Andělé a démoni

Andělé a démoni https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170/bmid_andele-a-demoni-OwC-170.jpg 4 5425 559

Robert Langdon série

V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód. Langdon je při návštěvě Evropy povolán k případu rituální vraždy, k jejímuž objasnění může přispět díky své znalosti v oboru kódů a šifrování a dějin tajných společností.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Argo

Angels & Demons , 2000

Val
01.02.2011 5 z 5

Dle mého lepší než Šifra....asi od něj nejlepší....

michtry
18.01.2011 5 z 5

Ještě lepší nez první.

kearra
18.01.2011

Miluju tuhle knihu. Nemohla jsem se odtrhnout:) Nepřestává mě udivovat Danova bohatá fantazie, příběh je navíc zasazen do velice atraktivních kulis

Luis
08.01.2011 5 z 5

Nevím, o kolik je dražší, ale rozhodně se vyplatí pořídit tohle vydání s obrázky, kde je mnoho zajímavých fotek Říma a prožitek z četby mám větší :)

LilyFair
30.11.-0001 5 z 5

Úžasně dobře čtivá! (to hovoří za vše).
A co mi stále vrtá hlavou: Doprčic... Je to opravdu jenom fikce?

Kermisee

Tato kniha neměla chybu!
Rychlý spád, skvěle čitelná. Lehce, plynule. Napínavá do poslední chvíle. Rozuzlení mi opravdu dalo do těla, jelikož "vraha" jsem měla nesmírně ráda.
Filmová verze je taktéž velmi vydařená. Kniha Andělé a Démoni si mě získala zřejmě nejvíce, co se týká Brownovy tvorby.
Vřele doporučuju!

Klárka

není co dodat ... je supééér =D všem doporučuju =D

jana.150
30.11.-0001 5 z 5

Já si myslim ze tahle knizka je hrozne napinava a bavila me daleko vic nez ,,Šifra" nemohla jsem se ani nadechnout a kolikrat ten dej byl hrozne zapeklitej i kdyz nejsem na dejepis a podobny predmety tohle me opravdu zaujalo od ty doby co jsem si precetla 1 dil musim cist dalsi Browny knihy skoda ze jich ma tak malo ale doufam ze jeste nejakou napise

Mary
30.11.-0001 5 z 5

Nijak moc mě neberou ani historie ani fyzika, ale tahle kniha mě naprosto dostala... Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Ruw
30.11.-0001 4 z 5

Knížka se četla samovolně a nenudila, ale skok z letadla, kdy se hrdina stává doslova nesmrtelný a klišoidní konec si přece jen mohla odpustit.

Dejf42
30.11.-0001 5 z 5

Stejně čtivá a napínavá jako Šifra. A stejně jako u Šifry, pokud člověk moc nehloubá nad fakty, je to bezvadné počtení.

Sojkicz
30.11.-0001 5 z 5

Nechápu proč se šifra líbila víc, proč je o tolik slavnější. Mě toto dílo uchvátilo ještě o něco více... Nevím co bych vytknul.

Brockchen
30.11.-0001 5 z 5

Taky si troufám napsat,že se mi líbila víc,než "Šifra".Je pravda,že něco je tam hodně nadneseno, ale to se dá myslím přehlédnout.

moonell
30.11.-0001 5 z 5

Řekla bych, že Da Vinci je opravdu přeceňovaná kniha - za mě Andělé vedou.

cielle
30.11.-0001 5 z 5

Da Vinci code se mi líbil možná o něco víc, ale jinak je i tato knížka od spisovatele Browna velmi napínavá, má strhující děj, a když už začnete číst, těžko se odtrhnete. Robert Langdon je myslím sympatická postava a baví mě s ním prožívat jeho zážitky:) Jsem velmi zvědavá na filmové zpracování!

luciekla
30.11.-0001 5 z 5

Podle mě nejlepší knížka, kterou jsem od Browna četla. Da Vinci Code se mi tolik nelíbil, asi proto, že jsem na něj slyšela samou chválu a hodně očekávala. Od Andělů jsem nečekala nic a byla jsem nadšená.

Monkey
30.11.-0001 5 z 5

Code je rozhodně lepší - má prostě zajímavější námět a jak řekl brácha, není tak přehnaný. prostě všechno co se tam děje by se mohlo stát - jeďte do CERNu a chtějte ukázat futrál s antihmotou - s tím Brown trochu předstihl dobu.

marrra
30.11.-0001 5 z 5

Mě osobně se knížka moc líbila. Dokonce možná víc než DaVinci code.

Marty
30.11.-0001 4 z 5

Vcelku dobrá knížka, ale mám pocit, že je místy až moc překombinovaná. V porovnání s DaVinci Code je o něco málo slabší.