Dům na útesu

Dům na útesu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418443/bmid_dum-na-utesu-OEb-418443.jpg 4 341 108

Stephanie Kingová série

Mark a Evie spolu prožili divoký románek. Po nenadálém úmrtí Markovy první manželky mu Evie pomohla postavit se opět na nohy. Markova sestra Cleo ví, že by mu nový vztah měla přát, vůči Evii je ovšem značně nedůvěřivá… Když Evii začne doma potkávat jeden úraz za druhým, její přátelé znejistí. Nemohl jí zranění způsobit Mark? Když je jednou v noci do jejich domu na útesu povolána seržantka Stephanie Kingová, najde ve zkrvavené posteli propletená dvě těla. Kde začíná vražda? V okamžiku, kdy člověk pozvedne nůž, anebo už při první myšlence na násilí? Porotu soudu, před nímž Evie stane, čeká nelehké rozhodování – lze ospravedlnit vraždu? Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové – nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

And So It Begins , 2018

JustWomen
28.10.2019 2 z 5

Mohla mít všechno a vybrala si pomstu. Příště už raději nebudu číst thrillery s označením pro ženy, za mě to bylo zbytečně překombinované a neuvěřitelné, takže ne.

RADOST
27.10.2019 5 z 5

Výborně vystavěný thriller, napínavý, gradující. Přemýšlíte, zvažujete, tušíte, ale stále jste na vážkách. Bylo to strhující víkendové čtení.

lenka666
26.10.2019 5 z 5

Výborně napsaná kniha, napínavá až do konce.

Šánka
24.10.2019 5 z 5

Senzační kniha, bavila jsem se od prvních stránek do fantastického závěru! Já jsem tušení měla, vyšlo, ale R. Abbott mě tolikrát tak znejistila, že jsem nevěřila nikomu a ničemu.
Velké doporučení, tady se určitě nudit nebudete, napětí a pochybnosti vám to totiž nedovolí.

kneslova
13.10.2019 5 z 5

Tahle kniha vám mezi řádky vlastně od začátku ukazuje pravdu a mě to napadlo hned při začátku jak to vlastně je, ale autorka mě několikrát přiměla zaváhat a věřit, že to je jinak. Mistrně napsáno a úžasná poslední kapitola, přesto postavy pro mne nesympatické snad kromě vyšetřovatelů. Nejvíc mě zaujal ten dům, který jsem si živě představovala a musel by být úžasný. Paní Abbott má i knihy lepší, ale i tato je lehce nad průměrem.

mysterygirl
03.10.2019 3 z 5

Horko tezko jsem se prokousavala nudnym zacatkem,asi 100 stran, au v poslední tretine se teprve neco poradneho delo

karol.cadex
30.09.2019 4 z 5

Velmi příjemný thriller, dobře jsem se bavila!
Ani jedna postava není stoprocentně sympatická, při čtení jsem nevěřila nikomu ani za mák.
Proces mě trochu nudil, ale ten konec? Proboha, paní Abbottová je génius! Mistrně vykreslila všechny lži, na které navalila kupy hnoje od ostatních postav, zápletka mi připomínala chapadla obří chobotnice, kdejaký spisovatel by se už nevymotal.
Poslední tři strany jsem si musela přečíst dvakrát po sobě, jak to na mne dolehlo.
Klobouček dolů.
A proč jsem odebrala jednu hvězdičku? Asi za Marka, který na mě působil jako hňup a nedostal víc prostoru, taky za jeho sestru, která mě neuvěřitelně štvala, Stephanie Kingová mě vytočila přesmyčkou jména hned už v anotaci a Evie, kterou jsem litovala a ona mě takhle podrazila.

zuzana2599
28.09.2019 5 z 5

Je to jedinečné a strhující čtení !! Rachel Abbottová prostě umí !! Dokonale mi popletla hlavu a já od začátku příběhu pochybovala. Pochybnosti zmizely až ke konci knihy.
A pak přišlo mistrovsky napsané finále !
Nebudu víc prozrazovat, Dům na útesu si musíte přečíst ! Povinné čtení každého knihomola !!

thrillery pro ženy

Rachel Abbott