Pláž v Chorvatsku

Pláž v Chorvatsku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433347/bmid_plaz-v-chorvatsku-EtN-433347.png 4 1522 1522

Maddie je milá a rozumná třicetiletá žena, ale má i svou bohémskou stránku: vystudovala dějiny umění a chtěla by se prosadit jako výtvarnice. Zatím neměla štěstí, je bez peněz, a tak přijme nabídku letní brigády: bude pracovat jako hosteska na luxusní jachtě v Chorvatsku, na které se plaví parta přátel z módní branže. Práci jí dohodila kamarádka Nina, jejíž bratr Nick je jedním z hostů na lodi. Pochází z úplně obyčejné farmářské rodiny, ale teď chodí s modelkou Tarou, se kterou se seznámil, když na jeho farmě probíhalo focení módy. Maddie se snaží obstát v roli hostesky a vyhovět zhýčkaným hostům, jenže arogantní Tara jí to moc neulehčuje. Mezi Nickem a Tarou to začíná pomalu skřípat, přece jen pocházejí každý z jiného světa. O Maddie se zajímá jeden z hostů, hezký a bohatý Simon, který oceňuje její výtvarný talent a plné křivky – myslí to ale upřímně? Zároveň si Maddie uvědomuje, že se jí čím dál tím víc líbí Nick…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Secret Cove in Croatia , 2019

Doubravka1975
11.07.2021 5 z 5

Skvělý romantický letní příběh. Ideální čtení na pláž i když přečteno na Vranovské pláži , díky Nickovi a Maddie jsem stihla být i v Chorvatsku ( Hvar, Brač, Bol...)

NannyOgg24
03.07.2021 5 z 5

Krásná romantika. Pochopitelně předvídaný konec, ale to knize nic neubírá na kráse.

Ternem
29.06.2021 4 z 5

Přesně takovou knihu jsem sháněla. Letní pohoda čtená jedním dechem, jen škoda konce, který čím víc se blížil, tím víc růžověl.

EmillyT
22.06.2021 3 z 5

Opět prima letní odpočinkové čtení a konečně jsem se dočkala i místa, kde jsem již byla. Líbí se mi propojení postav z předchozích dílů, a že se jejich příběh dál vyvíjí, i když jen okrajově.

zaba335
21.06.2021 4 z 5

Ze začátku pomalý rozjezd, poté se to zlepšilo a autorka nasadila klasickou romantickou laťku. Obě postavy mi byly velmi sympatické už od začátku a velmi jsem doufala v dobrý konec, který nakonec byl :)

Sixao
21.06.2021 3 z 5

Bylo to předvídatelné, ale v tom je právě kouzlo této odpočinkové literatury. Přenesla jsem se do oblíbeného letoviska a o to víc se těším na letošní dovolenou u moře v Chorvatsku.

Modrina
20.06.2021 4 z 5

V tomhle příběhu je hodně klasických klišé - ale když člověk nechce moc přemýšlet, navíc je venku vedro, je tohle ideální čtivo. :)

Kaja1
04.06.2021 4 z 5

Tak to byla příjemná oddychovka, jenom mi k tomu chybělo to moře a bylo by to dokonalé. Doufám, že autorka bude v sérii Romantické útěky pokračovat.

kkouzlo
04.06.2021 3 z 5

Nejdříve jsem četla Pekárku v Brooklynu, kdy se mě příběh a umístění děje líbilo. Asi jsem byla namlsaná, ale Pláž v Chorvatsku bylo oproti předchozí knize zklamání, dost jsem přeskakovala a některé postavy mě obžovaly. Dalším knihám dám ale šanci :)

vendysantos
18.05.2021 5 z 5

Jelikož na sebe jednotlivé díly romantických útěků nenavazují, přečetla jsem si Pláž v Chorvatsku po prvním díle. Tato kniha je mi bližší svým prostředím, protože jsem v Chorvatsku byla a zmiňovaná místa jako např. Split, Hvar jsem navštívila. Dokázala jsem si představit, kde se zrovna hlavní hrdinové nachází. V knize je mnoho nepravděpodobných situací a náhod a konec je pohádkově romantický. Ráda si přečtu i zbylé díly, protože takové knihy se opravdu čtou samy.

Jenny3
12.05.2021 3 z 5

Ačkoliv mě to mrzí, tak tento díl je pro mě nejslabším článkem Romantických útěků (a to mám přečtené i následující díly až po Čajovnu v Japonsku). Autorka navázala na Cukrárnu v Paříži - a to je super - ale bylo celé takové nemastné neslané, jako by se do psaní nutila, aby nám poskytla příběh i o Maddie. Nevím, tohle nějak nevyšlo....

kramver
03.05.2021 1 z 5

(SPOILER) V době nucené karantény jsem se uchýlila i k oddychovější literatuře a zaujala mě série této autorky. Musím říct, že dokáže namíchat přesně takové esence, které zahřejí na duši a zvednou náladu. Dostala jsem tak přesně to, co jsem od knih očekávala. Ale poslední kniha Pláž v Chorvatsku byla z celé série nejslabší a pro mě spíš zklamáním. Příběh plný klišé, plochých postav, ne příliš uvěřitelných situací, přehnané hysterie a snobismu. Jako by všechny modelky musely být nutně rozmazlené bulimičky nebo zlatokopky, muži troubové, kteří jim to trpí a baculatá hodná holka jim nakonec všem vytřela zrak.

Renata_A
24.04.2021

Knihu som docitala s obrovskym premahanim. Vela pasazi som musela vynechat a preskakovat, lebo tie opisy boli nudne, otravne. Postavy (niektore) boli povrchne a trapne. Asi najslabsia kniha od autorky. Ani jednu hviezdu si nezasluzi.

Buchtičkajani
20.04.2021 5 z 5

Je to romantika, ale příjemná a vůbec mi nevadilo, že hned víte jak to dopadne. Ve chvíli, kdy v dubnu za okny sněží, mrzne, bylo moc fajn ponořit se do knížky plné slunce, moře. Některé místa v příběhu, jsem v Chorvatsku navštívila,tak to pro mě bylo i jako vzpomínka na dovolenou.

jes09
18.04.2021 5 z 5

Z prvu jsem byla skeptická, začala jsem číst s předsudkem ke knize. Nevím jak se to stalo, ale během jednoho nádechu jsem byla na konci knihy. Byl to tak krásný odpočinek. Kniha je natolik čtivá, že jsem si ani jednou neuvdědomila na jaké stránce čtu.

LenSiri84
14.04.2021 2 z 5

Autorka pekne popísala Chorvátsko. Maddie je sympatická postava avšak ostatné postavy hostí okrem Siri a Nicka boli skôr iritujúce. Niektoré pasáže by autorka mohla radšej vynechať spolu s jednou stále sa opakujúcou témou, ktorá bola naozaj rušivá. (keď ste si knihu prečítali, hneď budete vedieť čo tým myslím :))

toulava
11.04.2021 2 z 5

Asi jediná, co jsem od autorky četla a nebyla vůbec zajímavá. Hlavní hrdinka byla vykreslená až moc kyčovitě, totéž hlavní hrdina. Z kterého mi občas rozum šel kolem. Zbytek postav jsem měla chuť rovnou vyhodit z té jachty.

Adelen
11.04.2021 3 z 5

Tato kniha mi moc nesedla, čekala jsem od ní víc. Děj byl docela planný, od začátku se dalo předvídat, jak to dopadne. Zklamaly mě dialogy, které byly takové nijaké, nedotažené do konce, chyběl mi humor. Navíc mi postavy nebyly sympatické. Nicméně je to rychlá oddechovka, nic náročného, ideální třeba na tu chorvatskou pláž.

LiLinka
28.03.2021 5 z 5

Moje čtvrtá přečtená kniha ze série romantické útěky byla opět lahoda. Čte se sama, vykouzlí vám úsměv na tváři a příjemně navodí pocit sluníčka, moře a dovolené. Teď je to zaručeně to, co každý z nás potřebuje aspoň v těch představách.

Páájinka
17.03.2021 5 z 5

Další skvělý románek od autorky. Čtu, čtu a najednou je konec. Těším se na další díly.