Rockový risk

Rockový risk https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297401/bmid_rockovy-risk-sZf-297401.jpg 5 663 109

Stage Dive série

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Lead , 2014

ivetapl
27.02.2021 5 z 5

Mmm, Jimmy a Lena..to byla taky úžasná jízda.
Pořád jsem četla a každou chvilku si říkala, že už po sobě musí skočit, protože ta chemie tam byla ať se to Jimmymu líbilo nebo ne, vůbec mě nenapadlo, že k tomu dojde tak, jak došlo.
Je to šíleně čtivé. Jimmy se stal můj oblíbenec i přes to, kvůli čemu se léčil. Neměl to jednoduché...a Lena byla skvělá, jak se nedala . Doporučuji!

petraLI
17.11.2020 5 z 5

Tento díl byl pro mě nejlepší. Oba mě bavili, Lena měla chvílemi opravdu povedené hlášky. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Doporučuji

bekule
09.11.2020 5 z 5

Doporučuju číst třetí díl brzy po druhém protože se časově prolínají, několikrát je popisována stejná situace, pohřeb, večírek, zkoušky kapely. Je zajímavé sledovat jak to najednou z pohledu další dvojice může vyznít úplně jinak.

johana3160
31.10.2020 5 z 5

Prijemne cteni, splnuje podminky zanru na jednicku. Oddechove cteni, ktere se mi nechtelo odlozit ani abych se vyspala:)

angelbooks
12.09.2020 4 z 5

Nejvíc se mi na knize líbilo to popichování, mezi hlavní dvojicí, to bylo opravdu boží! Avšak, musím vytknout (možná je to jen můj pocit), že hlavnímu hrdinovi to došlo po tááák dlouhé době! :D Měla jsem chuť ho knihou umlátit.
Avšak, možná jej budete chtít uškrtit hned poté, co Vám nejen hlavní hrdina, či hrdinka, ale i kniha přirostou k srdci. Má to svůj půvab, i když to doporučených si tuto nejspíš nedám. Nemyslím si, že knihu totiž budu někdy číst znovu. :)

Jasomknihomolka
01.09.2020 4 z 5

Ich slovné podpichovanie je veľká zábava čítať. Bavilo ma to. Lena mi bola sympatická lebo nebola postavou ako každá baba v knihe. S Jimmym som mala trochu problém kvôli jeho správaniu a tým, že v minulosti spal z priateľkou jeho brata.

tami1
06.08.2020 5 z 5

Páni, tak tohle byla jízda. Knihu jsem zhltla za jedno odpoledne.

Hlavními protagonisty jsou namyšlený, sebestředný zpěvák slavné rokové kapely, který má problém se závislostmi všeho druhu a jeho chůva, která ho má držet dál od všech průserů. Mezi Lenou a Jimmym to od začátku jiskří a jejich slovní souboje nemají chybu.

Celá série je super, ale tento díl je vážně top. Doporučuji!

Miliamka
30.07.2020 4 z 5

Nejlepší díl série. Hodně pobavilo pošťuchování postav mezi sebou. Nedokázala jsem ji odložit. Příjemná oddechovka.

suzanne1997
18.06.2020 4 z 5

Další díl ze skvělé série dokazuje, že autorka umí psát. Vytvořit zápletku, která dává smysl, využít potenciál postav a dokreslit prostředí. Všechno to do sebe pak nádherně zapadá. I tentokrát se čtenář může nechat unášet dějem a zároveň z knihy získat i něco víc než jen útěk od reality.
Rockový risk a Jammie s Lenou mě opět nezklamali. Ano, musím se přiznat, že takové přeskakování od jedné postavy k druhé se mi příliš nezamlouvá. U této série mi to však tolik nevadilo. Autorka se postupně k ostatním postavám vrací a zapojuje je, což nejednoho čtenáře potěší. Všech šest osudů hlavních hrdinů se tady krásně proplétá. A autorce se skvěle podařilo vykreslit vztahy mezi nimi a vzájemné city, prostě to, že si navzájem nejsou lhostejní.

knihomolka78
03.06.2020 3 z 5

Tento díl byl asi nejlepší z celé série, řeší i ne neobvyklé téma drog a alkoholu u slavných lidí (+ ještě nějaké osobní). Jimmy je bručoun, ale Lena je skvělá a postupně jsem si oblíbila i Jimmyho. Je zvláštní, že úplně všichni členové kapely jsou "porouchaní" a nejen, že mají problémy, ale také mají všichni tito krásní, slavní a bohatí kluci docela obyčejné chudé holky, žádné modelky a ještě jsou ty holky sestry nebo kamarádky (nereálné, ale sympatické). Líbí se mi také, že všichni drží pohromadě, jako jedna rodina, včetně jejich partnerek.

adela2230
19.05.2020 5 z 5

Konečně byl příběh takový neobvyklý. Je to poutavé, a konečně je ten "problém" i na mužské straně.

Market = )
11.05.2020 4 z 5

Dala bych 3,5*. Líbily se mi vtipné dialogy a mám ráda série, kde jsme pořád s jednou skupinou lidí. Bylo to fajn (ale úplné favority v žánru mám jinde :-) ).

Laf
12.04.2020 4 z 5

Konečně díl o Jimmym. V předchozích knihách byl vyobrazen jako takový bručoun, ale tento díl konečně doplnil mezery. Skvělé počtení. Můžu jen doporučit :)

petulkapeta
22.03.2020 5 z 5

třetí díl a prostě vau,nemohla jsem se od toho odtrhnout i když zrovna Jimi mě nezaujal,pak mě velmi mile překvapil...tak a ted na poslední

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Série Stage Dive je celá super, moc mě knihy zaujaly. Patří k mým nejoblíbenějším. Mohu jen doporučit.

jinbr
02.01.2020 5 z 5

Celá série se mi líbila - podrobněji viz první díl. Snad jen bych dodala, že tam mohlo být méně opakování o tom, jak jsou dámy přitahovány ke svým mužským protějškům. To už mi přišlo asi moc.

Petra-1
07.12.2019 2 z 5

Tahle kniha byla že série nejlepší. Ale mě prostě vadilo chování všech v celé série. Většina z nich se chová hodně nedospěle a to mě vážně štvalo. Celé knihy jsou jen o tom jak ženská vzdychá nad svým idolem jako by jí bylo 15. Já už bych znovu nečetla.

Damonka12
22.11.2019 4 z 5

Tuto sérii miluji, ale předchozí díl mě zaujal více. I tak vám knihu doporučuji.

luzajickova
15.10.2019 3 z 5

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥ a Ev a Dave♥
Jimmy no co k tomuto příběhu napsat popravdě Jimmy se choval jako kretén a moc mě jeho chování nebavilo :/ nevím čim to je ale prostě Jimmy mě moc nenadchl
Lena♥ zlatíčko to samé (opět:D) Mal♥ mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji nebudu tady psát že ho nedoporučuji jen kvůli tomu že mě osobně nesedl každý má jinou představu :)

havrmoni
01.10.2019 5 z 5

Tak tohle bylo zatím to nejlepší. To se povedlo.