtenářka Aghatte.

andrea7191
24.02.2020 4 z 5

Opět krásně zamotaný příběh, který se vyvíjí, nestagnuje a čtenář stále neví, komu věřit a komu ne. Autorka nezklamala. Kniha "padla" za jeden den.

petula22
19.02.2020 5 z 5

Moje prvotina od autorky, každopádně knihu bych rozdělila na třetiny : první - krásný rozjezd, tzv. "na plný plyn" :) knížka nešla odložit....druhá - poměrně zdařile vykreslila postavy, zamotávala děj....no a třetí závěr - zvrat, překvapení a opět "plný plyn"...pět hvězd si zaslouží

reňa30
14.02.2020 4 z 5

Kniha splnila to, co jsem od ní očekávala.
Skvěle se četla-za mne ( i s malými nedostatky ) doporučuji!

jasmína
12.02.2020 5 z 5

Skvělá spisovatelka, zajímavé a napínavé, a to mám ráda, také jsem zvědavá na další díl..

limetka2008
12.02.2020 3 z 5

Četlo se dobře, ale nebylo to moc uvěřitelné - ten motiv byl nevěrohodný a přijít o dítě kvůli pomstě????

Pája699
03.02.2020 3 z 5

Mám ráda tuto autorku a knihy od ní se mi líbí, ale tohle bylo trošku zklamání....čekala jsem daleko více...bylo mi tak nějak jasné, jak to dopadne a nepletla jsem se. Autorka se sice snaží nás zmást a svést na jinou stopu, ALE...Jediný motiv toho všeho jsem neuhádla. Minulost lidí skrývá mnohé...

iška
29.01.2020 3 z 5

Od začátku mi to připadalo dost průhledné, i když se nás autorka snažila zavést. Nečetlo se to špatně, ale pro mě jen průměr.

Danago
27.01.2020 3 z 5

Čtivé, napínavé, překvapivé to ano. Ale celkově mně to nesedlo, tak jak předchozí knížky. Nemám ráda, když v knize není žádná sympatická postava. Závěr je překvapivý. Ale celé to bylo hodně překombinované. A motiv pro pomstu mi přišel nevěrohodný.
Celkově ve mně knížka vyvolala hodně depresivní náladu. Dala bych 2,5*

Mandlevest
26.01.2020 3 z 5

Knížka je velmi čtivě napsaná, jinak to ani autorka neumí, ale...možná to bylo nemocničním prostředím, ve kterém jsem tuto knihu četla anebo postavami, které mi byly dost , snad až na kamarádku Aminu, nesympatické a vlastně to celé bylo jakoby "z jiného světa". Každopádně poučení, příště do nemocnice nic tak depresivního nebrat!

Aghatte
25.01.2020 1 z 5

Vůbec mě to nebavilo, mikrosvět divných lidí, všichni byli nějak ujetí, nikdo nebyl sympatický, při zmínce o malém bratrovi na vlnolamu to bylo jasné, jak to dopadne, a kdo je kdo.
Nesedlo mi to. Měla jsem pocit, že se od té knihy a toho všeho hnusu "ušpiním", všichni pořád ubližovali a lhali, sršela z ní beznaděj, rychle jsem ji dolistovala a odložila a odnesu ji do nějaké knihobudky, nechci ji mít ani doma.

lenuskav
19.01.2020 3 z 5

musim přiznat, že po X přečtenejch knížek, sem věděla,že to bude něco v tom smyslu.. vlastně skoro do písmene. Ale bylo to fajn počtení :-)

maryska09
07.01.2020 4 z 5

Dobře napsaná, rychlá knížka. Od začátku vtáhne do děje a už nepustí. Celou dobu v příběhu něco nehraje, ale závěr i tak překvapí. Doporučuji

myryjam
31.12.2019 5 z 5

Tahle knížka byla temná od počátku do konce, absence zcela kladného hrdiny, kterému by člověk držel palce. Ale zcela jiné než předešlé knihy, stejně dobré. Je vidět, že autorka má stále co nabídnout.

Ajina76
29.12.2019 5 z 5

Přečteno za tři dny. Strhující příběh. Napínavý děj. Závěr. Asi jsem našla další oblíbenou autorku.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott