Skandální titulky

Skandální titulky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496465/bmid_skandalni-titulky-HYx-496465.png 4 465 78

Célian Laurent. Manhattanský princ. Proslulý playboy. Dědic mediálního impéria. … A můj nový šéf. Mohla jsem na něj udělat dojem, nebýt těch nezapomenutelných chvil, když jsme se spolu minulý měsíc vyspali. Odešla jsem s něčím víc, než jenom oblažena orgasmy a příjemnou vzpomínkou – konkrétně s jeho peněženkou. Teď na mě zíral, jako kdybych byla špína pod jeho italskými mokasíny, a já si to mám nechat líbit. Jenže vtip je v tom, že Judith „Jude“ Humphryová nemá co ztratit. Holka z Brooklynu. Nechvalně proslulá svou svérázností. Dědička hromady lékařských účtů a roztrhané pohovky. Když se na mě z opačné strany pokoje dívá, vidím v jeho očích záblesk a to z nás dělá protivníky. On to ví. Stejně tak i já. Každý den v redakci je bitvou. A každá noc v jeho posteli válka. Ale v sázce je moje srdce a já se bojím, že zvednu bílou vlajku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dirty Headlines , 2018

anna7852
18.10.2022 5 z 5

Tak tohle mělo stavu.
Snad jedna jediná výtka - jméno Célian mi lezlo na nervy a nemohla si zvyknout.

Blanka29
17.10.2022 4 z 5

Mnokrat opakovane tema sef - podrizena. V tomto pripade se dostaneme ke zpravodajstvi. Judith byla holka do nepohody a i pres nelehky zivot, neztracela optimismus a nadeji. Oproti ni Celian byl typicky playboy, ktery si, jak uz to tak byva take prosel nepeknymi vecmi.....pekna oddechovka....

kristy.books
16.10.2022 4 z 5

Skandální titulky je „office romance“, šéf a jeho zamestnankyňa, čo je síce bežná téma v romantických príbehoch, ale nejak mi to nevadilo, príbeh som si celkom užila (aj keď v ňom bolo trochu cítiť, že je to jeden z tých starších autorkiných príbehov, najmä v tom, že v ňom neboli toľko „vybičované“ emócie, ako som na to bola zvyknutá pri jej iných knihách).

Jude to v živote nemala vôbec jednoduché, mama jej zomrela pred niekoľkými rokmi, teraz diagnostikovali jej otcovi rakovinu a oni nemajú dosť peňazí na liečbu, v podstate žijú z ruky do úst a Jude sa snaží robiť všetko pre to, aby ich uživila. Napriek tomu všetkému z nej však sršala pozitívna energia, bola veľmi láskavá a dobrosrdečná, zaujímala sa o život svojich blízkych a kolegov, snažila sa im pomôcť. Tiež mala celkom podrezaný jazyk a nedovolila, aby jej ktokoľvek skákal po hlave.

Célian bol komplikovaná postava. Hoci sa topil v peniazoch, neprinieslo mu to šťastie. Nevyrastal v zdravom prostredí, neustále bol svedkom rodičovských hádok a nevier, rodičia sa oňho ani o jeho sestru veľmi nestarali, otec ho vždy len kritizoval, takže radšej svoje city uzamkol hlboko vo svojom vnútri a nasadil si masku chladného muža, ktorý ide aj cez mŕtvoly. Nehovorím, že by som ho niekedy najradšej neprefackala, bol to pekný hajzlík, ale bolo jasné, že sa v ňom skrýva oveľa viac, ako dáva najavo.

Obaja síce na prvý pohľad vyzerajú ako protiklady, ale o to lepšie sa dopĺňali. Célian potreboval presne niekoho takého ako Jude, kto by mu otvoril oči a ukázal mu, že pomsta človeku nikdy neprinesie nič dobré a že život môže byť krásny aj bez veľkej moci a peňazí. Páčilo sa mi, ako postupne búrala hradby, ktoré si okolo seba vystaval a dostávala navonok jeho pravú tvár.

Obľúbila som si aj kolegov Jude, najmä to ich neustále spoločné doberanie. Jej otec bol tiež sympaťák, s dcérou mali naozaj blízky vzťah. Naopak, Célianov otec, jeho bývalá a tiež bývalý Jude ma nehorázne štvali. Vždy, keď sa v príbehu ukázali, som mala chuť chodiť knihu niekam poriadne ďaleko.

Nemôžem povedať, že Skandální titulky by boli mojou najobľúbenejšou knihou od autorky, ani som si z nej úplne nesadla na zadok, ale bola to príjemná romantická oddychovka, ktorá určite stojí za prečítanie.

Zomy
16.10.2022 4 z 5

Příběh starý jako sama červená knihovna. A zároveň jeden z těch, co nejvíc fungujou, když to autor(ka) umí dobře podat. A to L. J. Shen umí vždycky.

Takže tady máme jednu báječnou pohádku o chudé holce a drsném boháči a je to samozřejmě super.
Tentokrát v příběhu není vůbec nic, co by nějakým způsobem vybočilo z osnovy, dokonce je to na Shen i hodně odlehčené, což ale nebylo vůbec na škodu. A rozhovory Judith s Ježíšem jsem si vyloženě užívala :-)

etell
15.10.2022 5 z 5

Autorka opäť nesklamala. Postavy sympatické, príbeh zábavný. Veľa iskrenia medzi hlavnými postavami a to ja môžem. Oddychové čítanie, odporúčam.

wielka
15.10.2022 4 z 5

Autorka to jednoducho vie. Zaujimavy pribeh, aj ked so znamou temou. Postavy mi vsak boli sympaticke. No skratka rozpravka...

LilluLong
13.10.2022 5 z 5

Od spisovateľky Shen zatial vsetky knihy co som citala boli bezchybne, ci uz hovorím o príbehu alebo o štýle písania, ani tato sólová kniha nesklamala, u mna ma plny počet 5* :)

maafa
10.10.2022 5 z 5

Když už konečně vydavatelé přestanou s těmito nevkusnými obálkami ? Vůbec tenhle trend nechápu. Ale jinak opět děkuji autorce za milý zážitek, je to jedna z těch méně temných knih od ní. Příběh plný sympatických lidí, chemie, a lehkého humoru, který si s chutí přečtu za čas znovu.

happy19
09.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Plný počet
za "sympoše"Céliána :-D
...Hej Jude!Bože,zbožnuji holky s koulema :-D
Skvěle zpracované klasické téma asi popelky a prince?:-D
Tak určitě!
Hot verze pro dospělé:-*

„Sen, o kterém sníte sami, je pouze snem.
Sen, o kterém sníte společně, je realitou.“

Shanib
07.10.2022 5 z 5

Už je to nějaký ten pátek, co jsem knížku četla a teď koukám, že ji přeložili do češtiny, takže mé plány na víkend jsou jasné. Vzpomínám si, že jsem z ní byla úplně hotová, jak byla skvělá a chemie mezi hlavními postavami byla přímo elektrizující.

Lofda
06.10.2022 4 z 5

Nesuď knihu podle obalu! Já nevím, proč je teď na každé druhé obálce polonahý chlap? Ke všemu tenhle kluk vůbec do příběhu nesedí.. A přitom se to tak pěkně četlo. Dobře, staré známé klišé šéf a podřízená, ale tady bylo něco navíc, a to spousta sarkasmu, to mi fakt sedlo ;-) No, většina těch závěrečných "překvapení" mi došla dost brzy a konec už se mi trochu táhl, ale i tak hodnotím vysoko, bavila jsem se. Za mě ideální odpočinkové/dovolenkové čtení..

AliceTief
06.10.2022 5 z 5

Ano i když už je toto téma trochu klišé, šéf vs. podřízená, autorce se příběh opravdu povedl. Nemohla jsem se od knihy odpoutat a doslova to za den přečetla. Za mě opravdu poutavé čteníčko =)

Jenny46
05.10.2022 4 z 5

Moje třetí kniha od autorky, předvídatelné čtení už od začátku pohádka pro dospělé chudá holka a bohatý dědic...
Obálka mi k příběhu vůbec nesedí, ale jinak čtení vtipné, hlavní postavy sympatické.

lenka8617
05.10.2022 4 z 5

Tak tahle kniha mě bavila. Svižné, vtipné, to já ráda.

sebemi
04.10.2022 4 z 5

Čtivé, vtipné, předvídatelné. Jako oddychovka dobrý.

narisa
04.10.2022 5 z 5

Mně se kniha moc líbila. Četlo se to samo, kdybych nemusela spát, tak jsem ji dočetla najednou. Célian byl vážně číslo. Jako fakt jsem se moc nasmála tomu, co vypouštěl z pusy a to jeho arogantní chování bylo tak extrémní, že jsem fakt nemohla. Jude byla skvělá, milá a srdečná a téměř každý si ji zamiloval. Koho jsem fakt nemohla vystát, tak to byla Lili. Fuj. A samozřejmě Célinův otec a matka.
Autorka mě opět nezklamala, její knihy fakt žeru.
Rozhodně doporučuji.

keiko33
04.10.2022 4 z 5

No tak som bola trošku sklamaná. Od autorky som čakala viac. Niežeby to bolo zle. To nie, len to bolo priemerné. Príbeh, ktorý sa dobre číta, no po pár knihách si už naňho nespomeniete. Hádam len na farebné tenisky. A obálka nemá s príbehom nič spoločné. Hodil by sa starší chlapík v obleku.

Ralemo
04.10.2022 5 z 5

Hezká romantická kniha, klasické téma bezohledného šéfa a sexy podřízené. Ideální knížka k odpolednímu kafíčko, zajímavá zápletka s troškou dramatu. Velice čtivý příběh u kterého se zasmějete, je tam samozřejmě i smutná část, ale i to k tomu patří. Líbí se mi příběh psaný z obou pohledů hlavních hrdinů, postupný vývoj jejich vztahu, Celián nakonec ukáže i svoji pravou tvář a získá si srdce sladké Jude.

NikolaSkop
03.10.2022 4 z 5

Hezka kniha ale musim priznat ze tyto pribehy kdy on je sef a ona sekretarka nebo nejaky jiny zamestnanec uz nejsou nic moc pro me. Mam radsi trochu dramatu a nejaky zivotni pribeh u hrdinů. Takze ano, dobra oddechovka ktera ale uplne tak neprekvapi.

Dellphi
02.10.2022 5 z 5

(SPOILER) Příběh byl velmi čtivý, vlastně jsem to musela přelouskat během jediného dne, abych se dostala i k nějaké práci. Hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí, u vedlejších postav už to tak skvělé nebylo. Lily a Mathias, to byl teda snad zlý sen, zkrátka není nad to do knihy vložit sem tam nějakého psychopata. Hlavního hrdiny mi přišlo hodně často líto (protože takhle na hovno rodiče fakt nechceš), ale moc mě bavily jeho slovní přestřelky, vyjadřování a celkový postoj „všechno je mi u prdele“.

Co dodat. Prostě mám ráda příběhy, ve kterých se chlap studený jak psí čumák, neskutečně zamiluje do obyčejné holky, dokáže jít do sebe a ukázat i svou milou stránku. Přesto se z něho nestane měkkota a svou drsnou stránku si uchová… Navíc příběh o šéfovi a jeho zaměstnankyni? Klišé jako hrom, ale to mi vůbec nebrání v tom, abych o tom chtěla číst i nadále.