Rockový risk

Rockový risk https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297401/bmid_rockovy-risk-sZf-297401.jpg 5 663 109

Stage Dive série

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Lead , 2014

LilliBell
18.09.2016 5 z 5

pre mňa z troch dielov ten najlepší.. skvela zábava, hlavni hrdinovia a ich podpichovanie perfektne pobavilo

kik68
07.09.2016 5 z 5

PANE BOŽE!!! Právě jsem se zamilovala do jednoho z bratrů Ferrisů a není to David. Doufám, že mi Lena odpustí, ale jinak to prostě nejde. Jimmy je bůh.
Od začátku knihy jsem se neskutečně bavila, sobí košile (záchvaty smíchu), ukradený tričko (salvy smíchu), první Jimmyho záchvat smíchu - citečky - Lena s ním měla neskutečnou trpělivost, já bych na něj použila ty kuchyňské nože určitě :-), čtyři body seznamu jak se zbavit citečků - dokonalý, ale neučinný jak pro Lenu tak pro mě :-).
A pak to přišlo. Rande s Beníkem (do Jimma můj nejoblíbenější člen kapely), je jasné, že od té doby choval Jimmík citečky k Leně, jen to s tou svou zatvrzelostí nevěděl.
Další jsou dveře - no co si budem povídat Jimmy se svou párou to zvládl jednoduše, ale Lena, holka od rány, by musela použít jiné věci než svou nožku :-)
Pak přišel skvělý první sex a světe div se, po něm neskutečný první polibek :-).
Celé je to protkané úžasným smyslem pro humor a škádlením. Je jasné, že Lena je Jimmyho "nejlepší kamarádka a jeho dívka". :-)
Opět se vrátil skvělý vtip Mala a i Beník neměl chybu. Už se nemohu dočkat Rockového polibku, protože na ten díl se těším ze všech nejvíc.
Doufám, že mi moje srdce zaplane láskou k Beníkovi a z citečků k Jimmymu zůstane jen krásná vzpomínka. Pokud bude poslední díl aspoň z poloviny tak dobrý jako tenhle tak se máme na co těšit.

Ewik
04.09.2016 5 z 5

Naprosto skvělé! Určitě zatím nejlepší díl této úžasně čtivé série. Myslela jsem si, že "Rockovou hvězdu" jen tak něco nepřekoná, ale opak byl pravdou. V knize není jediné hluché místo, vše krásně plyne a zapadá do sebe jako kousky skládačky. Dokonale promyšlené, hluboké a nabité emocemi, které se na vás ženou jako smršť. V tomto žánru velmi milé překvapení, ke kterému se budu vždy ráda vracet.
Bolest, přátelství, láska a ohromně vtipné dialogy a situace, které celé knize dávají šmrnc. Jimmy je úžasný a Lena byla skvělý terapeut i pohodová holka.
Už se moc těším na basáka Bena.
Doporučuji!

Zlodějka knih
29.08.2016 5 z 5

To, že jsem si zamilovala bubeníka Mala bylo předem více méně jasné, ale to, že autorka docílí toho,, že třetí díl bude ještě lepší než ty první dva předchozí mě ani ve snu nenapadlo...Jimmy a Lena - ach bože - dokonalý příběh, kdy se setkáte s holkou, co si nebere servítky a týpka, co kolem sebe staví zdi jenom, proto aby nemusel ukázat své srdce...je to jako byste sledovali souboj ohně s vodou a přitom nebylo jisté, kdo koho spalí první...strašně moc se těším na další, protože pokud ve mě třetí díl dokázal vyvolat tolik emocí naráz - chci sakra vědět, co dokáže ten další...
Obrovská chuť Jimmyho praštit do hlavy tak tvrdě aby se probral se objevovala velmi často, ale přesto jsem si tento příběh vyloženě užila, nemyslela na nic jiného než jen na to kdy, kde a jak tohle skončí...i když je v podstatě konec příběhu daný a všem možná i jasný, to jakým způsobem se tam člověk dopracuje stojí za každičkou stránku, kterou jsem otočila od chvíle, kdy jsem knihu otevřela...

LibraryGirl
26.08.2016 5 z 5

Tak o zklamání nemůže být tady ani řeči. Tohle se Kylie opravdu povedlo, asi prostě s Malem neměla svůj den, když ho psala. Risk se vyrovná skoro prvnímu dílu, který u mě pořád vede. Bratři Ferrisovi jsou krásná dvojka! Jimmy měl trošku pomalé vedení, než mu všechno došlo a rozhoupal se. Byl tvrdá skála, ale Lena věděla jak na něj:-). Ty jejich slovní výměny názorů:-D, to jsem se vážně bavila. No nádhera! Moc se těším na tichého dřevorubce Bena a Lizzy.
„A to je příběh o tom, jak si moje sestra vzala mého pitomého bývalého, zatímco já jsem jela domů s tím nejkrásnějším mužem na světě...“ :-D :-D :-D

EvaSupovic
22.08.2016 5 z 5

Super

Samira
20.08.2016 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl velmi milé, čtivé a zábavné série. Autorka ovládá svůj specifický styl, vybrousila hrany a chybičky budete hledat marně. Rozhodně se dá díky silnému kompaktnímu příběhu číst i samostatně bez znalosti dílů předchozích.
Byla jiskrná, nabitá vtipem a skvělými slovními výměnami, které maximálně pobavily, ale také emocemi a lidskostí.
Určitě se k ní ještě vrátím a moc se těším na díl následující.
Doporučuji!

Recenze v záložkách

soltera
20.08.2016 5 z 5

Tak mne sa tento diel páčil najviac. Bolo tam pár situácii, keď som sa výborne bavila. Vidieť Jimmyho úplne inými očami, bolo zaujímavé. Súhlasim so všetkým, čo napísala Zusaninka predomnou.

Zusaninka
18.08.2016 5 z 5

Bavila som sa, parádne hlášky, Lena je super ženská s podrezaným jazykom a citlivou dušičkou. Jimmymu riadne dlho trvalo kým zistil že nie je taký tvrďas ako si myslel. Nechýbali aj ostatní členovia Stage Dive, hlavne Malove hlody stoja za to!
Autorka nesklamala a aj táto časť série je na rovnakej úrovni ako predchádzajúce. Už som zvedavá na Bena a Lizzy.