Špecialistka

Špecialistka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356315/bmid_specialistka-8R8-356315.jpg 4 285 92

Špionážny thriller od autorky bestsellerovej Twilight ságy. Pracovala pre tajnú vládnu jednotku ako špecialistka na vypočúvanie. Vie toho príliš veľa a pre oddelenie sa stala rizikom, ktorého sa treba zbaviť. Bez varovania sa na ňu začína lov. Nezostal jej nikto, komu by mohla veriť... Nikde nezotrvá dlho, pohotovo mení identity. Ak si chce zachrániť život, musí splniť poslednú úlohu. Čaká ju najťažší boj jej života. Spoznáva pri tom muža, ku ktorému ju pripútajú city, a musí urobiť všetko pre to, aby obaja zostali nažive.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Egmont (SK)

The Chemist , 2016

Tessi95
21.01.2018 5 z 5

Prvních 50 stránek mi nepřišlo úplně zajímavých, nemohla jsem se začíst. Pak jsem se do toho ale ponořila a knížku jsem dočetla na jeden zátah. Určitě stojí za to! :)

MíšaS.
15.01.2018 4 z 5

Já jsem spokojená. Kniha je zajímavá, čte se dobře. Ano, je předvídatelná, ale zase na druhou stranu jsem si děj užila a bavila jsem se jím.
Také musím ocenit všechny informace, které v knize jsou a které si autorka musela nastudovat a převést je k uvěřitelnosti.
Pro milovníky špionáže a thrillerů to bude víc romantika než akce, ale já jsem spokojená.
Je milé vidět, že se autorka nezasekla jen u románů pro teenagery, ale snaží se jít dál.

Jamilily
08.01.2018 5 z 5

Ze začátku jsem se nemohla začíst, a i když jsem si knihu moc přála, chtěla jsem jí odložit... naštěstí jsem to neudělala a vydržela pár stran a pak už to jelo! Stephanie má asi hodně ráda Bonda (a hlavně DC) ;) Na konci jsem sice čekala to "něco", co by tomu dodalo třešničku na dortu, ale jsem spokojená :) PS: tak nějak jsem v půlce knihy myslela, že se to zvrtne v romantické drama s dilematem "tak který bratr?", ale nakonec ne (a bylo to jen dobře, i když sama jsem si myslela, že skončí s tím druhým) PPS: docela by se mi líbilo nějaké pokračování, nebo třeba spin off s Kevinem

mourek77
08.01.2018

Když jsem přečetla, že se autorka inspirovala Aronem Crossem (pokračovatel Bourna ale alespoň sexy) zaplesala jsem. ALE.....tohle špionážní román není. Začátek stejně jako u Hostitele pomalejší, pak se to trochu rozjede i když některé pasáže mě nudili.Strhující byl až konec. Nevím nějak jsem si představovala, že skončí s někým jiným(s kým asi) ale to je věc vkusu každého čtenáře. Takže to shrnu, vyloženě špatné to nebylo ale nadšení jako z Hostitele se nekonalo, bohužel.

Bee
04.01.2018 5 z 5

Já fakt netušila, co si o tom myslet, když jsem knížku rozečítala. Řekla jsem si, že to prostě přelouskám aspoň z nostalgie. O to větší to bylo překvapení, když jsem se přistihla, že se nemůžu odtrhnout. Rozjezd knihy je takový pomalejší, potom přijde chvilka podivnosti a nakonec tomu přijdete na chuť. Je k podivu, že autorka takhle dokáže přeskakovat z jednoho tématu na další a funguje to (alespoň pro mě). Dějově mě to dost bavilo, akci střídají scény, kdy se zdánlivě nic neděje, ale nejsou nesnesitelné a nevlečou se, mě připadaly zajímavé. Pro mě je tedy rozhodně špičková práce autorčin Hostitel a tohle je o něco málo slabší. *spoiler* když už mluvím o tom Hostiteli, nemohla jsem si pomoct a vztahy mezi postavami mi tu trochu připomínaly trojici Kyle-Wanda-Ian, ale to nepovažuju za chybu *konec spoileru*. Abych nepěla jen samou chválu, samozřejmě jsou tu i chvíle, kdy mi postavy připadaly nerealistické, naivní nebo z jiné galaxie, ale je to kniha a pokud jsem ochotná číst jiné série o jaguárodlacích nebo mimozemšťanech, tak co :)

pinussilv
03.01.2018 3 z 5

Zpočátku jsem si myslela, že čtu nápodobu J.Bonda v ženské podobě. Postupně jsem se ale začetla. Nakonec mohu říci, že knížka byla odpočinková a čtivá a to je to, co jsem v podstatě od S. Meyerové očekávala.

Hakri
03.01.2018 5 z 5

Asi tak 70 stránek jsem byla nějak v rozpacích, ale pak už příběh lehce plynul a našla jsem styl Meyerové. Takže nakonec se mi kniha líbila. Jenom mi chybělo, že nevím jak dopadla Lola.....

Ceeca
30.12.2017

Mno měla jsem velké očekávání. Čekala jsem něco, alespoň trochu podobné Hostiteli a jejím ostatním knihám. Musím říct, že kniha je čtivá, trošku předvídatelná, konec ale zdlouhavý. Kniha mě bavila, ale znovu bych si ji již nepřečetla.

Lacrimosa
28.12.2017 2 z 5

Tak jsem z této knihy trochu zklamaná, čekala jsem víc. Přišlo mi to celé trochu plytké a povrchní, na to jaká je to bichle, se tam toho moc nedělo. Autorka se snažila dle mého napsat strhující špionážní thriller, ale zápletka na to neměla...

ja.cerven
11.12.2017 2 z 5

Za mě tedy velké zklamání - knihu jsem dočetla jen proto, že jsem stále čekala, co z toho bude a nakonec mě zaujaly asi tak čtyři stránky v závěru, které byly opravdu napínavé :( Špionážní thriller mi přijde jako opravdu přehnané označení :D

petra5588
04.12.2017 4 z 5

Jako obvykle parádně propracovaný příběh, spousta zvratů a překvapení, skoro celou dobu jsem byla napnutá jak kšandy a od knížky jsem se nemohla odtrhnout! Celkově tedy super, ale... Závěr je hrozně uspěchaný, jak kdyby si autorka najednou uvědomila, kolik už toho popsala, a jaký jí dal nakladatel limit. Nemůžu si pomoct, ale ten utnutý konec dost kazí celkový dojem z knížky, která je jinak fakt dobrá.

Charlota007
23.11.2017 4 z 5

Prvních pár stránek mě moc nezaujalo, ale jsem ráda, že jsem u knihy vydržela. Kniha mě do děje po pár stránkách vtáhla a držela. Občas byl děj trochu předvídatelný, ale nevadilo mi to.