Smlouva na lásku

Smlouva na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470292/bmid_smlouva-na-lasku-1bx-470292.jpg 4 460 105

ON POTŘEBUJE MĚ. JÁ POTŘEBUJU JEHO. OPRAVDU JSME UZAVŘELI SMLOUVU NA LÁSKU? Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela. Včera v noci požádal o ruku mě. Když vešel do striptýzového baru s bodyguardem v patách a hromadou bankovek v kapse, ani na chvíli jsem neváhala. A když na mě dalšího rána vyrukoval se smlouvou a příslibem bezstarostného života, okamžitě jsem se zeptala: „Kde to mám podepsat?“ Kdo by taky nechtěl vyměnit tanec u tyče a hory nezaplacených účtů za luxusní sídlo, dny plné nicnedělání, kaviár a sexy chlapa, o kterém sní všechny ženy ve městě? Jenže se ukázalo, že můj nový manžel má kromě nezměrného bohatství také spoustu tajemství a že život po jeho boku nebude pohádka. Upsala jsem se mu, dokud nás smrt nerozdělí. Nenapadlo mě, že by na to mohlo skutečně dojít… ___ Varování: Tato kniha obsahuje vzrušující erotické scény, voyerismus, dominantního alfa samce a příběh, od něhož se nedokážete odtrhnout!... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Trophy Wife , 2017

happy19
03.08.2021 4 z 5

No teda pěkný science fiction v oblasti "romantického "zaměření:-D
Ale za čtivost...napínání skoro do konce a originalitu podání ☆☆☆☆

„Hluboký pád přivodí často největší štěstí.“

Janulkaxxx
02.08.2021 3 z 5

Hodne slabe... Porad jen sex coz mi navadi, ale v tomhle pribehu se mi zdalo ze se cela kniha toci jen kolem nej a postrada dej

mikika
26.07.2021 2 z 5

doufala jsem, že tohle velké literární porno zachrání nějaký dramatický zvrat, jako v případě Černých lží, ale bohužel... pro mě nepochopitelná hrdinka, která miluje chlapa, co jí nutí k orálu s cizími lidmi... Ale kdo si naopak libuje v explicitních scénách a totálnímu podrobení - proti gustu..

georginaa
25.07.2021 4 z 5

Ze začátku mě mátlo o co vlastně Nathanovi jde a proč to dělá. Pořád jsem si říkala různé teorie a kdy to se konečně začne rozvíjet v něco víc. Autorka nechá čtenáře tápat snad do půli knihy, prožít si sex, který nemá s láskou nic společného...kdo vlastně ví, co je to, to pravé, kdy to člověk cítí, až v každém kousku těla. V každém případě Nathan prozřel a od té chvíle to bylo to pravé. Příběh byl neotřelý, plný vášně a smyslnosti.

oresvo
23.07.2021 5 z 5

První kniha od téhle autorky a jsem nadšená. Příběh mě bavil od začátku do konce.
Nathana jsem ze začátku moc nemusela, přišel mi jako namyšlený vůl ale postupně si mě získal, Candence na mě nejdřív působila , že nemá žádnou sebeuctu ale postupně se mi líbila i ona . Trochu mě štvalo , že si něco začala s Druem ale chápu, že chtěla cítit nějaký lidský kontakt, že je chtěná.
Každopádně se to četlo moc dobře, mělo to zápletku, erotiku, i dobrý konec.

LilianaFalcon
23.07.2021 5 z 5

Když už číst erotiku tak takovouhle :-D Protože ty scéný byly vážně žhavé.
Bylo to zvrácené a bylo lepší nad motivy hlavních hrdinů příliš nepřemýšlet...
Každopádně styl autorky mi vyhovuje. A líbí se mi, jak je každá její kniha jiná.

NeliQ
23.07.2021 1 z 5

Musím sama seba obdivovať, že som to vôbec dočítala. Na takú zlátaninu som už dávno nenarazila. Nemalo to totiž hlavu ani pätu. Vôbec mi nevadí sex v knihách, ale toto veľdielo nebolo o ničom inom. A ten záver potom ako by bol z úplne inej knihy. Bola to moja prvá kniha od tejto autorky a určite aj posledná.

Knihom_olka_
18.07.2021 3 z 5

No... Ani po dočtení knihy si nejsem úplně jistá svým názorem. Musím říct, že když jsem to četla, tak mě to bavilo a šlo to rychle, jenže když se podívám zpětně...? Myslím si, že tato kniha měla velký potenciál, ale autorka se na to vykašlala a místo toho se rozhodla napsat sbírku se*u. Vynechala skvělé scény (např. když byli v Nashvillu), které mohli posunout děj a sblížit hlavní postavy, ale ne... Místo toho popisuje její každodenní nudný život, který se točí jenom kolem se*u. Zápletka taky nebyla vůbec špatná, ale vyřešila se během pár stran "jako by nic". A potom to s tím Drewem?! Jakože co?
No takže abych to shrnula, ani nevím co se mi na knize líbilo, možná to, že přišla ve spravný čas. Jestli si chcete knihu přečíst, tak jen na vlastní nebezpečí...

cerna7151
15.07.2021 2 z 5

Za mě nic moc... Spousta sexu, což by nijak nevadilo, ale ta dokonalost... Navíc chvíli spi s ním, pak zas s druhým... On taky... A vlastně to nikomu nevadí... Asi trochu ztráta času

pipa36
13.07.2021 3 z 5

Taková novodobá Pretty Woman. Nepravděpodobné, ale dobré - jen jsem nějak celou knihu čekala, kdy se z klaďasů stanou záporáci a naopak, a ono nic. Jednodenní záležitost, tak 3,5 hvězdy.

Majka1979
12.07.2021 2 z 5

Ona je chudobné dievča, ktoré ak chce prežiť a nechce skončiť na ulici, musí robiť to najstaršie remeslo. On je bohatý, môže si dovoliť všetko a každú, na ktorú ukáže prstom. Ale chce ju.
Ich vzťah je len o tom, aby každý dostal to svoje. Ona bezstarostný život, kde má istotu, že sa bude mať dobre a on pravidelný sex a všetko s tým spojené.
Podpíšu zmluvu, ona bez rozmýšľania podpíše, keď vidí, aký skvelý život jej ponúka.
Ale je za tým aj niečo iné. Podpísať zmluvu do konca života s niekým, kto má toľko tajomstiev... Je to riziko...
A čo sa stane, ak sa jeden z nich do toho druhého tak trochu zamiluje? Bude to začiatok konca? A čo ak tá láska nebude len jednostranná?
Zaujímavý príbeh, v ktorom nechýba napätie, vášeň, poriadna dávka erotiky a samozrejme aj škriepky a to správne udobrovanie sa :)

JanaDor
09.07.2021 4 z 5

Osobnost hlavní hrdinky si protiřečila v tom, co si myslí a co dělá. No nic moc. Tím mi lezla na nervy.
Ale nyní se dostávám k tomu, co se mi líbilo. Musím uznat, že erotické scény byly opravdu velmi žhavé a mezi hlavní dvojicí to pekelně jiskřilo. Erotika v knize převládá a autorčina fantazie je bohatá. Erotických romancí jsem přečetla více a tato patří k těm vydařeným. Je neuvěřitelně čtivá, má děj, jsou zde žhavé erotické scény s velkou představivostí a skončí to pohádkově.

weipet
09.07.2021 5 z 5

Skvělá kniha a skvěle strávený čas při jejím čtení! Líbí se mi, že ikdyz jsem doufala, že to skončí podle očekávání, příběh mě držel celou dobu v napětí a já místy fakt nevěděla a byla na vážkách... Bojovala jsem s myšlenkou mrknout na poslední stránku, jak to opravdu skončí... Zhltla jsem ji jedním dechem!

knihomolkaL
05.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Tentokrát to byla pořádná erotická jízda, ačkoli nechybí ani romantika - tedy spíše až ke konci.
Příběh se mi moc líbil, akorát některé situace mi přišly trochu přitažené za vlasy, viz zmizení Cecile a její náhlé zjevení po čtyřech letech. Která žena by opustila tak báječného, milujícího, fešného a k tomu bohatého muže, který je navíc skvělým milencem? A neozvala se celou dobu ani svému bratrovi?
Ale nesrovnalosti odpouštím, protože jsem si knížku nesmírně užila.

Osice
04.07.2021 5 z 5

Tak já se teda přiznávám. Tuhle knihu jsem si vyhledala hned, jak o ní napsal komentář trudoš. Romány pro ženy moc nečtu, ale když nadchnou chlapa, tak jsem ochotná jim dát šanci:-) Taky se ke knihám z této kategorie moc nepřiznávám a komentuju je výjimečně:-) Smlouva na lásku, resp. anglický originál Trophy Wife mě fakt bavil. Je tam sice hodně erotiky, ale proč ne. Voyerismus byl příjemným zpestřením:-) Hodně se mi líbilo, že se v knize objevovaly momenty, kdy jsem vůbec nevěděla, co se bude dít dál. Příběh není přímočarý, a i když je „jasné“, jak to nakonec skončí, tak jsem stejně párkrát cítila pochybnosti a nebyla si jistá, o co vlastně jde. To je právě ta přidaná hodnota, kterou si mě autorka získala. A je to vlastně i důvod, proč jsem se nakonec rozhodla knihu „okomentovat“, protože bych na tuto autorku nerada zapomněla:-)

Vendulik
04.07.2021 1 z 5

Kniha pro byla zklamáním. Těšila jsem se na výbornou knihu, jako je černé lži ale tahle je hodně mimo mísu. Dej byl celkem o ničem a v kniha se jen pořád točila kolem sexu a závěr byl moc urychlený, jako kdyby autorka chtěla knihu rychle dokončit.

Oloucha
03.07.2021

Bohužel musím souhlasit s dalšími komentáři, kniha mě příliš neoslovila. Nemám nic proti množství erotických pasáží, ale tady mám pocit, že kromě popisu sexu vlastně autorka neměla o čem psát...

Petra38
01.07.2021 3 z 5

Mám dojem ,že jsem většinu knihy četla s padlou čelistí. Jako kolikrát jsem si řikala "proboha,co to čtu?" Ve vší upřimnosti musím říct,že si na erotické téma potrpím ale tohle Dílo mě fakt položilo. :-O Jen zvědavost mé dovedla ke konci. Jako postavu Candy bych velice ráda propleskla kdyby to bylo možné. Jak si tak znovu pročitám anotaci,myslím,že ten člověk hrál tichou poštu a děj se značně pozměnil...a to nebudu rozvádět Drewa. Nemyslím,že bych ji vzala do ruky podruhé...

petraLI
30.06.2021 1 z 5

Tak tohle byla kniha vlastně o ničem. Jen sex, sex a znovu sex. Sice jsem jí dočetla, ale pochybuji, že se k ní ještě někdy vrátím. Nijak mě neoslovila.

Šáriš016
29.06.2021

Jako čekala jsem porno knížku a tu jsem dostala :D chvilku jsem si myslela, že to bude jasné jak to dopadne, pak se tam něco stalo až jsem si chvíli říkala, zda jsem si náhodou nekoupila jiný žánr .. takže bylo fajn, že tam byl i kousek, kde jsem nevěděla, co se to sakra děje :D ... Spokojená ? Jasně, že ano :)

sex láska erotika bohatství romantika domluvené manželství manželky

Alessandra Torre
americká, 1985
2015  82%Černé lži
2021  73%Smlouva na lásku
2020  80%Hříchy Hollywoodu
2020  83%Ghostwriter
2014  74%Dívka z 6E

Kniha Smlouva na lásku je v