Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2913 2913

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Nikol117
07.01.2018 5 z 5

U takových knih si říkám jestli jsem zvrhlá já, nebo autor. Zřejmě obojí. Doporučuji na 150%

Knižní střípky
07.01.2018 5 z 5

Není nad to, číst tuto knihu a být sama doma, opravdu výborný nápad :-) Jinak samozřejmě opět další výborný Carter. Neskutečně mě tento autor baví, jsem ráda, že jsem natrefila na další skvělou sérii se sympatickými hlavními hrdinami.Knihy jsou dynamické, čtou se jedním dechem, nemám co vytknout.

TessaJean
02.01.2018 4 z 5

Kolikrát si říkám, jak nechutnější a zvrácenější vraždy ještě Carter vymyslí... skvělý příběh a ještě lepší konec! :))

nocnymotyl38
30.12.2017 5 z 5

je to pošahanec s tými nápadmi na vraždu, ale číta sa to dobre a...som rada, že si svoje sny nepamätám :)

Evunka1957
28.12.2017

Kniha přečtena tzv. jedním dechem, jen pro silné nervy, doporučuji.

encyklopedie
10.12.2017 5 z 5

...Carter mi dlouho ležel ve čtečce ....ted jsem v krátké době zhltl tři a čtu čtvrtou ...
a musím napsat - pro mne knihy nemají chybu.
Jestliže je Dr.Lecter padouch č.1, tak sadouři od Cartera jsou o level výš
...dávám mých oblíbených 321%

tulip131
28.11.2017 5 z 5

Knihu jsem zhltla. Žádná hluchá místa, stále se něco dělo.

michaela0741
28.11.2017

Neskutečně dynamická a napínavá kniha od začátku do konce!! Tenhle autor prostě umí, není to tedy pro každého díky jeho osobité morbiditě, ale kdo si na tyhle knížky potrpí, ten si to moc užije!!§

karantena
19.11.2017 5 z 5

ˇUžasná kniha,plná napětí.

March
17.11.2017 5 z 5

Kam na takové brutalnosti autor chodí? Kniha skvělá, četla se opět jedním dechem, napínavá a opět duo CG +RH wau.

alva1
02.11.2017 5 z 5

Autor rozhodně vymyslel příšerné způsoby, jak někoho zavraždit. Thriller je to výborný. Neustále se něco děje a ani na chviličku si nevydechnete.

Blaufik
17.10.2017 5 z 5

Rozhodně doporučuji. Pokud snesete popisy brutálnějších vražd a autora ještě neznáte, tak jej vyzkoušejte, troufám si tvrdit, že se z vás stane další fanoušek, který bude netrpělivě vyhlížet další díl z této bombastické série.

aja0661
13.10.2017 5 z 5

Brilantne napsany thriller. Pri cteni mi behal mraz po zadech, byly mista kdy jsem s hruzou vyjekla: coze??? To snad ne??!! Prvni vecer jsem musela projit cely byt, jestli se nekde tohle monstrum neskryva...naprosto uzasna knizka, ktera se mi zcela jiste vryje do pameti. Chystam se na dalsiho Cartera a budu doufat, ze bude podobne ladena...za me 5*

Didi15
10.10.2017 5 z 5

jednoduše skvělé. Není třeba nic jiného dodávat.

harena
09.10.2017 5 z 5

Opět úžasný příběh, šílený vrah a skvělý Hunter a Garcia. Čtivé, napínavé a hodně morbidní. Promyšlené zápletky, stupňované napětí a já obdivuji autorovu fantazii, jak umí popsat vrahovo šílené, maniacké chování. Uf, po krátké pauze si přečtu ještě poslední knihu, která mi schází.

BlackWidow
08.10.2017 5 z 5

Výborná kniha,jako všechny předešlé,které jsem zatím četla. Nešlo se odtrhnout od děje,byť byly vraždy docela brutální. Ale Hunter i Garcia byli zase jako obvykle výborní. Jen mě dost mrzela ta neplánovaná vražda osoby,která mi byla také hodně moc sympatická. Ti kteří četli první dva díly,jistě ví, o kom je řeč. Takže nádech a hurá na další díly,které již čekají na přečtení. :-)

ivana1975
07.10.2017 5 z 5

Ano, ano a este raz ano. Budem sa opakovat, ale ja zboznujem jeho knihy. Je tam vsetko co by malo byt.

bydžounek
07.09.2017 5 z 5

série detektiva huntera mě velmi zaujala, doporučuji

Vesina
25.08.2017 5 z 5

Třetí kniha od tohoto autora a jsem nadšená !! Miluju jeho knihy !! Hned jsem začala číst další....... musím je přečíst. Všechny !!

keiko33
23.08.2017 5 z 5

Tak to bola pecka. Zatial najlepsia zo serie. Tu mi fakt vadila len jedna vec, a to doktorova smrt. Ako postavu som ho mala rada a nezasluzil si taku smrt. Napinave od zaciatku az do konca. Pri tejto knihe som mala poriadne zimomriavky. Az som podskocila pri vete "Zabudla si sa pozriet pod postel". A ten koniec v opustenej budove? Ani som nedychala pri citani. Vraha som uhadla az tesne pred koncom a motiv bol fakt nieco. Proste psycho. To vymysli len genialny mozog a to Carter je. A konecne sa Garcia trochu predviedol a ukazal, ze na svojom mieste, nieje len pre paradu. Taak a teraz huraa do pokracovania.