Dům na útesu

Dům na útesu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418443/bmid_dum-na-utesu-OEb-418443.jpg 4 341 108

Stephanie Kingová série

Mark a Evie spolu prožili divoký románek. Po nenadálém úmrtí Markovy první manželky mu Evie pomohla postavit se opět na nohy. Markova sestra Cleo ví, že by mu nový vztah měla přát, vůči Evii je ovšem značně nedůvěřivá… Když Evii začne doma potkávat jeden úraz za druhým, její přátelé znejistí. Nemohl jí zranění způsobit Mark? Když je jednou v noci do jejich domu na útesu povolána seržantka Stephanie Kingová, najde ve zkrvavené posteli propletená dvě těla. Kde začíná vražda? V okamžiku, kdy člověk pozvedne nůž, anebo už při první myšlence na násilí? Porotu soudu, před nímž Evie stane, čeká nelehké rozhodování – lze ospravedlnit vraždu? Dům na útesu je temně poutavý psychologický thriller se všemi typickými znaky bestselleru Rachel Abbottové – nechybí provokativní dilema, propracovaná zápletka, strhující napětí ani brilantní charakterizace.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

And So It Begins , 2018

Pavlnka
28.12.2019 4 z 5

Moje oblíbená autorka, která opět nezklamala. Konec trochu překombinovaný, ale na druhou stranu nutí k přemýšlení o vině, pomstě a (ne)dosažení klidu.

zdehan
27.12.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha nutila vás číst stále dál tak jak spisovatelka píše super kniha stojí za přečtení.

ArwenAragorn
25.12.2019 5 z 5

Vynalézavý, podmanivý a napínavý psychologický thriller. Jméno autorky je obvykle sázkou na jistotu. Platilo to i u této knihy.
Od prvních stránek visí na knihou temné, znepokojující tajemství. Zvrat ke konci je skvělý, pak už sice zbytečně překombinovaný, ale budiž. Autorka si nejvíc pochopitelně vyhrála s postavou Evie. Ta spolu s Cleo je vykreslena dokonale. Během příběhu jsem si oblíbila Stephanii a Guse.
Milovníci psychothrillerů-přečtěte si!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ahoj Lolulo," řekla Evie tiše a Cleo málem vyletěla z kůže. Nikdy dřív neslyšela, že by Evie dcerce takhle říkala. Za celou dobu, co strávila v jejich domě, tohle jméno nezaznělo ani jedinkrát, tudíž muselo jít o soukromé oslovení mezi Evie a její holčičkou. Malé se rozzářila tvářička úsměvem a hned se k matce začala batolit.

Bara52
21.12.2019 5 z 5

Pecka. Skoro v kazde kapitole me napadal dalsi vyvoj, a pokazde me hned v dalsi kapitole autorka vyvedla z omylu. Jeste 50 stran pred koncem jsem netusila! Kniha vyzaduje hodne pozornosti, doporucuji precist jednim dechem a neodkladat ????

perpe2a
18.12.2019 5 z 5

Strhující, skvěle napsaný a naprosto nepředvídatelný děj. Autorce tleskám a všem milovníkům psychothrillerů vřele doporučuji!

Danilla
15.12.2019 5 z 5

Rachel je výborná spisovatelka a její kniha opět nezklamala.
Ač jsem téměř od začátku knihy tušila, jak to všechno je a proč se to stalo, nevěděla jsem, s kým sympatizovat nejvíce. Na konci knihy mi tak nějak bylo lito úplně všech. Všechny postavy měli své démony, kterými se celý život užírali. Parádní kniha a děj od zacatku perfektní.

Jana65
14.12.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře, začátek byl trochu slabší. Děj byl celkem předvídatelný, tušlia jsem dopředu jak dopadne.

Pípasek
07.12.2019 5 z 5

Rachel Abbott opět nezklamala. Strhující až do překvapivého konce.

Dela111
04.12.2019 4 z 5

V tomto příběhu nejsou sympatické hlavní postavy a není jasné komu věřit. Jasné je jen to, že někdo z nich nemluví pravdu a něco skrývá.
Je to dobře promyšlené, trochu ujeté, ale poutavě napsané. Něco z rozuzlení se dalo čekat a něco bylo překvapivé. Zvláštní je tady to, že motiv a konec jsou hodně emotivní a působí smutněji než je u thrillerů obvyklé.

romana0733
01.12.2019 5 z 5

Začátek se trochu vlekl, ale pak se to rozjelo. Parádní knížka, ten konec byl nejlepší.

mirunda
26.11.2019 4 z 5

Knížka nebyla špatná,jen mi neseděla ani jedna z postav. Všechny mi byly nesympatické. Jen teda hvězda dolů za překombinovaný konec, jinak příběh skvěle odsejpal.

NADEI
11.11.2019 3 z 5

Hodně slabý rozjezd, ale potom děj nabral spád a správnou atmosféru, kterou zkazil dost překombinovaný konec. Knížka stojí za přečtení, ale čekala jsem od ní mnohem víc.

harena
08.11.2019 5 z 5

Tak tady se určitě nudit nebudete, strhující čtení od začátku do konce. Možná nešťastní lidé plni nenávisti nevědí, že pomsta úlevu nepřinese. Psychologický thriller s dokonale propracovanou zápletkou a s nesympatickými postavami - kromě maličké Lulu. Kniha patří k těm lepším od paní Abbottové. Milovníkům thrillerů doporučuji.

Denisa232623
08.11.2019 2 z 5

No.. Ohodnotit tuhle knihu je pro mě asi docela oříšek. Začátek se hrozně vlekl, vůbec mě to nebavilo, ale bylo tam něco co mě nutilo číst dál protože jsem chtěla vědět jak to celé dopadne. Čekala jsem nějaký wow konec jak slibovaly komentáře, ale to se nedostavilo. Měla jsem tušení kdo je viník a to se potvrdilo. Jen jsem musela přečíst celou knihu abych se dozvěděla důvod.
Pro mě docela silný průměr, ale věřím, že spoustu lidí zaujme.

alnahu
03.11.2019 4 z 5

Po trošku vleklém začátku se příběh rozjel ,pak vás drží v napětí až do konce.V této knize až do konce nevíte ,kdo je vrah -takže musíte číst a číst.Knihu doporučuji-dobře se četla.

EvkaB7
03.11.2019 5 z 5

Thrillerová pecka od začátku do konce!! Pochybujete, víte, měníte názor a na konci zjistíte, že je vše jinak, super čtení.
Doporučuji!

Helča17
02.11.2019 5 z 5

Výborný thriller, moc mě to bavilo! Napětí, gradace, pochybnosti, nesympatické postavy, to vše tam bylo a já doporučuji.

Janaves
31.10.2019 5 z 5

Super kniha, do posledního okamžiku nevíte,kdo je vrah a kdo ne. Bylo mi líto Lulu.Ale nechci vyzrazovat děj.

klarence
29.10.2019 3 z 5

Kniha se docela dobře četla, ale od začátku jsem tušila, že je zřejmě vše asi trochu jinak. Konec mi přišel moc překombinovaný..ale na oddech to nebylo špatné

Hella
28.10.2019 2 z 5

Která žena by to nejdražší vyměnila za pomstu? Leda psychopatka. Za mě nepříliš věrohodný příběh, který hned od prvních řádků naznačuje, že není vždy vše tak, jak to vypadá. A hlavní hrdinka mě docela rozčilovala, nesympatičtější literární postavu bych musela dlouho lovit z paměti.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott