Skandální titulky

Skandální titulky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496465/bmid_skandalni-titulky-HYx-496465.png 4 465 78

Célian Laurent. Manhattanský princ. Proslulý playboy. Dědic mediálního impéria. … A můj nový šéf. Mohla jsem na něj udělat dojem, nebýt těch nezapomenutelných chvil, když jsme se spolu minulý měsíc vyspali. Odešla jsem s něčím víc, než jenom oblažena orgasmy a příjemnou vzpomínkou – konkrétně s jeho peněženkou. Teď na mě zíral, jako kdybych byla špína pod jeho italskými mokasíny, a já si to mám nechat líbit. Jenže vtip je v tom, že Judith „Jude“ Humphryová nemá co ztratit. Holka z Brooklynu. Nechvalně proslulá svou svérázností. Dědička hromady lékařských účtů a roztrhané pohovky. Když se na mě z opačné strany pokoje dívá, vidím v jeho očích záblesk a to z nás dělá protivníky. On to ví. Stejně tak i já. Každý den v redakci je bitvou. A každá noc v jeho posteli válka. Ale v sázce je moje srdce a já se bojím, že zvednu bílou vlajku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dirty Headlines , 2018

Knihy_nad_zlato
01.10.2022 4 z 5

A další knížka s - podle mě - naprosto otřesnou obálkou. Přesto se mi ale obsahově moc líbila.
Hlavní postavy mě neskutečně bavily, a jsem moc ráda, že je ten příběh napsán z pohledu jich obou. Navíc mezi sebou měli výbornou chemii. Tím nejlepším na nich ale shledávám jejich vývoj. A tím nemyslím vývoj jejich vztahu - kterej je teda ale taky super - ale vývoj každýho z nich zvlášť. To se mi líbilo asi nejvíc, protože mám dojem, že na to se u romantik většinou celkem kašle.
Tak nějak jsem z téhle knížky měla stejnej pocit, jako z knížky Ďábel nosí černou od stejné autorky, což se mi taky líbilo. Určitě si někdy přečtu něco dalšího od této autorky. Přestože mi tam něco prostě chybí k dokonalosti.

Jita160
01.10.2022 5 z 5

Ano další z mnoha ,ale pekelně čtivý a zábavný. Bohatý, bezohledný, dominantní šéf satan a jeho zaměstnankyně ,krásná ,sebevědomá s pěknou vyřídilkou. Jejich dohadování a slovní přestřelky měli koule Jude si nenechala nic líbit a vždy byla připravená Céliana pěkelně uzemnit. Ale co se týče sexu byla tak submisivní že, svého šéfa naprosto ofrndila.
Prostě jsem jim věřila... tu chemii, jiskření a vzájemnou touhu byla to prostě knižní lahůdka, která neomrzí.

Bryel
01.10.2022 4 z 5

Příjemná oddychovka plná humorných hlášek, která je velmi čtivá a plná romantiky. Pouze bych uvítala v ději i něco nečekaného.

Ketfl
30.09.2022 4 z 5

Téma knihy nebylo ničím originální a autorka se docela držela při zemi i s jejími otřesnými charaktery (tady to ještě docela šlo, umí to rozhodně hůř), ale stejně jsem to zase slupla jako malinu. Takže si nemůžu na nic stěžovat. Chemie mezi hlavními postavami byla skvělá, Célian to absolutně neuměl s city, ale co bychom chtěli od člověka, kterému neprojevili lásku ani vlastní rodiče. Judith mi byla sympatická, s těmi svými barevnými chucksy, kterými vyjadřovala svoji náladu. Některé hlášky, jako Kapitán Dobroser a Lord Voldezmrd mě vyloženě rozesmály. Sečteno podtrženo, byla to pěkná romanticko-erotická oddychovka.

Janulkaxxx
29.09.2022 5 z 5

Oddechové, bylo to fajn

nina3905
28.09.2022 5 z 5

Waw ! Perfektná kniha, autorka nesklamala a udržala si svoju úroveň. Vtipný, zábavný, romantický príbeh s hlavnými hrdinami, ktorých si zamilujete. Jednoznačne paráda:-)

Hatshepsut
28.09.2022 4 z 5

Autorku mám ráda i přes její leckdy drsné, nicméně sexy vyprávění. Opět on bohatý, rodinou nemilovaný, osamocený a ona chudá, podvedená, ale milovaná okolím pro své veliké srdce. Takže ne nijak překvapivý romantický námět, přesto vás kniha nepustí a jak už to autorka umí, postavy si oblíbíte i přes jejich neotesané chování. Vždyť v životě není jen černá a bílá. Takže se nalaďte na barevné chucksy, které Jude tak ráda střídá a oddechový román si užijte!

peta88
28.09.2022 5 z 5

Ja jsem velice spokojená! Vždy když má vyjít kniha od L. J. Shen, vím že si ji mohu koupit a nemusím čekat na recenze, protože nikdy jsem zatím nenarazila na knihu, která by od této autorky nebyla dobrá. Příběh Céliana a Jude už jsem v mnoha obdobách četla v jiných knihách. V této knize je to však tak krásně napsané, že i když víte, jak to asi bude pokračovat, přesto vám to nedá a čtěte do té doby, než na vás vykoukne konec knihy. Prostě tato autorka to se slovy a větami umí tak, jak málo která a já už se nemůžu dočkat další její knihy!

Literarytwins
27.09.2022 5 z 5

Další skvělý literární kousek od jedné z mých nejoblíbenějších autorek vůbec. Leigh a její styl psaní naprosto zbožňuju. Ona umí napsat mužské postavy jako opravdové "alfa samce" a hajzlíky, aniž by zacházela do nějakých tabu témat či přehnaných extrémů a lámala to přes koleno. To se mi na ní vždy líbilo a zatím jsem měla to štěstí, že jsem od ní nečetla knihu, kde by na mě její příběh působil nějak mdle. Skandální titulky nebyly výjimkou a moc jsem se u knihy bavila. Ostré výměny názorů, nebojácná hlavní hrdinka, nekompromisní sexy šéf, vtipné hlášky a přirovnání, to vše tady najdete a nebudete se rozhodně nudit. Célian a Jude byli skvělá dvojka, která proměnila již otřepané téma a klišé na poutavou a čtivou jízdu jejich osudy. Za mě rozhodně Shen ano, a její Skandální titulky ANO ANO ANO! Za zmínku stojí i vedlejší postavy Avy a Graysona, které tomu dodávaly šmrnc a zejména jejich firemní chat a diskuze mě neskutečně bavily.
P.S. Kapitán Dobroser a Lord Voldezmrd made my day :D

Petra-1
27.09.2022 5 z 5

Četla jsem v originále již před nějakou dobou. Rozhodně patří k těm nejlepším od autorky.

Elize
27.09.2022 5 z 5

Super knížka! Rozhodně jsem byla spokojená, v knížce nejsou žádná hluchá místa, každý dialog byl bomba. mezi hlavními hrdiny to od prvního okamžiku neskutečně jiskří a každá jejich slovní výměna je prostě dokonale napsaná. To je přesně ten typ knihy, kdy byste mohli o hlavních hrdinech číst dál a dál a vůbec by vás to nepřestalo bavit. Célian byl takový ten klasický badboy v hloubi duše dobrý, trochu mi připomínal Viciouse ze série Hříšníci. Jude byla přesně prototyp hlavní hrdinky, který si snad každá čtenářka zamiluje. Za mě naprostá spokojenost, doporučuji!

terikus
27.09.2022 5 z 5

Parádní knížka! Žádná hluchá místa, děj má spád a zajímavé postavy. Miluju L.J.Shen!

lusitta05
25.09.2022 5 z 5

Tak túto rozprávku som si skvele užila. Vtipné, zábavné, paráda.

Ryorka
25.09.2022 5 z 5

Chtěla jsem se vrátit k trochu vážnější literatuře, ale neodolala jsem téhle novince mojí oblíbené romantičky. A nelituju! Takhle si představuju tu pravou oddychovku. Růžové, sladké klišé, ale s hlavními postavami jednajícími přiměřeně kýčovitě, rozumněj ne uplně debilně. Bylo to čtivé a nejednou jsem si uvědomila, že se gebím na tablet jak mimoň. Ano, tohle je přesně ta pohádka pro velký holky, jakou bych chtěla číst pořád.

milst
24.09.2022 5 z 5

Tak tohle byla opět skvělá jízda.
Od začátku do konce, jsem si to užívala. Určitě všem doporučuji.

moma08
24.09.2022 5 z 5

Jo, tak tohle bylo super!!!
I když to nebylo určitě něco originálního a takový příběh už jsem četla ve spoustě knih, tak mě tohle dostalo a jsem ráda, že tuhle knihu vlastním.
Opět se těším na další příběh, který nám autorka připravila.

evineckY
23.09.2022 5 z 5

Spoiler :
„Potřebuju, abys vzala moje možná a změnila ho v napořád.“

L. J. Shen opět nezklamala, kniha mě bavila a nasmála jsem se.
Určitě doporučuji romantikům :-)

„Miluju tě, Judith Penelope Humphryová,
zlodějko peněženek a fanynko Smiths.“
„Taky tě miluju, Céliane Jamesi Laurente,
chlape na jednu noc a studenej parchante.“

Njangu
22.09.2022 5 z 5

Přečteno!!! Asi tak k mému přesvědčení, že si budu knihy od L.J. Shen šetřit.
A opět nezklamala. Děj nebyl tak emocionální, narozdíl od ostatních knížek od této autorky, ale i tak to bylo super. Já se tolikrát zasmála.
Nádherná knížka, jen mám obavy, že jsem si nasadila vysokou laťku a teď se mně nebude nic líbit. Všem přeji, aby si to užili jako já.