Smlouva na lásku

Smlouva na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470292/bmid_smlouva-na-lasku-1bx-470292.jpg 4 460 105

ON POTŘEBUJE MĚ. JÁ POTŘEBUJU JEHO. OPRAVDU JSME UZAVŘELI SMLOUVU NA LÁSKU? Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela. Včera v noci požádal o ruku mě. Když vešel do striptýzového baru s bodyguardem v patách a hromadou bankovek v kapse, ani na chvíli jsem neváhala. A když na mě dalšího rána vyrukoval se smlouvou a příslibem bezstarostného života, okamžitě jsem se zeptala: „Kde to mám podepsat?“ Kdo by taky nechtěl vyměnit tanec u tyče a hory nezaplacených účtů za luxusní sídlo, dny plné nicnedělání, kaviár a sexy chlapa, o kterém sní všechny ženy ve městě? Jenže se ukázalo, že můj nový manžel má kromě nezměrného bohatství také spoustu tajemství a že život po jeho boku nebude pohádka. Upsala jsem se mu, dokud nás smrt nerozdělí. Nenapadlo mě, že by na to mohlo skutečně dojít… ___ Varování: Tato kniha obsahuje vzrušující erotické scény, voyerismus, dominantního alfa samce a příběh, od něhož se nedokážete odtrhnout!... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Trophy Wife , 2017

Marfuška89
14.05.2022 4 z 5

Musím se přiznat, že to za mě byla velmi jednoduchá oddechovka, která je velmi čtivě napsána. Velmi oceňuji krátké kapitoly a to, že příběh není zbytečně dlouhý. Autorka ví, jak čtenaře donutit číst až do konce, což je velké plus.
Ano, už jsem četla lepší knihy s erotickou tématikou, ale i přesto se mi kniha líbila.

Ana72154
02.05.2022 2 z 5

Ne, ne a ne. Některé pasáže jsem musela přeskakovat, protože mi přišly na můj vkus zvrácené.

nici1726
03.04.2022 odpad!

Tak to byla velká blbost.

petulkapeta
02.04.2022 5 z 5

"Chtíč je nebezpečná věc. Může člověku omámit mysl a slepě ji zavést k okraji útesu, jenž se mu může stát osudným."

Wau proste nevim co jineho říct..v jednu chvili ji přejete Drewa pak zas manžela a nebo byste ho radeji koply do zadní části těla za to jak se chova. Každopádně vysledek smlouvy na lasku se mi zamlouva.

Ulrika
22.03.2022 2 z 5

Úplně to nebyl můj šálek kávy.

etell
20.03.2022 3 z 5

Mno...Prečítané, neverím síce, že sa k nej ešte vrátim, ale neodrádzam od nej nikoho. Čakala som niečo iné, chvíľami to bola desivá jazda a nechápala som konanie hlavnej hrdinky. V závere spisovateľka spomína, že kniha sa písala dlho, vychádzala ako séria poviedok, tak možno to je dôvod tých zvratov v príbehu. Na mňa to už bolo trochu veľa.

Sarkak94
11.03.2022 3 z 5

První kniha od téhle autorky, čekala jsem něco jiného, něco na způsob knihy Kontrak, ale toto jsem vůbec nečekala. A já jsem spokojená, líbilo se mi to. Příběh mě bavil od začátku až do konce. I přesto že tu bylo hodně sexu, a že ho tu bylo opravdu hodně a né jen tak obyčejného, tak příběh byl neotřelý, plný vášně, smyslnosti ale i napínavý a takový záhadný. Víc jak půlku knihy jsem byla dost napjatá a vůbec jsem nechápala, o co Nathanielovi jde, hlavně potom co Candenc našla u něj ve stole…. a pořád jsem čekala na to, kdy už konečně všechno vysvětlí.
Milostný trojúhelník,který jsem nečekala byl plný tajemna, vzrušení a očekávání. Candence se mi ze začátku moc nelíbila, na mě nejdřív působila, že nemá žádnou sebeúctu ( byla to striptérka) ale postupně jak se měnila tak jsem jí i oblíbila. Občas mi jí bylo i líto. Nathaniel, tak to byl pořádný kretén, a proto jsem si ho oblíbila, i když bych mu nejraději celkem často dala pár facek, za to jeho chování. A to co vymyslel, důvod proč si vzal Candenc bylo šílené. Za to u Drewa (bodyguard Nathaniela) jsem si nebyla úplně jistá, na jednu stranu byl sympatický a líbil se mi, na druhou byl pro mě takový záhadný.
Né nadarmo se říká, že nám dojde co jsme měli až o to příjdem. Tato kniha je toho příkladem. Jsem ráda, že se nakonci Nathaniel probral. I když mohl být ten konec o něco lepší, já jsem spokojená.

V.Marie
07.03.2022 3 z 5

Autorka je podle mě trochu zvrácená. Z některých věcí se mi dělalo vyloženě špatně. 3* za happyend, ale nic víc

moma08
01.03.2022 4 z 5

Kniha se četla dobře, má málo stránek, takže to máte během odpoledne přečtené, příběh vás vtáhne a určitě se u něj i dost často začervenáte. Někdy toho erotického obsahu bylo až moc, ale to se dalo překousnout. Já osobně bych byla raději, kdyby tam bylo více stran z pohledu Nathana.

Sebík0903
17.02.2022 3 z 5

(SPOILER) No tak jo, fajn...tohle bylo dost nečekané. Jako fakt, čekala jsem od knížky úplně něco jiného ale jaksi asi nedokážu říct, že by to pro měl byl úplný propadák. To zas ne...jen jsem asi čekala větší chemii mezi hlavními hrdiny. Čekala jsem, že hlavní hrdina nebude zpočátku takový kretén jakým ve skutečnosti byl (jako fakt, chvílema jsem čekala, že Candy zůstane s Drewem jako velký zvrat atd).
Druhá polovina příběhu už pro mě byla jaksi stravitelnější než ta první. První polovina byla pro mě opravdu obtížná v tom, abych si nějak oblíbila alespoň jednu hlavní postavu. Nathana jsem upřímně nechápala a příčilo se mi jeho chování vůči Candy. U Candy jsem zas nechápala, že ať už ji Nate provedl cokoliv, ona ho pořád uctívala. A pak jak začala chrápat s jeho bodyguardem.... Tu aféru mezi ní a Drewem jsem vůbec nechápala, přišla mi tam úplně zbytečná a klidně bych ji i vynechala.
Očekávala jsem asi i více od návratu Cecile.
No, kniha a příběh mohl mít veliký potenciál ale přišlo mi, že ho autorka plně nevyužila. Jako čtení to je dobré, rozhodně jsem četla i mnohem horší díla ale má topka to taky nebude. Dávám průměrné 3 hvězdy.

Š.Ala
14.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Za mě teda dost hustý. Napínavý. Do 60% knihy jsem opravdu věřila, že ji chce.... Však víte co :)
Pak se mi líbilo, jak k tomu Candace přistoupila s klidnou hlavou. A konec se šťastným koncem potěšil mou romantickou duši.

evik91
13.02.2022 5 z 5

Čte se jedním dechem. Často jsem se u ní i červenala️

Ála1968
13.02.2022 5 z 5

Vlastně ani nevím jak knihu hodnotit,protože jsem ji nedočetla.Podle komentářů na začátku jsem se na ni těšila,začátek celkem šel,ale potom to byla katastrofa.Ani ne tak ta erotika,ale ten děj byl katastrofa.Patřím prostě k těm,kteří to nedali.I to se stáva.Každý si musí udělat svůj úsudek.Za mě tentokrát určitě NE

JadeyBristow
09.02.2022 3 z 5

O čem ale kniha ve zkratce je? Chudá holka dostane nabídku, která se v její životní situaci nedá tak úplně odmítnout. Falešný sňatek s bohatým a pohledným mužem. Proč si ji chce vzít? Kde je jeho bývala snoubenka? Tolik otázek, které jsou ale zodpovězeny v knize, kterou i tak doporučuji, takže pokud vás berou erotické romány, doslova plné s*xu, rychle pro ni ať váš účet má další záminku k pláči. Věřte mi, bankovní účty pláčou rádi.

Tohle byla první kniha, u které jsem s co každou kapitolou měnila svůj názor na to, s kým bych si přála, aby hlavní hrdinka nakonec skončila. Nakonec jsem usoudila, že semnou. Abych ale byla upřímná, neztotožnila jsem se tak úplně s ani jednou postavou jako u jiných knih. Myslím si, že je autorka mohla vyobrazit trochu lépe a osobitěji. Za to pe*is hlavního hrdiny vylíčila opravdu bravurně. Líbil se mi styl autorčina psaní příběhu, i když byl občas až moc komplikovaný a přišlo mi, že samotná autorka chvílemi už neví, jak by se postavy měly zachovat. Byla při psaní opilá? Toť otázka. Avšak její lehké zajíždění do jiného žánru (něco mezi thrillerem a kriminálkou Miami) dodalo knize napětí a oživilo to její občasnou zdlouhavost. Celkový příběh není tak úplně čistý a jednoduchý a není to klasická slaďárna, takže jsem špinavější chvilky po všech těch slaďácích ocenila. Počet sexuálních scén je neskutečný, až má člověk pocit, že jde celý příběh do pozadí. Pro jednu určitou stránku by to byl celkem dobrý scénář pro tak deset až dvacet pětiminutových videí.
Ruku na srdce, je to příběh, který se může odehrát opravdu jen v knize. Konec byl za mě osobně uspokojující.
Opravdu mám smíšené pocity, přijde mi, jako bych přečetla najednou vlastně dvě různé knihy, což mi ještě víc dává pocit, že mám schizofrenii.

Knihu jsem přečetla asi tak před třemi dny, ale každou knihu musím nejdříve strávit a až potom hodnotit, protože až na výjimky, jsem z knihy hned po přečtení absolutně nadšena, dávám deset hvězdiček z pěti, dělám ji síň slávy a osvětluji reflektory. Až pak mi dojde, že to zas taková sláva jako nebyla a moje chování bylo mírně přehnané. Možná.
Tahle kniha je však jako kukuřice. Prostě ji nestrávíš i kdyby jsi fakt chtěl a ten názor si neuděláš. Můj Facebookový stav s touto knihou by byl - ve složitém vztahu. Takže asi tak.

dooky
07.02.2022 3 z 5

Řekněme takový střed. První půlka knihy byla zajímavá a díky Drewovi a chování Nathana jsem byla chvíli zmatená a nedokázala úplně s přesností odhadnout, jakým směrem se to nakonec bude ubírat. Potom to celé spadlo do klasického vzorce a skončilo dle očekávání.

zp87
04.02.2022 5 z 5

To bylo strašné !
Kvalita literárního díla - 1
Sympatičnost hlavních postav - 1
Příběh - 2
Erotické scény - 3 (furt samá felace, až se z toho málem vybudil i můj dávicí reflex)
Humor - 5 (o to víc, že nebyl plánovaný, ale bylo to prostě směšné)
Chytlavost - 5
Dostala jsem, co jsem chtěla? - 5
Spokojenost po dočtení - 5
Bylo to strašné! Ale strašně jsem se bavila. Oproti knihám s jistě větší literární hodnotou, kterým jsem dala třeba 3, je to trochu nefér... Ale nejsem kritik, hodnotím, co mě bavilo, co méně a co ne. U čeho jsem se odreagovala a těšila se na čtení a u čeho ne.
Smlouva na lásku, no, lásku... To určitě. Ten konec byla už hodně velká blbost.
Ona je na facku, několik facek. Chápu, že ji okolnosti přinutily dělat striptérku, ale to dál? Bez řečí ho cizímu chlapovi blafnout? Přefiknout jeho zaměstnance? Jako tato baba myslela fakt jen tou svojí . Felace obchodního společníka před zraky manžela i jeho bodyguarda, na příkaz manžela... To chce hodně bujnou fantazii autora. Nádhera, jaké se z těch antihrdinů staly nakonec hrdličky.
A on? No comment. To už nejde říct slovy. Vyžívat se v sexu před zaměstnanci? A to nezmiňuju jeho chování.
Dlouho byla moje oblíbená postava Drew, ale ten pak jaksi vyšuměl.
Snad jsem ještě nečetla knihu, kdy mi byly ústřední postavy tak nesympatické. Ale opravdu mě to bavilo, fakt že jo.

Radka1727
28.01.2022 3 z 5

Po " Černých lžích" jsem měla asi velké očekávání a o to větší bylo zklamání. Jasně že tenhle typ hlavních postav (pracháč se skvělý zjevem a božským tělem) musí mít nějaké "trauma" z minulosti aby ho mohla uchvátit a poté vyléčit obyčejná holka od vedle, ale tohle už bylo moc ... Jak by se mohla zamilovat do chlapa, který s ní má sex před svými bodyguardy a donutí jí před ním poskytnout orál svému obchodnímu partnerovi ......

mich_krat
20.01.2022 2 z 5

Kniha byla čtivá, myšlenka příběhu zajímavá, ale co mi děj zprotivilo, byly hlavní postavy. Chování Nathana vůči Candy, ač měl své důvody, bylo prostě přes čáru, a situace s Cecil mi přišla dost nepochopitelná. Už od začátku bylo jasné, jak kniha skončí, i když hlavní hrdinka asi musela být dost slepá po tom všem. I její malá aférka v průběhu mi přišla pomalu milejší, než její vztah s ním po většinu knihy.

Miliamka
27.12.2021 1 z 5

Ani nevím, za co dávám tu jednu hvězdu.. Příběh překombinovaný a zároveň vůbec nebyl napínavý, celá věc s Cecil nedávala úplně smysl. Candy byla prostá, hloupá a protivná, Nathan zmatený a nepříjemně umíněný. Jediný, komu jsem asi trochu rozuměla, byl Drew, ale i on byl v tak divné pozici, že tam byl tak nějak navíc. Dočetla jsem knížku na sílu, protože prostě nemám ráda nedočtené příběhy.

Toledo
14.12.2021 2 z 5

Tak zaprvé musím napsat, že mě kniha svým obsahem velmi překvapila. Čekala jsem klasickou story o bohatém úžasném chlapovi co si nabrnkne chudou holku a za chvilku se zamiluje. Tady to bylo trochu víc syrové. A jak si normálně tyhle pracháče, co jsou trochu divní hned zamiluju, tohle byl kardinální vůl, kterého jsem neměla ráda od začátku do konce (ani ten epilog nepomohl). Drewa jsem nepochopila a nebylo to víceměné dotaženo, stejně tak jako obrat o 360 stupňů v rámci pár řádku. Erotické scény dobré, jen jich bylo moc.

sex láska erotika bohatství romantika domluvené manželství manželky

Alessandra Torre
americká, 1985
2015  82%Černé lži
2021  73%Smlouva na lásku
2020  80%Hříchy Hollywoodu
2020  83%Ghostwriter
2014  74%Dívka z 6E

Kniha Smlouva na lásku je v