Spoznáš to z jeho bozkov

Spoznáš to z jeho bozkov https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489377/bmid_spoznas-to-z-jeho-bozkov-5ep-489377.jpg 4 655 93

Zoznámte sa s naším hrdinom... Gareth St. Clair sa ocitol v ťažkej situácii. Jeho otec, ktorý ho nenávidí, je rozhodnutý zruinovať majetok St. Clairovcov a aj jeho dedičstvo. Garethovi sa dostane do rúk starý rodinný denník, v ktorom sa možno ukrývajú tajomstvá týkajúce sa jeho minulosti... a kľúč k jeho budúcnosti. Problémom je, že je napísaný v taliančine a Gareth nevie ani slovo po taliansky. Zoznámte sa s našou hrdinkou… Všetci v spoločnosti sa zhodujú: neexistuje nikto ako Hyacinth Bridgertonová. Je neskutočne inteligentná, diabolsky výrečná a podľa Garetha, znesiteľná v malých dávkach. Je však na nej niečo – niečo očarujúce a znepokojujúce – čo ho k nej priťahuje... Zoznámte sa s chudákom pánom Mozartom… Alebo radšej nie. Keď sa cesty Garetha a Hyacinth skrížia na každoročnom disharmonickom hudobnom večierku Smythe-Smithovcov, určite sa obracia v hrobe. Zdá sa, že Garethove slová sú pre Hyacinth výzvou, a tak mu navrhne, že preloží jeho denník. Keď sa však ponárajú hlbšie do textu, prídu na to, že odpovede, ktoré hľadajú, sa nenachádzajú v denníku, ale v nich... a neexistuje nič jednoduchšie – alebo zložitejšie – ako dokonalý bozk.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

It's in His Kiss , 2005

Medasek
10.09.2022 4 z 5

Mnohem lepší než dva předchozí díly. První polovina knihy byla úžasná. Druhá už byla o něco horší. Přišlo mi, že se tam postavy chovají tak trochu úplně jinak než v první půlce. Těším se až si přečtu Žili Šťastně až navěky a dozvím se jestli ty diamanty nakonec Hyacint najde.

Edita1702
10.09.2022 5 z 5

Velmi pěkné, napínavé a místy usměvavé... tenhle díl se povedl, přečetla jsem ho během jednoho dne, jak jsem chtěla vědět konec. Už se těším na poslední dvě knihy v sérii.

pip11
05.09.2022 4 z 5

Už je to nějakou dobu, co jsem četla předchozí díly, ale nebylo těžké si vzpomenout na tuto veselou rodinu. Byl to pěkný a zábavný příběh.

Kikina182
05.09.2022 5 z 5

Poznáš to z polibků je další skvělý díl ze série Bridgertonovi. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a rozhodně se nebojí říct svůj názor a postavit se za něj, což se mi moc líbí a často to vytváří zajímavé situace. Navíc mezi sebou mají skvělou chemii, díky čemuž kniha představuje opravdu nádherný romantický příběh. Ale rozhodně to není jen to. Jako u většiny autorčiných knih je tu ještě něco dalšího. Tentokrát dobrodružství a záhada, což nejen, že je skvělá zápletka, ale perfektně se to hodí k charakteru postav. Určitě moc doporučuji.

Ivusak7
04.09.2022 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a za mě jeden z těch silnějších dílů ze série kniha mě velmi bavila, krásná zápletka a od knížky se ne a ne odtrhnout.

Sarka14
16.08.2022 4 z 5

Po předchozím díle jsem se trochu bála. Ale příběh Hyacint opravdu mile překvapil. Autorka už se v některých věcech začíná trochu opakovat. Ale u tolika dílů by bylo vlastně podivnější kdyby ne. Přesto je každý díl něčím jedinečný. Tenhle díl mě opravdu bavil. Postavy nebyly protivné, byly vtipné a milé.

janka2000
18.04.2022 5 z 5

Sedmý díl Bridgentonových je o poslední sestře Anthonyho Hyacint. Ta je nesmírně chytrá, má ostrý jazyk a nic si nenechá ujít. Společně s Garethem, kterého nesnáší jeho otec, se snaží přijít na jeho rodinné tajemství. Jenže čas spojuje.
Nejlepší díl série mé kamarádky mě též nadchl a obdivuji autorku, že každý příběh je jedinečný, ale zároveň trochu klišé. Každý osud je pasovaný na postavu hlavního hrdiny, jehož povaha je specifická avšak se stále vyvíjí.

Aaron Lewis
13.02.2022 4 z 5

Zase trochu jiné a přitom pořád stejné:). Hyacinth mi nepřišla, že by se až tak lišila od ostatních, jak ji autorka a všichni ostatní vyličovali, ale asi holt nebyla klasicky poddajná ženská, i když poddala se mu docela rychle:P.

EleaMcKey
21.01.2022 4 z 5

Na příběh Hyacinth jsem se nejvíc těšila a bála se ho zároveň. Nakonec kniha vážně překvapila a byla opravdu skvělou oddechovkou :). Za mě nejlepší díl série!
Teď se ale fakt děsím té poslední s né moc dobrým hodnocením.

katkaq
16.11.2021 4 z 5

Mám tuto sérii ráda. Není to sice žádná intelektuálně náročná četba, ale vždy si u ní odpočinu. I tak musím přiznat, že některé z dílů jsou vydařenější než jiné a za mě tento patří k těm lepším a to díky humoru. Kdo by nezbožňoval lady Danburyovou a v kombinaci s ztřeštěnou Hyacinth to teprve bylo to pravé. Už jsem v této sérii zvyklá, že buď ji můžu brát jako pohádkový příběh a nebo můžu analyzovat chování jednotlivých postav (zvlášť muži mají tendenci se chovat hrozně arogantně a povýšeně a jít si za svým - svést pannu atd.). A já jsem si zvolila první možnost a druhou část jsem se rozhodla ignorovat...díky tomu jsem si knihu celkem užila

Damonka12
23.07.2021 4 z 5

4,5 Tento příběh mě také dostal. Nejraději bych se do něj pustila okamžitě znovu. Myslím, že jsem touto sérií posedlá.

TerkaJK
31.03.2021 5 z 5

Hyacint byla dobrá. Správně ztřeštěná a trhlá.
Hlavní hrdinka mě pobavila a s lady Danburyovou tvořili skvělý pár.
Gareth nebyl zastrašený jejím chováním a to se mi líbilo.

Romantika se zápletkou kolem italského deníku mě držela v napětí, kniha se mi četla rychle.
Pro mě z osmi dílů na druhém/třetím místě.

Jass
18.03.2021 2 z 5

Komentář obsahuje vágní spoilery... (nakolik se vůbec historická romance dá spoilerovat...)
Upřímně jsem se do četby tohoto dílu nijak zvlášť nehrnula, Hyacinth byla skvělá vedlejší postava, ale nebyla jsem si jistá, že může fungovat v hlavní roli a zápletka mě z anotace moc nezaujala. Nicméně už jsem včera byla unavená na četbu čehokoli inteligentního, ale chtěla jsem si ještě chvíli číst... Tak jsem po knize po chvíli váhání sáhla... pocity jsou zas pro jednou smíšené.
Prolog mě upřímně vyděsil, bála jsem se, že autorka bude znovu chtít jít cestou duševně nemocné manželky zjednodušené na dějový prostředek (jako v "S láskou, Eloise"), to se ale naštěstí nekonalo a já si mohla oddychnout. (Nicméně myšlenky na Mary Winthropovou mě už po celý čas četby neopustily a upřímně téměř neexistující příběh, který tahle postava měla byl naprosto nesmyslný. Ale... chápu, že to asi nikoho nezajímá...)
Potom ale samotný příběh začne a já si začala říkat, že jsem knihu nechutně podcenila. Hyacinth je skvělá hlavní postava a špičkování mezi ní a Garethem jsem si upřímně užívala. A co víc, dostáváme spoustu lady Danburyové a když jsem si v minulém díle ztěžovala na její nedostatek, nikdy mě nenapadlo, že mé modlitby skutečně budou vyslyšeny.
Nicméně... tahle naděje byla brzy zadupána do země, protože přiznejme si to, tenhle příběh nedával hlavu ani patu. Asi do toho ani nechci zabředávat... všechny ty vloupačky, nošení kalhot, fakt, že se vždycky stane to, co příběh postrčí správným/předvídatelným směrem...
Ale tohle všechno bych přehlédla, protože od Quinn už upřímně nic moc jiného nečekám. Můj problém ale je, že zase znovu nevěřím v hlavní pár. Nebo respektive bych i věřila... kdyby Gareth... Jako vážně vám to přišlo v pohodě?

Dál SPOILERy, protože upřímně... Je to tak hloupě napsané! My všichni víme, že Hyacinth s jeho "nemanželským" původem bude v pohodě. Zaprvé kvůli Sophii a zadruhé proto, že to nemá žádné reálné konsekvence. Tudíž je dvojitě těžké být na jeho straně, když se rozhodne ji svést, aby si to nemohla rozmyslet, až se to dozví... Sorry, ale tohle prostě není romantický. Rozumím tomu, že to není věc, která by se měla brát na lehkou váhu. Nicméně měl zpytovat své svědomí, rozhodnout se, jestli je poctivé jí to říct, nebo je v pořádku to zamlčet a pokud se s ní chtěl vyspat, pak se s ní měl vyspat z úplně jiných důvodů... Na první díl to samozřejmě stále nemá, nicméně to není v pohodě a fakt, že to ani jednomu později nepřipadá jako problém je... ugh... (netvrdím, že to měl s Hyacinth nějak probírat, vlastně si myslím, že je dobře, že to neví, ale trochu výčitek svědomí na jeho straně by podle mě bylo namístě...)
KONEC SPOILERů

Celkově... rozhodně jeden ze slabších dílů. Nemám moc víc co říct, čte se to opět samo, hlavní hrdinové jsou fajn, když nad nimi moc nepřemýšlíte a zápletka je stupidní... no, v téhle sérii vlastně nic nového XD

Maruš.D
09.03.2021 4 z 5

Musela jsem si hodně počkat, ale nakonec, konečně v sedmé knize, jsem se dočkala jakž takž romantického zasnoubení.
Já jsem se u tohoto dílu docela bavila! Jak Hyacint tak i Gareth mi byli sympatičtí a zábavný. Podle stylu psaní a charakteristiky knihy poznáme, že to píše tatáž autorka. Přijde mi, že poslední dva díly (7.,8.) jsou si nejblíže a trochu vzdálené od dílů předchozích. Zápletka je zajímavá a děj ubíhá plynule, avšak epilog se mi moc nelíbil, nicméně se na to snažím nemyslet :D

illca2
04.03.2021 2 z 5

Celé mi to přišlo moc uspěchané. Samozřejmě romantika, zápletka to vše tam bylo. Ale něco tomu stále chybělo...za mě 1 z nejslabsich dílů série.

Siegrid
26.01.2021 3 z 5

Gareth mi moc neseděl, Hyacinth byla vtipná. Myslím si, že kdyby dala autorka do toho více romantiky, jemnosti a dvoření, mohlo to být za mě víc zamilovanější. Základem byla zápletka s deníkem a tak je teda dala dohromady:-). Možná co měl první díl, tak tenhle ho úplně neměl. Ale i tak nelituji, je třeba přeci přečíst celou sérii:-)!

Gilnien
26.01.2021 3 z 5

Hyacinth je moje oblíbená postava, Gereth už mě tolik nezaujal. Přesto to bylo docela dobré.

vcielka
24.01.2021 4 z 5

Takym zvlastnym sposobom mile, ale ctive. Az pri tomto diely som si uvedomila, ze hrdinovia od Quinnovej sa celkom lahko poddavaju. Dlho sa nehnevaju, nerozhoduju, nekomplikuju. Je to take priamociare a teda viete, kam bude ich rozhodnutie na dalsej stranke smerovat. Napriek tomu to vobec nevadi.

Kačka227
14.01.2021 5 z 5

Musím souhlasit, že to bylo trošku uspěchané, ale i tak se mi to moc líbilo. A scéna s Anthonym byla naprosto skvělá. Za mně zase plný počet! :-)

Lee7
13.01.2021 3 z 5

Musím být upřímná, velmi jsem se bavila ostrovtipu, ale příběh mi přišel trochu uspěchaný.. čekala bych jako u více dílů, trochu děje a tajemství.. Přesto jsem se bavila a přečetla za jeden večer. Jsem zvědavá na posledního Bridgertona z rodiny..