S láskou Rosie

S láskou Rosie https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223903/bmid_s-laskou-rosie-65f864f767841.jpg 4 1165 289

Hlavní hrdinovia, Rosie a Alex sú najlepší kamaráti. Ich vzťah je zo dňa na deň pevnejší a krajší, no ich cesty zakaždým niečo rozdelí. Keď sa Alex musí s rodičmi z Írska presťahovať do Bostonu, obaja tínedžeri kujú plány, že príde Rosie študovať do Bostonu. Tesne pred odletom sa však Rosie opije na záverečnom plese a otehotnie s chlapcom, ktorého s Alexom neznášali. Sny o vysokej škole, Alexovi, o závratnej kariére sa rozpadnú ako domček z karát a osud sa s hrdinami ešte poriadne zahrá. Kniha S láskou Rosie je zaujímavo poskladaná z listov, e-mailov i četov a určite vás udrží v napätí až do poslednej stránky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Love, Rosie , 2004

baru746
04.01.2021 5 z 5

Moc se mi kniha líbila. Když jsem se pak podívala na filmové zpracování, byla jsem hrozně zklamaná. Totálně knihu znehodnotili a udělali z ní puberťáckou slaďárnu.

zdenkacte
15.12.2020 4 z 5

Milý příběh, na romantiku i celkem solidně napsaný.

Fonendoskop
17.09.2020 5 z 5

Romantické knihy nevyhledávám. Ale Rosie s Alexem si mě získali, příběh je vyprávěn jinak, než jsme zvyklí a v tomto případě je to geniální. Dopisy neříkal vše, spoustu věcí si musel člověk domyslet, ale bylo ta tak příjemné, navíc se to četlo velmi dobře a rychle.
Film je také povedený, až na několik nesrovnalostí, ale tak to bývá.
Asi všichni víme, jak to dopadne, ale tihle dva hrdinové si svoje štěstí doopravdy zaslouží.

petra3597
22.07.2020 5 z 5

Příběh milý a dlouho dlouho plný ocekavani,aby už konečně dvě poloviny spojily se v jednu celistvou,která se hledá většinu života.

Jessie_
30.06.2020 5 z 5

Trochu mě zaskočilo, jakým stylem je příběh napsaný, ale zvykla jsem si překvapivě rychle. Musí se číst taky trochu mezi řádky, ale je to fakt krásný počtení. Stejně tak můžu doporučit i film!

Charmedka
20.06.2020 4 z 5

Kniha je určitě zajímavá v tom, že je psána v dopisech a e-mailech. S Alexem a Rosie se seznámíme v době jejich dětství v pěti letech. Už v této době mají mezi sebou silné přátelské pouty. Hned na to skončíme do období jejich pubertálních let a na to dospělosti, kdy každý žije už svůj vlastní život, ale přesto spolu neztrácí kontakt.

jitka7
18.06.2020 2 z 5

Kniha je strašně dlouhá, už v půlce jsem se začala nudit a vlastně to vše bylo pořád dokola jen s odstupem času. Ale co mě překvapilo a asi i nakrklo byl konec. To jako fakt? Asi nemám takovou povahu a nedokázala jsem pochopit, že je prostě takový problém vyslovit to. Že se opravdu během 40-ti let nenajde čas na to říct si to. Taková ztráta času, všeho. Možnosti mít spolu vlastní dítě. Nevím. Dočetla jsem to a měla jsem pusu dokořán a říkala jsem si, takhle to teda končit nemělo.

Nikky000
11.05.2020 3 z 5

Citlivý a mile napsaný příběh. Na můj vkus je kniha zbytečně dlouhá a proto leckdy ztrácí tempo. Hlavní postavy jsou sympatické a vcelku si vás získají.Ztráta času to není, takže doporučuji každému kdo si chce oddychnout a přijít na jiné myšlenky.

Surikata369
09.05.2020 3 z 5

Taková příjemná, oddychová, romantická kniha. Je psaná formou mailů a dopisů, což ji činilo zajímavější. Jediný co bych tak vytkla - kdyby autorka odpustila pár desítek stran, tak by to ničemu nevadilo, občas třeba to tlachání na tom fóru mi přišlo tam úplně nadbytečný… Ale jinak vcelku dobrý pocit z této knihy mám.

hana17.1.
28.02.2020 5 z 5

Krásná kniha, vžijete se do životů hlavních hrdinů a prožíváte vše spolu s nimi.
Romantika jak vyšitá.

LucaR8
15.01.2020 5 z 5

Nejprve jsem viděla film a zamilovala jsem se tak moc, že jsem prostě musela mít knihu. Miluju ten příběh. Nádherná, vtipná a originálně psaná kniha

Beky
13.11.2019 5 z 5

☆ báječný příběh, příjemné tempo, milé postavy :))
☆ čtení se neobejde bez pousmání a občasné slzičky v oku :) ♡
☆ tuto knihu si nelze nezamilovat! ♡ :)

Gabika9
02.11.2019 5 z 5

Zajímavá forma psaní pouze různým dopisy, maily a chaty. Příběh roztomile sladký s dobrým koncem... U mě za plný počet.

smejkalova.m
21.09.2019 5 z 5

Přečetla jsem za pár dní na dovolené. Příjemná oddechovka, film se mi asi líbil trochu víc. :)

Eerian
10.08.2019 5 z 5

Precteno jednim dechem :-)

Kizi
02.08.2019 4 z 5

Krásná oddechová knížka o příběhu dvou přátel, kterým život házel klacky pod nohy. Dost předvídatelná, ale příjemná :). Doporučuji :)

Romča11
10.07.2019 5 z 5

Tohle je báječná knížka o tom jak se dva lidi milují celý život, ale bojí si to přiznat. Sice je to napsané formou dopisů, mailů, pohledů atd., alw stejně je to úžasná knížka kterou bych každýmu doporučila :)

Maky1711
16.04.2019 3 z 5

moc pěkné :)

elinka8578
24.03.2019 5 z 5

Skvělá kniha

Damonka12
13.03.2019 3 z 5

Knihu bych zařadila do průměru, je to taková super oddechovka a je velmi zajímavý ten styl, kterým je napsána, ale na druhou stranu se to velmi vleklo a kniha mohla mít klidně o 150 stran méně.