Smlouva na lásku

Smlouva na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470292/bmid_smlouva-na-lasku-1bx-470292.jpg 4 460 105

ON POTŘEBUJE MĚ. JÁ POTŘEBUJU JEHO. OPRAVDU JSME UZAVŘELI SMLOUVU NA LÁSKU? Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela. Včera v noci požádal o ruku mě. Když vešel do striptýzového baru s bodyguardem v patách a hromadou bankovek v kapse, ani na chvíli jsem neváhala. A když na mě dalšího rána vyrukoval se smlouvou a příslibem bezstarostného života, okamžitě jsem se zeptala: „Kde to mám podepsat?“ Kdo by taky nechtěl vyměnit tanec u tyče a hory nezaplacených účtů za luxusní sídlo, dny plné nicnedělání, kaviár a sexy chlapa, o kterém sní všechny ženy ve městě? Jenže se ukázalo, že můj nový manžel má kromě nezměrného bohatství také spoustu tajemství a že život po jeho boku nebude pohádka. Upsala jsem se mu, dokud nás smrt nerozdělí. Nenapadlo mě, že by na to mohlo skutečně dojít… ___ Varování: Tato kniha obsahuje vzrušující erotické scény, voyerismus, dominantního alfa samce a příběh, od něhož se nedokážete odtrhnout!... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Trophy Wife , 2017

evineckY
09.06.2021 5 z 5

Jsem tak trošku šokovaná, jelikož jsem si nepřečetla anotaci, protože to dělám jen málokdy. Samozřejmě, hned na začátku to začíná klasicky - chudá holka si musí vydělávat tím nejstarším povoláním a přijde si pro ni princ, který se chová jako hajzl. Ale pak jsem mněla čím dál větší pocit, že to tíhne k dramatu, až krimi. Ale to si s námi spisovatelka opravdu jen pohrává a přidá k obyčejnému erotickému románu rozhodně děj a napětí. Pro mně osobně je důležité, jak to skončilo, protože má romantická duše nemá ráda násilí, ale šťastné konce :-)

LadyAlena
08.06.2021 5 z 5

Klasická erotická kniha, tato měla i poutavý příběh, takže pro čtenáře tohoto žánru ji doporučuji, mi se líbila moc :-)

Kukicka
08.06.2021 4 z 5

Mam Torre rada, protoze jeji knihy jsou jine. Nerikam, ze je tam vzdy logika, ale kniha me dokaze trochu prekvapit. Neni to klasicky koncept, on potkal ji, ona jeho, jsou stastny, pak prijde nejaky konflikt, jdou od sebe, jsou si ale celou dobu verni a nakonec happy end

Kešu1981
08.06.2021 1 z 5

(SPOILER) Jakože cžže?...Takže hlavní hrdinka vystuduje vysokou a to jí zničí život díky studentské půjčce tak, že skončí jako stryptérka?! Její otec leží nemocný v nemocnici, ale neví se s čím?! Ona vypadá jako sestra svého manžela, díky čemuž může vybrat účet na Bahamách?! A on s ní spí? A pořídil si manželku, aby k sobě přilákal zpět nezvěstnou snoubenku?! Ten "vztah" s bodyguardem sem taky nepobrala. Tak moc je v tom příběhu všechno špatně... celý je to pokřivený....

trudoš
08.06.2021 4 z 5

„V tom je krása sexu. Může člověku celý svět a pak ho dát zase dohromady. Zničit mu srdce a pak stvořit nové. Během stovky božských přírazů může z muže se zlomeným srdcem udělat zamilovaného.“
Pretty Woman říznutá Padesáti odstíny šedi a to celé napsané tak, aby to nepůsobilo jako pohádka – ale zároveň to samozřejmě pohádka je. Ovšem pod doteky Alessandry Torreové z toho čiší erotika na sto honů a dech se zrychluje už po prvních třiceti stranách. Zapomeňte na nějaké cukrbliky a vanilku, tady když přijde na věc, neexistují žádné zábrany. Přesto se spisovatelce úspěšně daří nesklouznout k prvoplánové pornografii a udržet osnovu příběhu i v jiné než sexuální rovině. Ano, červenal jsem se po většinu vyprávění, ale kdyby ne, potom by kniha přece neplnila svůj účel, no ne?
Ve srovnání s předchozími romány jde dějově o zase něco trochu jiného, díky čemuž u mě autorka výrazně stoupá v ceně. Pokaždé překvapí a pokaždé pobaví, třebaže erotické romance nejsou žánrově úplně mým šálkem kávy.

sex láska erotika bohatství romantika domluvené manželství manželky

Alessandra Torre
americká, 1985
2015  82%Černé lži
2021  73%Smlouva na lásku
2020  80%Hříchy Hollywoodu
2020  83%Ghostwriter
2014  74%Dívka z 6E

Kniha Smlouva na lásku je v