Skandální titulky

Skandální titulky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496465/bmid_skandalni-titulky-HYx-496465.png 4 465 78

Célian Laurent. Manhattanský princ. Proslulý playboy. Dědic mediálního impéria. … A můj nový šéf. Mohla jsem na něj udělat dojem, nebýt těch nezapomenutelných chvil, když jsme se spolu minulý měsíc vyspali. Odešla jsem s něčím víc, než jenom oblažena orgasmy a příjemnou vzpomínkou – konkrétně s jeho peněženkou. Teď na mě zíral, jako kdybych byla špína pod jeho italskými mokasíny, a já si to mám nechat líbit. Jenže vtip je v tom, že Judith „Jude“ Humphryová nemá co ztratit. Holka z Brooklynu. Nechvalně proslulá svou svérázností. Dědička hromady lékařských účtů a roztrhané pohovky. Když se na mě z opačné strany pokoje dívá, vidím v jeho očích záblesk a to z nás dělá protivníky. On to ví. Stejně tak i já. Každý den v redakci je bitvou. A každá noc v jeho posteli válka. Ale v sázce je moje srdce a já se bojím, že zvednu bílou vlajku.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dirty Headlines , 2018

Michelleee
09.12.2022 5 z 5

Chuckinka Judith Humphryová a Célian Laurent. První kniha od autorky a spokojenost. První půlka mě bavila víc.

musivila
01.12.2022 4 z 5

Knihy L. J. Shen mám ráda. Ale tentokrát se mi postavy pod kůži nedostaly. Možná mě jen dostihla čtecí krize ...

kacenka6144
29.11.2022 4 z 5

Knížky téhle autorky mám přečtené všechny. Její styl psaní mi vyhovuje. Její příběhy nejsou úplně jednoduché, vždycky najde ještě nějakou zápletku, která klasický scénář těchto knížek trošku ozvláštní. Ale stejně se nejvíc těším na to závěrečné......až navěky. :-)

luzajickova
27.11.2022 5 z 5

Příběh byl krásný, i když předvídatelný, přesto se mi příběh moc líbil – žena, co si myslela, že se nedokáže zamilovat a muž, který si myslel, že si lásku nezaslouží. Célian, trochu neobvyklé jméno, ale přesto moc krásné, muž co si mě nakonec získal, sice parchant, ale srdce měl, i když si myslel, že žádné neměl. Jude mě hned padla do oka, měla srdce ze zlata, o tatínka se starala báječně, s velkou láskou a oporou. Mimochodem Jude taťka byl skvělý otec, moc jsem si ho oblíbila, narozdíl od Celiána rodiču, kteří byli dost mimo. Lily byla psycho, to co tam předváděla opravdu nemělo hranice, děsně mě štvala, a také neměla žádnou sebeúctu a myslela si, že jí vše patří, no jednoduše namyšlená a naivní pipina. Phoenix byl super, padl mi do oka skoro ihned i přes to vše co si prožil, hodně ho to poznamenalo, ale on se z toho dostal. Moc se mi líbil nápad autorky s těma botama aneb nálady podle barev, super nápad, trochu bych řekla, že to ten děj oživilo, u žádné autorky sem na toto ještě nenarazila, takže original nápad, tedy pokud někde jinde nebyl již použit.

Myška43
27.11.2022 5 z 5

,,Každý vztah, kterého se dotkneš, uvadne. Každé spojení, co vytvoříš, zanikne. Já nechci shořet. Chci rozkvést. Já si zasloužím kvést.“

Jasně, není to originální námět, jak už se tu zmiňuje. Takových podobných už jsem přečetla dost, ale já hodnotím plným počtem.
Miluju autorčin styl. Je to jako jíst svůj oblíbený dortík. Nemáte dost, dokud není talířek prázdný a už se těšíte na další porci.

,,Moje srdce není osamělé.Je naplněné, šťastné a úplné.A ze všeho nejvíc je...."

Leído
21.11.2022 4 z 5

Od autorky jsem četla všechny knihy, mám ji ráda a proto jsem měla velká očekávání. Jsem malinko zklamaná, protože námět nebyl nijak originální a já pořád čekala, že přijde něco, co v knihách se stejným námětem ještě nebylo. A toho jsem se bohužel nedočkala. Nebylo tam nic, kvůli čemu bych vám za rok dokázala říct, o čem ta kniha byla nebo jak na mě působila. Splyne mi s jinými. Nicméně nemůžu hodnotit hůř než čtyřmi hvězdičkami, protože nepopiratelným faktem zůstává, že knížka byla skvěle napsaná, čtivá a přečetla jsem ji jedním dechem.

michaela5515
20.11.2022 5 z 5

Ztím se mi od autorky líbily všechny knihy. Sinners of Saint asi nejvíc. Tato mě také bavila. Měla pár míst, které mě uplně nebavily, ale v závěru jsem byla spokojená. Chvílemi jsem se i zasmála. Těším se na další knihy. Skvělá oddechovka.

havrmoni
12.11.2022 3 z 5

U poslední přečtené knihy této autorky jsem psala že je to asi nejlepší co jsem od ní četla a ani tato jí nepřekonala. Stále jsem měla pocit, že jsem to už četla. Ne téma, ale situace a dokonce i to ,,polidštění" chladného šéfa. A to rozuzlení na konci plus podobnost osudů? s otcem, to bylo i na mě trochu moc. Jako oddychovka ano a autorka umí čtivě psát to zas jo, ale tentokrát to u mě na žádné wow nebylo.

Nermal
09.11.2022 3 z 5

Moje první setkání s touto autorkou mi přineslo trochu zklamání, čekal jsem víc. Asi na základě komentářů ke knihám této autorky zde.
Dobře se to ale četlo a vlastně to byl standardní příběh v rámci tohoto žánru zasazený do prostředí zpravodajství. S trochou bahna a aférek v prostředí, kde se točí velké peníze.
Jude byla nejsympatičtější postavou, škoda že ty ostatní, vedlejší, nebyly víc rozpracované.

Jeanine8
01.11.2022 2 z 5

Začátek sliboval zajímavou četbu, ale od půlky už jen nuda.....

ardeas
31.10.2022 3 z 5

Stale uvazujem, ako sa k tej knihe postaviť :) Mam rada styl hate love a tu to bolo vykresane do mramoru tak hrubym a vulgárnym sposobom, až mi to lichotilo. Celian bol pecka. Presne takto si myslim ze uvažujú muži. Stroho, prakticky, žiadne omáčky a s nicim sa nes**u.
Na druhej strane, Jude mi isla mnohokrát na nervy. A ani neviem preco? Vsetko bolo v celku rozumne a chapala som to. Az ku koncu to bolo az moc sladké a popravde sa bijem hlavou o stenu, na čo citam v knihach epilogy, lebo mam z nich vzdy cukrovku a pokazia mi z knihy dojem.

Vseho vsudy, najviac mi sadol štýl, co do obsahu, ako napísala Andrejka91, uz tu takéto nieco bolo :))

Kristy.Seb
31.10.2022 4 z 5

Srdce je osamely lovec. Orgány jsou jako lidé. Potřebuji společnost, nějakou zálohu, na kterou se mohou spolehnout. Proto máme všechno po dvou: plíce, mandle, ruce, nohy, palce, oči, nosní dírky,rty a všechny ty zuby. Jenom srdce pracuje osamoceně.

Nikdo není tak hluchý jako ten, co odmítá poslouchat.

Aby ses nauči, jak milovat, musíš se nejprve naučit, jak žít.

Každý příběh má dvě strany.

Čtivý příběh.

MAU256
28.10.2022 5 z 5

Zase jeden krásně romantický příběh s nádechem sexu. Takovýchto knížek, kde on je milionář a ona nemá nic je na trhu víc než dost, ale i přesto v dnešní době není na škodu si takový příběh přečíst, i když za pár měsíců si nebudete třeba podrobnosti pamatovat. Ale i tak, příběh byl hezky psaný. Célian byl parchant, který na nikoho nebral ohledy a vzhledem k tomu, jaká rodina ho vychovala, není se čemu divit. Judith měla velké srdce, které se v jednu nešťastnou chvíli rozbilo. Vešla do baru a tehdy se začne odvíjet "jejich" příběh. Ani jeden z nich to neměl jednoduché a možná proto se k sobě tolik hodili. Romantický příběh, který můžu jen doporučit.

Andrejka91
28.10.2022 3 z 5

Bylo to pěkné, četlo se to dobře ale nic nového pod sluncem. Je to tuctový příběh, který tu byl milionkrát. Další kniha, u které zítra nebudu vědět o čem byla. Autorka to umí rozhodně líp, tohle byla oddechovka, stylu nenadchne - neurazí a že by mi postavy, kromě těch dvou hlavních, byly nějak sympatické, se rict nedá.

Mišutamyš
27.10.2022 2 z 5

První knížka od L. J. která mě vlastně ani moc nebavila. Děj je tak předvídatelný, až je to trapný. Stejně tak už mě nebaví to, jak si opět oba hlavní hrdinové lžou do kapsy, že vůbec, ale vůbec, nejsou celí pryč jeden z druhýho a záměrně se odhánějí, aby vzápětí s obrovským překvapením zjistili, že se vlastně milujou. Prostě nic novýho, pořád tatáž šablona, která na mě už tak nějak nefunguje.
Zároveň mi obě hlavní postavy přišly tak nějak plošší, bez hloubky, oproti hrdinům z předchozích knih.

Kubikuli
26.10.2022 2 z 5

Měsíc.... měsíc jsem tuto knížku měla rozečtenou..Jedna z těch, kde nechápu tak vysoké hodnocení. Vždyť se to nedalo číst. Kromě Jude byly všechny postavy příšerné, postrádalo to kapku normálního humoru... A je přitažlivost a přitažlivost. Prostě fakt ne.

Holubicka1
25.10.2022 4 z 5

Když to mezi těmi nejnepravděpodobnějšími lidmi zajiskří a přitažlivost je tak silná, že se od sebe nemůžou držet dál. Skandální titulky je žhavá kancelářská romance od L.J.Shen, kterou by jste neměli minout.

Judith "Jude" získá svou vysněnou práci a doufá, že se díky svému zápalu jednou stane úspěšnou reportérkou. Proto je pro ní překvapení, když zjistí, že její šéf je chlap s kterým měla nejlepší a nejžhavější noc ve svém životě a nikdy se neměli už potkat.

Célian Laurent je manhattanský princ, který je chytrý, nemilosrdný ďábel a k tomu všemu má ještě nevymáchánou pusu, která svádí k hříchu. Pod tím vším se, ale navíc skrývá chlap, který by pro tu pravou udělal cokoliv.

Ona má pěkně ostrý jazyk a nebojí se ho použít a on je prostě sexy zmetek, který si nebere servítky. Jejich dohadování je o to lepší, plné vášně a touhy. Postupně se bortí jejich obranné zdi a pomalu se do sebe zamilovávají.

Měla jsem trochu obavu, protože ne každá knížka se mi od L.J.Shen líbí, ale tohle bylo skvělé. Pro mě je to jeden z příběhů, který mě bavil od začátku až do konce. Skandální titulky jsou chytré, vtipné a plné vášně. Nechybí majetnický chlap, drzá krásná hrdinka, která si stojí za svým. Najde se tam i drama, zrada v rodině a samozřejmě i láska.

Raislin
23.10.2022 4 z 5

Ach, zase jedna pohádka, kterých je milion! Příběh je od začátku celkem předvídatelný, ale je hezky napsaný a dobře se čte. Taková oddechovka, která neurazí.

Michalka24
22.10.2022 5 z 5

Svieze, iskrive ,sexi a vtipne. Amen.

hana1039
21.10.2022 3 z 5

Tak asi budu možná jediná, která dává jen tři hvězdičky... důvod - jsem trochu zklamaná,nic moc se nedělo, až ke konci,a to její série Hříšníci byla a je pro mě top! No,jak se říká ,, každý den není posvícení,,. Chyběl mi pořádný děj, napětí, né jen se ,, válet,,v posteli...( případně někde jinde ) ... klidně ať si v knížkách je erotiky, kolik chce,ale musí to být okořeněno taky příběhem, který vás vtáhne do děje... mě moc née... jinak L.J.Shen mám moc ráda, ale tohle se moc nepovedlo ...