Smlouva na lásku

Smlouva na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470292/bmid_smlouva-na-lasku-1bx-470292.jpg 4 460 105

ON POTŘEBUJE MĚ. JÁ POTŘEBUJU JEHO. OPRAVDU JSME UZAVŘELI SMLOUVU NA LÁSKU? Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela. Včera v noci požádal o ruku mě. Když vešel do striptýzového baru s bodyguardem v patách a hromadou bankovek v kapse, ani na chvíli jsem neváhala. A když na mě dalšího rána vyrukoval se smlouvou a příslibem bezstarostného života, okamžitě jsem se zeptala: „Kde to mám podepsat?“ Kdo by taky nechtěl vyměnit tanec u tyče a hory nezaplacených účtů za luxusní sídlo, dny plné nicnedělání, kaviár a sexy chlapa, o kterém sní všechny ženy ve městě? Jenže se ukázalo, že můj nový manžel má kromě nezměrného bohatství také spoustu tajemství a že život po jeho boku nebude pohádka. Upsala jsem se mu, dokud nás smrt nerozdělí. Nenapadlo mě, že by na to mohlo skutečně dojít… ___ Varování: Tato kniha obsahuje vzrušující erotické scény, voyerismus, dominantního alfa samce a příběh, od něhož se nedokážete odtrhnout!... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Trophy Wife , 2017

martina1797
05.12.2021 3 z 5

Za mě trošku slabší průměr v tomto žánru. Občas jsem se trošku ztrácela. Samotná zápletka by nebyla úplně špatná, ale chtělo by to lépe propracovat, je to takové nedotažené.

KarolínaKájink
26.11.2021 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, i když bych asi konec představila trošku jinak, trošku víc "boje", ale i tak se mi líbila. Klasická jednodenní knížka na odpočinek.

Prync
25.11.2021 1 z 5

Tak tohle opravdu ne, hodně špatná kniha!
Kešu1981 - naprostý souhlas!

NikolaSkop
24.11.2021 3 z 5

Spis nez romantika bych rekla erotika. Pribeh byl nijaky a lehce predvidatelny. Neurazil ale ani neoslnil..

petusska01
14.11.2021 odpad!

Táto kniha sa zaraďuje do môjho šuflíka nedočítaná. Nie je ich tam veľa. Dala som jej šancu dvakrát - nakoľko som si myslela, že proste len nemám náladu... Bohužiaľ, teda fakt na toto som si správnu chvíľu nenašla. Netuším o čom to bolo, stačilo mi že aby sa príbeh rozbehol tak sa Candy musela úplne zmeniť, dať si botox a napichať pery. Tam som stratila úctu k mužskej hlavnej postave, vrátane teda toho orálu na začiatku. Myšlienkové pochody Candy som zrovna nemusela, takže tým pádom som túto e-knihu pomyslene zavrela. Nevymazala. Zatiaľ.

biki
03.11.2021 2 z 5

No, naštěstí se jednalo jen o zápůjčku z knihovny. Jakýs takýs příběh tam sice byl, jeho základní myšlenka nebyla tak úplně špatná, ale celé mi to připadalo nějak zmatené, nepřehledné. Nathan se sice tvářil jako záhadná postava, ale zcela nevěrohodná, stejně jako jeho vztah k Drewovi. Aspoň že postava Candyce byla o dost propracovanější. Takže s bídou za dvě *.

Kristy.Seb
17.10.2021 4 z 5

Taková klasická "erotická pohádka". Jen stále nemůžu pochopit vztah s Drew. Žhavá láska a najednou se po něm slehne zem?

DomenicaRisa
29.09.2021 1 z 5

Kam se to hrabe na Dívku z 6E. Tohle byla katastrofa - několik poskládaných prvků k sobě, spousta nelogicky ukončených, nebo aspoň bez lepšího zakončení. Hrozná spatlanina.

Ivuska.09
20.09.2021 4 z 5

V knize bylo hodně sexuálních scén, takže pokud tohle nevyhledáváte, nebude to váš šálek čaje. Mě potěšilo, že mimo sexu měl román i příběh, který se vyvíjel. A tím pádem jsem neměla problém číst dál a dál: hlavní hrdina totiž něco skrývá. A vy budete chtít zjistit, jaké má plány...

Domča153
18.09.2021 4 z 5

Jako první jsem od autorky četla Černé lži, možná proto jsem od této knihy čekala víc. Když si v hlavě shrnu rychle děj, zní to dobře. Podle mě ale není vytěženo z knihy maximum. Přijde mi to nedotažené, zároveň se kniha hodně táhne (moc sexu, nebo zdlouhavý myšlenek hlavní hrdinky, které nás nikam nedostanou). Když už tam je nějaké “cvak” co znovu naláká pozornost, jen se to přejde. A já celou domu přemýšlím “to se to nen tak nechá? Neudělá se z toho bum?”
Kniha není vůbec špatná, líbí se mi že to není úplná zamilovaná klasika a je tam trochu “špíny”, nemyslím si ale že si za 2 roky vzpomenu o čem je.

Maruš.D
13.09.2021 3 z 5

Já mam velmi smíšené pocity. Nevím, zda se mi kniha líbila nebo ne, nicméně byla zajímavá. Asi to takhle někde fungovat může. Nicméně kniha rozhodně nespadá do typických romantických příběhů, i když tam, trochu pokroucená, romantika je. Candyce byla zvláštní. Poznamenaná ale i nedotčená svým životem, který musela chvilku vést. Nathan byl zvláštní, mrzí mě, že se jím autorka trochu více nezabývala. Třeba by to vrhli trochu světla na jeho činy. Kniha je poměrně krátká a to mi u ní vyhovuje. Stojí za přečtení, ale vracet se k ní asi nebudu.

Raislin
08.09.2021 5 z 5

Krásný příběh. Kniha je čtivá, hezky napsaná. Vůbec nechápu nižší hodnocení. Těším se na další knihu od této autorky.

Wabinka
29.08.2021 3 z 5

Kniha se čte sice dobře, ale tak nějak mi ten příběh a chování hlavních postav úplně nesedl.Epilog byl ale pěkný. Četla jsem všechny knihy od A.T. a musím říct, že Ghostwriter je pro mě jedna z top knih, co jsem četla, ostatní jsou pouze průměr.

suzanne1997
28.08.2021 2 z 5

Smlouva na lásku je příběh, který zpočátku slibuje příliš mnoho. Děj se rozbíhá slibně a čtenář se zvědavostí otáčí stránky. Jenže než se naděje, přijde bod zlomu a děj se stává nijakým. Nathan je kolosální vůl, Candy zlomená. Příběh neplyne a sestává se maximálně že série scén plných sexu poskládaných za sebe. A jedinou jiskru, kterou se snaží autorka ty stránky zpestřit, je opravdový plán, proč Candy potřebuje. Jenže ten přichází jaksi pozdě... Jako čtenář jsem scénami byla už tak znechucená, že jsem tu knihu chtěla na místě zavřít. Ale protože jsem odhodlaná dát každému příběhu šanci, mé čtení pokračovalo. Poslední část knihy, jakoby autorka úplně obrátila od všeho, co zatím napsala... Vztah hrdinů se změnil a vlastně díky těm několika stranám dávám o hvězdičku víc. Za mě to byly tři různé příběhy, bylo to moc komplikované a místy prostě až moc. Tahle kniha je příliš dlouhá na tak jednoduchý příběh, který je popsán v anotaci, a naopak příliš krátká na to, co čtenář dostane, je chaotická a netáhne s sebou. Hlavní hrdinové jakoby nevěděli coby. A autorka s nimi. Jistě se najde skupina lidí, kterým se tohle dílo líbí, ale já jsem ráda, že jsem ho ustála a úspěšně se dostala na poslední stránku. Rozhodně jsem tedy očekávala něco jiného a něco mnohem víc. Knihu už do ruky nevezmu, nevylučuji však, že si od autorky neprečtu něco dalšího. Docela by mne zajímalo, jestli byl tohle záměr nebo jen jeden velký omyl.

janina66
21.08.2021 5 z 5

Výborná, čtivá erotika se záhadným tajemstvím hned od začátku knihy až téměř do konce. Kniha byla stejně zajímavá, jako Černé lži. Byla to oddychová kniha.

Mornau
20.08.2021 2 z 5

Kniha mne nenadchla. Cela ta zápletka byla taková přitažená za vlasy.
Hlavně nechápu, že si hlavní hrdinka přesně nezjistila, než podepsala smlouvu, co po ní bude její budoucí manžel v sexu vyžadovat.
Od poloviny knihy jsem začala některé pasáže přeskakovat.
Jinak příspěvek mikika - přesně moje slova.

Majuš333
13.08.2021 5 z 5

Ľahšia Päťdesiatka odtieňov + novodobá Pretty Woman + úryvky, ako z kníh Amo Jones = Smlouva na lásku

Vrele doporučujem :)

Knihajeradost
13.08.2021 4 z 5

Myslela jsem, že půjde o nějakou slaďárnu, ale pekelně jsem se mýlila. V knize je hodně erotických scén, které jsou sice skvěle popsané, ale zase díky nim jde celý příběh do pozadí. Kdybych je všechny přeskakovala, celý příběh by se vlezl jen na pár stran. Kupodivu mi to až tak nevadilo. Byla jsem napjatá a nemohla se dočkat až se dozvím, co Nathana k takovému činu vedlo. Myslím, že se mi to líbilo hlavně díky tomu, že to nebyla taková ta typická slaďárna, ale uznávám, že rozuzlení zápletky mohla autorka trochu více propracovat. Jakmile jsem se dozvěděla, proč Nathan Candy potřebuje, už to nemělo takový šmrnc.

gargamelka
08.08.2021 4 z 5

Co víc si přát k letní opalovačce... oddychovku namixovanou výbušným sexem s otázkou bude vztah?

simona8126
04.08.2021

Velké zklamání, bohužel… Tahle kniha má jen velmi jednoduchý a chabý příběh, co by se dal shrnout do jediné kapitoly, jinak ale sestává hlavně ze samých sexuálních scén. Je jich tu tolik, že kdyby je člověk všechny přeskakoval, dospěl by ke konci během chvilky. Nejsou tu žádné napínavé zvraty, žádné akční scény ani pořádná romantika, jen živočišný sex dominantního vola s otravnou ženskou, která nemá žádnou sebeúctu. Jednání postav mi bylo po většinu času nepříjemné a celý ten nápad se zmizením a opětovným nalákáním žárlivé snoubenky byl jednoduše pitomý. Tady jsem šlápla hodně vedle.

sex láska erotika bohatství romantika domluvené manželství manželky

Alessandra Torre
americká, 1985
2015  82%Černé lži
2021  73%Smlouva na lásku
2020  80%Hříchy Hollywoodu
2020  83%Ghostwriter
2014  74%Dívka z 6E

Kniha Smlouva na lásku je v