Rockový risk

Rockový risk https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297401/bmid_rockovy-risk-sZf-297401.jpg 5 663 109

Stage Dive série

Může pověstný rockový zpěvák a svůdník podlehnout lásce? Jako zpěvák rockové skupiny Stage Dive je Jimmy zvyklý, že dostane cokoli a kdykoli si namane, a život je pro něj jedna velká párty. Velká chyba, která by na jeho kapelu mohla uvrhnout špatné světlo, ho ale konečně probere a Jimmy nastoupí na odvykačku. Tak pozná Lenu, novou asistentku, která mu má pomoct vyhrabat se z problémů. Lena se nehodlá chytit na řečičky svého sexy nadřízeného a je odhodlaná udržet jejich vztah v profesionální rovině, přestože to mezi nimi jiskří. Když ji Jimmy zažene do kouta, dojde mu, že možná ztratil to nejlepší, co ho kdy potkalo. Dokáže svoji tvrdohlavou asistentku přesvědčit, aby zariskovala a poslechla, co jí radí srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Lead , 2014

Vendulik
04.08.2019 4 z 5

Docela dobrá kniha k přečtení.

margitka13
04.08.2019 5 z 5

Tak táto časť ma najviac pohltila. Zo začiatku som Jimmyho neznášala ale autorka v príbehu všetko krásne dala do poriadku. A čo sa týka Leny.. tak je to jedna z mojich obľúbených ženských postáv. Aj preto že zbožňuje koláče. :D
Nemám k tomu čo iné dodať.
Určite si to prečítajte.

petraj30
04.08.2019 5 z 5

Tento příběh byl opravdu nejsilnější. I když jsem Jimmyho po prvním díle nesnášela, tady člověk pochopí, proč to všechno dělal

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem doslova "zhltla". Povedená kniha povedené série.

Ivet1990
19.05.2019 4 z 5

I tento díl mě ze začátku docela nudil, ale od půl knížky jsem děj doslova hltala a byla jsem zvědavá jak to dopadne.

oresvo
13.04.2019 5 z 5

Třetí a stejne dobra, jen jsem občas nechapala myšlenkové pochody Jimma, ale i tak se mi to moc líbilo, dokonce jsem se i nahlas musela smát .

Nikyna8
03.04.2019 5 z 5

přečteno jedním dechem, nádherná kniha

avalonek
01.04.2019 5 z 5

Jak se v předchozím díle šlo na vše rychle,tak tady to celkem vázlo,ale o to víc to bylo zajímavé.Hlavní postavy jsou perfektní a mám moc ráda,když se objevují i předešlé páry..Spokojenost

Veeria
18.02.2019 5 z 5

Díl od dílu lepší. :) Kylie vdechla život skvělým postavám. Každá je osobnost, každá je originál. Styl psaní je velice čtivý a příběh vás hravě vtáhne do děje . Škoda, že Stage Dive není reálná. :D Co si budem..... Lena je skvělá (co na srdci, to na jazyku; svéráz, kurážná, milující). 5. hvězda je tudíž tvoje, Leno! :D A Jimmy? Nejde si ho neoblíbit (moje hvězda je však stále Mal, sluníčkový vtipálek :D). Líbí se mi i to, že prostor dostávájí naši ,,staří" přátelé z předchozích dílů. Ach, je to prostě pohádka, ale hodně sexy pohádka. :D A ty jsou potřeba. Snít a věřit. Už se těším na Bena. :)

sofie92
04.02.2019 5 z 5

Nejlepší ze série.

domina
02.02.2019 5 z 5

Další skvělý díl. Sérii si určitě přečtu ještě jednou.

uminaa
01.02.2019 5 z 5

Milujem Lenu! Tak a je to vonku :) Pre mňa najlepšia kniha série. Myslela som si, že moju lásku k Malovi už nikto neporazí, ale Lena ho dala dolu hneď na prvej stráne. Ten sarkazmus, irónia, impulzívnosť, koláče... no vážne!!! Výborná kniha!!! Jimmy bol samozrejme tiež fajn, ale Lena mi ostane v hlave veľmi dlho :D

Karola050716
06.01.2019 4 z 5

Tahle série mě baví a slovní přestřelky ústředního páru byly super. Jimmy mě překvapil a Lena byla naprosto úžasná. Konec na můj vkus trochu příliš sladký, hlavně ve vztahu k přecházejícím slovním výměnám, ale nic proti ničemu, bavila jsem se parádně. Určitě si ještě někdy přečtu.

Lofda
30.12.2018 5 z 5

První díl a příběh Davida a Ev zůstane nejspíš top. Ale musím přiznat, že i tentokrát jsem se hodně bavila. Jejich slovní přestřelky byly super a Lena byla fakt "něco".. I když ji autorka připsala sebepochybování, to co jí o ní řekl její táta sedlo úplně přesně ;-) A ty její myšlenky občas, jak si povídala sama se sebou.. Jo, bavila mě!

sd1992
10.12.2018 5 z 5

Miluju tuhle sérii.. :-D Ev i Anne jsou úžasný, ale Lena je prostě jenom jedna.. :-D nemálo jsem se zasmála jejím hláškám..!!! Nejlepší díl.

janno69
21.11.2018 5 z 5

Jimmy a Lena..... naprosto jedineční. Výborný díl, asi zatím nejlepší. Uvidím, až přečtu poslední, už se na něj s radostí vrhám.....

Janka0702
26.10.2018 4 z 5

Na to jak se Jimmy uvedl v prvním dílu, bylo tohle super. Zamakal na sobě ve všech směrech. Sice mi přišel za začátku trošku natvrdlý na to kolik zkušeností se ženskými měl, ale jak se to snažil nakonec vyřešit, to bylo roztomilý a nasmála jsem se.
Lena mi v minulých dílech přišla chladná ale tady mi byla sympatická, ale být jí a bolet mě s ním být když by moje city neopětoval.. odjela bych dřív a možn by to bylo romantičtější :-) ale jinak super

Terisek99
15.10.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila se všech dílu nejvíce. A konec ten byl strasne hezký a romanticky. Knihu jsem četla 2x za sebou. Doporučuji si přečíst.

happy19
11.10.2018 5 z 5

NEJLEPŠÍ díl série..!Jimmy,I love you :-D

KSamara
18.09.2018 5 z 5

Jedním slovem ÚŽÁSNÉ!
Asi se mi pár Jimmy a Lena líbil zatím nejvíce :-) Ta Jimmyho mužnost i špatná minulost, ale zároveň reputace staršího ochranářského bratra zapůsobí vždy. A Lena? Holka od rány, která se ničeho nebojí? Dokonalá dvojice :-)
Po vtipálkovi Malovi krásná změna :-)
Teď jen dilema, zda David s Ev nebo Jimmy s Lenou :-( :-D