Spoznáš to z jeho bozkov

Spoznáš to z jeho bozkov https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489377/bmid_spoznas-to-z-jeho-bozkov-5ep-489377.jpg 4 655 93

Zoznámte sa s naším hrdinom... Gareth St. Clair sa ocitol v ťažkej situácii. Jeho otec, ktorý ho nenávidí, je rozhodnutý zruinovať majetok St. Clairovcov a aj jeho dedičstvo. Garethovi sa dostane do rúk starý rodinný denník, v ktorom sa možno ukrývajú tajomstvá týkajúce sa jeho minulosti... a kľúč k jeho budúcnosti. Problémom je, že je napísaný v taliančine a Gareth nevie ani slovo po taliansky. Zoznámte sa s našou hrdinkou… Všetci v spoločnosti sa zhodujú: neexistuje nikto ako Hyacinth Bridgertonová. Je neskutočne inteligentná, diabolsky výrečná a podľa Garetha, znesiteľná v malých dávkach. Je však na nej niečo – niečo očarujúce a znepokojujúce – čo ho k nej priťahuje... Zoznámte sa s chudákom pánom Mozartom… Alebo radšej nie. Keď sa cesty Garetha a Hyacinth skrížia na každoročnom disharmonickom hudobnom večierku Smythe-Smithovcov, určite sa obracia v hrobe. Zdá sa, že Garethove slová sú pre Hyacinth výzvou, a tak mu navrhne, že preloží jeho denník. Keď sa však ponárajú hlbšie do textu, prídu na to, že odpovede, ktoré hľadajú, sa nenachádzajú v denníku, ale v nich... a neexistuje nič jednoduchšie – alebo zložitejšie – ako dokonalý bozk.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

It's in His Kiss , 2005

macaha
27.06.2015

Pěkná kniha, Hyacinth a Gareth jsou zajímaví hrdinové.

Mh200877
28.10.2014 4 z 5

Slabšia ako ostatní Bridgertonovci, napriek tomu sa číta veľmi príjemne.

Kamiliana
08.09.2014 3 z 5

Na Hyacinth se mi líbí její prostořekost, na Garethovi jeho příjmení St. Clair a lady Dunbary se mi líbí celá :-) Nicméně z této ságy se mi víc líbí jiné díly, tato kniha pro mě nevybočuje ničím z průměru.

BlueIvy
30.08.2014 4 z 5

Hyacinth je skvelá, Gareth je totálne... vŕŕŕ a príbeh chytľavý a zábavný.

1v8na
02.08.2014 5 z 5

Kniha je vynikající, líbí se mi, jak zachycuje prostředí minulého století

hortenzie
19.07.2014 4 z 5

Souhlasím ve všem s luci2 a malazluta - lady Dunburyová příběh velmi oživila. Pěkná romantická kniha pro příjemně strávené chvíle s knihou.

miruska1
26.06.2014 5 z 5

Neviem čo napisať. To si proste musite prečitať.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

kdyby tam nebyla ta detektivni zapletka asi by to nebylo tak super

Charley
08.09.2013 5 z 5

Co k tomu dodat? Miluju sérii o Bridgertonových. Co díl, to nádherný zážitek! Opět jsem byla nezklamána :)

malazluta
29.07.2013 4 z 5

Jsem moc ráda, že v tomto díle dostala Lady Danburyová takový prostor, tu postavu miluju! Příběh Garetha a Hyacinth opět nezklamal.

luci2
06.07.2013 4 z 5

Hezký příběh, který se dobře čte. Popravdě řečeno musím se zmínit i o osobě, která nebývá hlavní hrdinou příběhů Bridgetonových, ale i přesto jsem si tuto osobu "Lady Danburyovou" velmi oblíbila. Je to taková málá intrikánka s dobrým srdcem :-)

liletka_a
23.03.2013 4 z 5

Líbila se mi svérázná a vždy upřímná Hyacinth, kterou okouzlil mírný Gareth..:) Není co dodat, další pěkný díl, který stojí za přečtení.

Shakespeare
03.05.2012