Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2902 2902

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Lenka40
13.06.2016 5 z 5

Tohle je druhá kniha od Chrise Cartera co jsem četla a opět mě nezklamal.Bylo to napínavé od začátku do konce. Musím říct, že způsob vraždění v této knize mi opět vzal dech stejně jako u knihy Dvojitý kříž. Chris Carter píše svižně, napínavě a udrží Vás napnuté až do posledních stránek.Už se těším na další lov sériového vraha Robertem Huntrem .

kyssling
09.06.2016 4 z 5

Skvělé pokračování, čtivé, dramatické, překvapivý závěr.

skipiii
01.05.2016 5 z 5

Další úžasné dílo od pana Cartera! Nemohu jinak než jen doporučit!

klokan.1905
18.04.2016 5 z 5

Noční lovec....
Další brilantní kousek od Chrise Cartera... Celkem by mě zajímalo, kam na ty nápady na knihy dochází... Snad každá oběť vraha je až neskutečně trýzněná...
Člověk pomalu aby se bál odložit knížku, jak je do toho začtený... Zašitá ústa a přirození....K tomu věta "máš to v sobě"... Opravdu nezbývá než hltat řádek za řádkem, otáčet stránku za stránkou... Podle mě je za tohle pět hvězdiček zkrátka málo....

morava
13.04.2016 5 z 5

Cetlo se to samo, napeti od zacatku az do konce, co vic si od dobreho thrilleru prat.

edith79
07.04.2016 5 z 5

Zajímavý případ, tentokrát sympatický detektiv a mrazivá atmosféra. Robert Hunter je můj nový hrdina a Chris Carter taky.

EvaSupovic
27.03.2016 5 z 5

No, je to zkrátka pán napětí a fakt nejde dát méně než 5 hvězdiček :-)

amladar
26.03.2016 5 z 5

Nelze jinak než opět 5*. Pro toho, kdo má rád thrillery je to naprostá slast. Přečetla jsem 3 knihu tohoto autora a nemám dost. Čím dál lepší. Co budu dělat až dočtu všechny, zatím vydané knihy, to teda nevím - laťka je totiž hodně vysoko. D o p o r u č u j i !!!!!!!!

bezzink
16.03.2016 5 z 5

Moje treti kniha v poradi a opet trikrat hura panu Carterovi! Detektiv Hunter me bavi cim dal tim vice. Zase velmi zajimava kriminalka a brutalni vrazdy, taky nesmim opomenout zajimavy preklad. Stale cekam, kdy se v jeho knizce mihne neco s konem, nepochybuji, ze by ho pani prekladatelka nazvala "ořem" :) jeji "anžto" a "stran" mne prijde vazne vtipny.
Co je pro me ale trochu rusive, je pani kapitanka, ktera porad jenom na vsechny steka a neumi si nic moc spojit dohromady, zkratka jeji ztvarneni neodpovida zrovna tomu, ze by mela byt buhvijak chytra. Ale to je jen takova malickost, ktera me nezastavi v petihvezdickovem hodnoceni!

radka73
14.02.2016 5 z 5

Kniha nemá chybu!

Verka123
11.02.2016 5 z 5

Další výborná kniha od tohoto autora. Brutální vraždy, napětí a skvělý náhled do minulosti vraha.

evarec
17.01.2016 5 z 5

Další skvělá knížka tohoto autora. Jak napsali v komentářích čtenáři přede mnou, nespím, nevařím, neuklízím a čtu a čtu. Od děje se prostě nejde odtrhnout.

myshmother
16.01.2016 5 z 5

Carterovi knihy mám moc ráda, pouze mi na nich vadí, že se nevyspím a příliš nevařím. Pokud každá kapitola končí větou "Hunter nahlédl do místnosti a oněmněl zděšením" nebo "Proboha, pojďte sem, to musíte vidět!", tak prostě tu další kapitolu musíte začíst číst. :-D

jaste
01.01.2016 5 z 5

Thriller jak ma byt, Chris Carter opet nezklamal. Kniha se cetla sama.

Lu89
17.12.2015 5 z 5

Jako všechny, ani tato nezklamala.

AndyK
28.11.2015 5 z 5

Kniha, díky které jsem dva dny ponocovala, protože jsem ji zkrátka nemohla odložit. Každá kapitolka totiž končí tak, že prostě musíte pokračovat. Neuvěřitelně čtivý a napínavý příběh. Člověk vstřebá hrůzy první vraždy a ta další tu první svým provedením totálně zazdí... Opravdu povedená detektivka. Pro mě zatím rozhodně jedna z nejlepších, jaké jsem kdy četla.

Kamil2
28.11.2015 5 z 5

Číst Chrise Cartera mě prostě baví. Nadprůměrné zápletky, překvapivá rozuzlení, dějový spád a napětí, nesmírná brutalita - to vše obsahují jeho knihy. A Noční lovec přesně do tohoto rámce zapadá.

ERIK 2
07.11.2015 5 z 5

(SPOILER) Zase výborný krimi-thriller ke konci mi to připomělo 26. díl Případů Majora Zemana s názvem Studna a rodinu-Brůnových ale tam zase šlo o jiný rodinný problém prostě dávám pět bodů.

petrzel
04.11.2015 5 z 5

Když už si člověk myslí ,že nic horšího se nedá vymyslet tak mě spisovatel zase přesvědčil,že opravdu dá. Těším se na doufám zatím poslední díl série.

marwinmh
14.10.2015 5 z 5

Pro me byla tato kniha velmi prijemnym prekvapenim. Uz dlouho jsem se u cteni detektivky tak nebala. Hruznost vrazd a konecne rozuzleni kdo je onim "netvorem" bylo velmi dobře podano. Za me urcite doporucuji a s radosti se vrhnu na dalsi dila od tohoto autora.