Selfies

Selfies https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375825/bmid_selfies-gMU-375825.png 4 1318 1318

Případy oddělení Q série

Sedmý případ oddělení Q. Vedení kodaňské policie usoudilo, že počet objasněných případů oddělení Q je výrazně pod hranicí očekávání. Prokázat opak dostává za úkol Rose, která se ale propadá do psychického pekla, jehož kořeny sahají hluboko do temné minulosti. Mezitím v kodaňském parku najdou zavražděnou starší paní, šílený řidič zahájí smrtící hon na mladou ženu a jinde se plánují další trestné činy: děje se to bez vzájemné souvislosti, nebo mají případy něco společného? Carl, Asad a Gordon stojí před záhadou dalece přesahující všechny, které dosud řešili. A jejich kolegyně Rose má vážné problémy. Čtveřici chybí jeden člen, a jak se zdá, smůla se jí lepí na paty. Dokážou zabránit zavření oddělení Q a zastavit zabíjení v Kodani?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Selfies , 2016

slunečnice777
06.06.2019 5 z 5

Pokračování mě uchvátilo. Kdo neumí vypnout mozek a bavit se příběhem, hledá chyby, myslím že si málo kdy užije nějaký příběh. Jsem v tomto asi příliš jednoduchý, za mě velká spokojenost. Těším se na pokračování jak to vše dopadne s oblíbenými postavami. Čtu komentáře a občas se opravdu divím. Škoda že nemohu popít s Asadem jeho oblíbený čaj a popovídat. Chtěl bych být aspoň průměrný spisovatel. Ale co, čtu, dýchám, jsem s nohama na zemi.

Pavlnka
06.06.2019 4 z 5

Toto pokračování mě moc nebavilo. Trochu moc přitažené za vlasy.

Mynny
05.06.2019 2 z 5

Cože? Tuhle strašnou slátaninu opravdu napsal Jussi Adler-Olsen? Ne, nevěřím, že si nenajal nějakého začínajícího ghostwritera, protože to byl fakt hrůza. Hlavní linka je úplně dementní a Rose to nevytáhne ani na tři hvězdičky. Jediné napětí a strach, které kniha vyvolá je, jestli další díl nebude ještě horší.

Gabri-88
30.05.2019 3 z 5

Zbytecne rozvlacne. Jako obvykle mam pocit, ze hlavni postavou je ve skutecnosti Asad. Jen tentokrat byly velbloudi poucky slabsi nez v predchozich dilech. Rosin udel je sice smutny, ale bohuzel me to vubec nedojalo

DarekDevil
23.05.2019 5 z 5

Méně humoru (to mně mrzí) než v předchozích dílech, trochu dějově překombinované (a ne moc věrohodné), ale přesto stále velmi čtivé a bavící. Myslím že autor tu zápletku mohl zjednodušit a přidat více svého typického humoru.

polednice1705
21.05.2019 4 z 5

Nebyla to úplně ta nejlepší kniha z celé série, ale vždycky není posvícení, na můj vkus trošku moc zápletek a laxní přístup k vyšetřování, ale jinak se poslouchala moc pěkně. Těším se na další....

šipek
20.05.2019 4 z 5

Tuhle sérii detektivek s oddělením Q miluji. Mám je přečteny vše postupně. Tato kniha se mi zdála asi z celé série nejslabší nebo mám již u tohoto autora laťku dost vysoko. Ale detektivka je to dobrá a určitě stojí za přečtení. Čekám na další pokračování.

lenysek69
18.05.2019 5 z 5

Tento poslední díl se mi moc líbil. Jelikož jsem si za těch prvních 6 dílů vytvořila k hlavní trojici (teď už vlastně čtveřici) vztah, tenhle příběh jsem opravdu prožívala. Byla to kniha, která mě chytla za srdce. Jen doufám, že nebyla poslední.

faba
16.05.2019 2 z 5

Parafrázuji Cimrmana: „Když to srovnám s výletem na Kokořín...". Asi tak nějak mě kniha oslovila. Nejhorší od tohoto autora (četl jsem všechny co u nás vyšly). Pro mě! Proč?
Moc případů najednou začali řešit kluci z oddělení Q. Chvilku jsem se v tom ztrácel, a někdy mi to nebylo jasné, kdo je kdo, a proč se objevil zrovna tam, a tak podobně. Trochu chaotické. I řešení problému jejich kolegyně jsem moc nechápal. Případy a problémy byly tak triviální, že by je vyřešil i kreslený detektiv Štika v Ohníčku. Ale možná je chyba ve mě. Proč ne!
No zkrátka... „Když to srovnám s výletem na Kokořín!"

Hugola
14.05.2019 5 z 5

Opět skvělý díl a zápletka jakbysmet.

BlackBlade
14.05.2019 3 z 5

Souhlasím, že je to zatím nejslabší kniha série, ale i tak je to dobrá detektivka.
A dále souhlasím, že na světě žije spousta naprosto zbytečných lidí, jen nevím, zda bych je dokázal přejíždět autem. Možná třeba nějaké nucené práce? Ehm... počkat... to už taky zkoušeli, jen v jiném vládním režimu. No, tak nevím, chtělo by to asi hlubší zamyšlení nad tímto problémem.
Mně naopak asi nejvíc překvapil stav Rose a tahle zápletka byla kořením celé série. A taky se těším na další knihu :)

March
04.05.2019 3 z 5

Byla zvědavá, jak nám to autor namíchal....zapletek poměrně dosti a občas to bylo takové krkolomejsi...napětí tam ani nebylo...moc se mi tam nehodila zápletka s Rose...no, nebyla jsem z knihy nadsena. Ale určitě vyckam na další díla od autora, jsem jeho věrný čtenář. I když poslední dvě knihy mě tedy neuspokojily, oproti jeho předešlým dílům, z kterých jsem byla nadšená.

axspevak
29.04.2019 3 z 5

Vsechny jeho knihy jsou skvele,jedny z mych nejoblibenejsich.Jen tuhle bych si uz znovu neprecetla. Na muj vkus se tam moc tlacilo na pilu,aby vse souviselo se vsim.Nekdy jsem uz neverila,ze by se to takhle mohlo odehrat.Ale stejne jsem rada,ze ji napsal a ja ji cetla :)

diNov
28.04.2019 4 z 5

Napínavé, přečtené jednim dechem.

Layyen
28.04.2019 5 z 5

Oddělení Q nezklamalo, vždy to má říz od začátku do konce :) doufám že to nebyla poslední kniha z této serie, vždy se těším když něco takovýho vyjde :)

adulik23
21.04.2019 3 z 5

Začiatok nuda, napokon sa to ale rozbehlo a koniec už bol v pohode, aj tak najslabšia kniha série...

Polinius
19.04.2019 4 z 5

Těžko hodnotit.
Ona ta kniha není tak dobrá, ale má prostě tolik stránek, že si tam každý najde svůj oblíbený motiv. :-)
To čtenář si dělá za pomoci knihy vlastní ,,Selfies".
Komu asi bude fandit? Najde pochopení pro mstitelku?
Může být vražda někdy prospěšná věc?
Kniha má velice dobře odpozorovaný současný svět a nesnaží se odpovídat na nějaké současné problémy, jen je prostě koncipovaná na co největší efekt.

Bar16
16.04.2019 4 z 5

Rozhodně jeden z lepších dílů oddělení Q. Co mě mrzí, že jsem to četla v dost divném rozpoložení, takže jsem knížku přetahovala v kabelce už hodně dlouho a četla ji denně snad po kapitole či dvou. Čtivá byla hodně, ale krizi nepřekonala. Příběh ovšem dobrý, pěkně promyšlený a snad s pokračováním :-)

IHT
15.04.2019 5 z 5

Vyborny prirustek do serie z Oddeleni Q. Skvele charakteristiky hlavnich postav. Mozna trosku sablonovite ci cernobile, ale uveritelne. Zapletka s rukojmim v koupelne vypada prvoplanova (treba pro zfilmovani? ;)), ale byla napinava :)

Evišťátko
11.04.2019 4 z 5

Já si tímto dílem v sérii spravila chuť po Nesmírném. Ano,není to autor ve své plné kondici jak jsem u něj byla zvyklá v předchozích románech,rozuzlení zápletky možná méně překvapující a snad i tak trochu odbyté,ale za hlavní dějovou linii považuji příběh Rose.