S láskou Rosie

S láskou Rosie https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223903/bmid_s-laskou-rosie-65f864f767841.jpg 4 1165 289

Hlavní hrdinovia, Rosie a Alex sú najlepší kamaráti. Ich vzťah je zo dňa na deň pevnejší a krajší, no ich cesty zakaždým niečo rozdelí. Keď sa Alex musí s rodičmi z Írska presťahovať do Bostonu, obaja tínedžeri kujú plány, že príde Rosie študovať do Bostonu. Tesne pred odletom sa však Rosie opije na záverečnom plese a otehotnie s chlapcom, ktorého s Alexom neznášali. Sny o vysokej škole, Alexovi, o závratnej kariére sa rozpadnú ako domček z karát a osud sa s hrdinami ešte poriadne zahrá. Kniha S láskou Rosie je zaujímavo poskladaná z listov, e-mailov i četov a určite vás udrží v napätí až do poslednej stránky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Love, Rosie , 2004

s_lina
23.03.2012 4 z 5

Krásna kniha, nemohla som sa od nej odtrhnúť, veľmi pútavá, len koniec ma trošku sklamal (čakala som veľkolepejšie vyvrcholenie)

pufina
07.02.2012 5 z 5

Musim zdůraznit jeden důležitý fakt a to, že já příliš ty "romány pro ženy" nečtu, tedy skoro vůbec.. Where Rainbows End je obrovská vyjímka a nezbývá mi nic jiného než říct, že je svým stylem naprosto úchvatná.. Prostřednictvím dopisů a e-mailů se čtenář dostává do vztahu Rosie a Alexe.. Tak jednoduše napsaná kniha a přitom tak krásná..

-Lenicka-
30.06.2011 3 z 5

Celkem hezká knížka, ale celkově mne moc neoslovila, podruhé bych asi nečetla :-/

Charmedka
14.03.2011 4 z 5

Knížka hezká,ale přišla mi už šíleně zdlouhavá. Ovšem to jak je to psaný v mailech a dopisech je velice zajímavý. ;)

Brambu
10.01.2011 5 z 5

Naprosto strhující příběh, který Vás vtáhne do děje i přes jeho zvláštní formu napsání... Moc se mi to líbilo a není to jen tím šťastným happyendem.

Jahoda
28.12.2010 5 z 5

Několikrát čtená srdcovka mých pubertálních let.

bovinka
30.11.-0001 5 z 5

Moc hezké, po delší době pohodová knížka.

Infary
30.11.-0001 5 z 5

Úžasná knížka. Psáno většinou ve formě mailů a dopisů, ale vše se bez problémů pochopí.
Jediné co se mi nelíbí, jsou věkové posuny. Začnou na pěti, pak jsou najednou náctiletí a o pár stránek dál dospělí.. I když i to přispívá k celkovému kouzlu.

Ifuška
30.11.-0001 5 z 5

nejhezčí knížka od cecelie :). ze začátku mi trvalo zvyknout si na styl, jakým je psaná, ale pak mi to chytlo a slzička na konci též ukápla :D.