Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2902 2902

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Magnovak
08.05.2017 4 z 5

Carter je prostě dokonalý! Takhle si představu super detektivky - sympaťáci policajti, sem tam ženská, brutální vrah, který je geniální, čtivé a krátké kapitoly a drsné popisy místa činu. Nemluvě o promyšlených zápletkách a motivech. Sérii rozhodně přečtu celou.

Noční lovec - no já nevím, na jednu stranu je tu podle mě geniálně vykonstruované vrahovo trauma, na stranu druhou mi to tentokrát přišlo takové utahané. Ale i tak je to prostě super thriller. Zatím u mě stále vede Popravčí. Hned se vrhám na Sochaře :)

Lenyaa
02.05.2017 5 z 5

Opět brutální, opět čtivé, opět napínavé, proto opět 5*!!! :)

Vampiras
01.05.2017 4 z 5

Děj se bohužel táhl bezmála 3/4 knihy a v jednu chvíli prostě jen tak chytil spád a vy jste jak na tobogánu pálili vstříc rozuzlení... Nakonci jste však jen "žuchli" do předvídatelného konce :(

Matne
29.04.2017 4 z 5

Komentář obsahuje spoiler: Kniha je mnohem lepší než Dvojitý kříž a Popravčí, příběh mi připadá mnohem víc logický a uvěřitelný. Opět velmi napínavé. Navíc zde Garcia konečně nedostane na konci přes hubu a také snad poprvé sám na něco při pátrání přijde a na konci zachrání všem život. Všiml jsem si že všichni Carterovi vrazi mají jedno společné, nejsou to tupí psychopati, ale většinou za jejich jednáním stojí nějaký hrozný zážitek z dětství, svým způsobem byli dřív také obětí něčeho strašného. A bez těch jejich zločinů by je člověk i litoval.

barusak1
20.04.2017 5 z 5

Co k Chrisovi napsat ... kniha zase úžasná, skvělá zápletka a pokud on sám není trochu psycho, tak má úžasnou představivost

Drahuš
20.04.2017 5 z 5

Opět pět hvězd, skvělá zápletka, brutální vrah a úžasný Robert a jeho parťák. Těším se na Sochaře smrti.

čef
15.04.2017 5 z 5

I detektiv Robert Hunter "nikdy doopravdy nechápal ten svět, který byl každým dnem zběsilejší , ale jak může vůbec někdo chápat to šílenství, které se v něm odehrává?". Přesto tvrdě pracuje a využívá své inteligence, aby zabránil alespoň několika pošahancům v jejich neuvěřitelné činnnosti. Autor pokračuje ve svém mapování sériových vrahů a jejich motivů opět na vysoké úrovni, takže se teď od této literatury na nějakou dobu raději vrhnu na něco méně zvrhlého.

Pavlnka
26.03.2017 4 z 5

Hodně zajímavá, poměrně brutální, ale předešlé dvě mě zaujaly více.

biairicia
25.03.2017 4 z 5

Další super kniha od Cartera. Jeho knihy jsou plné napětí. Vždy si od něj ráda cokoliv přečtu. 2.díl u mě zatím vyhrává :)

Zuzka222
11.03.2017 4 z 5

Noční lovec je pro mě podstatně lepší díl než předchozí Popravčí. Příběh mi sedl mnohem více, kapitánka neměla tolik prostoru (ta ženská mi prostě přijde úplně mimo), Garcia nebyl za takového hňupa a Hunter nebyl za tak extrémního všeználka jako vždycky. Bylo tam pár hodně překvapivých okamžiků, ale totožnost vraha tentokrát takový wau efekt nezpůsobila (upřímně, když jsem si přečetla to jméno, tak jsem si jen řekla, kdo?!). Nejsem si ani úplně jistá, jestli je reálná životní cesta, kterou vrah prošel, ale je to kniha, čert to vem. 5* dát nemůžu, protože Dvojitému kříži se to nevyrovná, ale třeba se mu přiblíží další díl.

lea735
09.03.2017 5 z 5

Skvěle napsaná detektivka, nenudíte se ani vteřinu . Nic není rozvláčné , pomalé ani nudné. Styl psaní je velmi podobný jinému autorovi a tím je pan John Lutz. Tady bych řekla , že je to svižnější, a více spletité. Každopádně pět hvězd jak vyšitých, bez debat. Brutalita , která je v knize , mi nahnala strach , takže jsem se pak doma bála. Skvělá kniha i tak.

Dolik13
04.03.2017 3 z 5

Četl jsem už čtyři knížky od tohoto autora, tato je pátá. Předchozí dostaly naprosto zaslouženě pět hvězd, tady musím dát jen tři. O proti ostatním knihám mě tato prostě nebavila. Ztrácel jsem se v postavách, děj mi přišel nic moc a ani vrah mi nepřišel tak brutální a morbidní jako předtím. I tak je to ale momentálně můj nejoblibenější autor a těším se na jeho novou knížku, která má vyjít letos. (2017)

dikobraz
02.03.2017 4 z 5

No, zatial asi najlepsia v serii. Este trochu ubrat na tych nasilnych opisoch vrazd. Niekedy mam pocit, ze autora vzrusuje opisovat miesta cinu co najbrutalnejsie. A to je skoda, menej je niekedy viac. Ale, tato prvykrat za 4, dej bol celkom zaujimavy. A Garcia to neschytal... Ale, Robert nesuka, nepije, je taky nudny. A zda sa, ze je tiez nesmrtelny, ako par jeho kolegov od inych autorov. Ale to sa da prekusnut. Zaujima ma, ci do konca serie pretiahne tu novu sefku...

Pajuška59
22.02.2017 5 z 5

Opět musím dát 5 hvězdiček. Tento autor mě nikdy nezklame.

Prateri
15.02.2017 5 z 5

Carter - tak, toho jsem do teď neznala. Při četbě jsem se nenudila ani chvilku. Bylo to drsné a pořádně napínavé.

JustWomen
01.02.2017 5 z 5

Moje třetí kniha od Cartera a myslím, že se mi líbila nejméně. Jako vždy drsné, brutální a čtivé, ale na můj vkus motiv a způsob zabíjení na hraně. Přesto je to na 5 hvězdiček a prosím, nešeptejte na mě.

JiříM
25.01.2017 5 z 5

Ani tento kus mě nezklamal, jen kapitánka mě přijde trochu retardovaná, a na každým konci kapitoly je moc údivu, i bez těch opepřených konců by to bylo napínavé. ale jinak skvělý!

Radza
05.01.2017 5 z 5

Precet jsem jednim dechem prvni tri knihy a naprosta parada. Knihy maji spad a nenechaj cloveka knihu odlozit. Musel jsem si dat tedka pauzu trosku jinym zanrem, ale uz se tesim az budu cist ctvrtou knihu v serii.

kulatina
22.12.2016 5 z 5

Další skvělá kniha od Cartera. Je opět vidět, jak má autor jasný příběh, ještě než začne psát. Jako psycholog v oboru analýza myšlení zločince čerpá z vlastnich zkušenost získaných při vyslýchání zločinců, a tím víc člověku leze mráz po zádech, když je v hlavní roli pokřivená dušička maleho dítěte. U mě za pět hvězdiček.

Lenka.Vílka
16.12.2016 5 z 5

Další skvělý díl úžasné série. Stejné chvalozpěvy jako u dílů předchozích.